Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular

Çukur İzleyicisi, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler? Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler? Kimler yeni sezonda Çukur’da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur’dan yeni sezonda kimler ayrıldı? Çukur’a yeni katılan oyuncular kimler?  gibi soruları Çukur’un yeni sezonu yaklaşırken merak etmektedir.

Çukur dizisi 2. sezonunu 27 Mayıs’ta bitirecek. Sezon finalinden sonra yeni  sezona tam iki aylık bir ara verilecek.

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler

Herkes 3. sezonda diziye hangi oyuncuların gireceğini merak ediyor. Çukur dizisine yeni dahil olacak ve çıkacak oyuncular yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Çukur  dizisi oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili gibi önemli isimler var.

Show TV ekranlarında yayınlanan ve nefesleri kesen Çukur dizisi, reyting rekorları kırdığı için 3. sezon onayını aldı.

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler,

2. sezonda oldukça farklı karakterler gördük. Düşmanlar değişmişti. Karakuzuların ele geçirdiği Çukur’da Mahsun ve Çeto Koçovalılara ve çukura zor anlar yaşattı.

Fakat sezon sonuna doğru Mahsun ve Çeto öldü. Bu karakterlerden başka Çukur dizisine veda eden başka isimler de var.

Çukur dizisinin 2. sezonu bitiyor. Bu sezonla birlikte diziden ayrılan kişiler ise Mahsun, Çeto, Sena, İdris Koçovalı olacak. Bakalım kimler diziye dahil olacak?

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler? 1

Mahsun ve Sena Veda etti adlı yazımızı okumak için tıklayınız

Çukur Yeni Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Hazal Subaşı Çukurda, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler,
Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler, Çukur 3 Sezon ilk fragmanı ekranlara geldi, Çukur 3 Sezon ilk tanıtımı ekranlara geldi, Çukur 3. Sezon ilk fragmanı ekranlara geldi, Çukur 3. Sezon ilk fragman
Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler, Çukur Azer, Cio Çukurda, Cihangir Ceyhan Çukur, Cio çukura transfer oldu, ÇUKUR CİHANGİR CEYHAN KİMDİR? Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?
Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?
Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler,

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular

Eylül ayında 3. sezonuna başlayacak olan Çukur dizisine yeni karakterler katılıyor. Çukur dizisine 3. sezonda katılacak oyuncular ise Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Cihangir Ceyhan, Ayça Ayşin Turan, Sinem Kobal, Kaan Urgancıoğlu, Hakan Kurtaş, Rojda Demirer ve Çağan Atakan Arslan olarak tahmin edilmektedir.

Çukur Yeni Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler?

Çukur Doktor Özgür kimdir? Çukur Özgür kim?

Çukur Doktor Özgür kimdir? Çukur Özgür kim? Çukur Psikiyatrist Doktor Özgür Çukur’a nasıl yardımcı olacak? Çukur Doktor Özgür kimdir? Çukur Deli Doktor’u Özgür’ün gerçek adı nedir? Çukur Psikolog Doktor Özgür nasıl bir karakter olacak? Çukur Doktor Özgür Hoca kimdir? Çukurdaki Doktor Özgür kimdir? sorularının cevaplarını Çukur izleyicisi merak etmektedir.

Show TV’nin 3. sezonunda da büyük ilgi gören dizisi Çukur’un ekibine yeni bir oyuncu daha katıldı.

Çukur Doktor Özgür Kimdir? Çukur Doktor Özgür kim? Çukur Deli Doktor'u Özgür kimdir? Çukur Psikolog Doktor Özgür Kimdir? Çukur Psikiyatris Doktor Özgür Kimdir?

Sinan Öztürk’ün yönettiği, güçlü kalem Gökhan Horzum’un da yazdığı fenomen dizi Çukur’a bir transfer daha. Çukur Doktor Özgür karakterine başarılı oyuncu Reşit Berker Enhoş hayat verecek...

 

Çukur’un son Fragmanı yayınlandı.

Çukur Doktor Özgür Kimdir?

Show TV ekranlarının dikkat çeken dizilerinden Çukur’a bir transfer gerçekleşti. Oyuncu Reşit Berker Enhoş dizinin yeni bölümlerinde Doktor Özgür olarak izleyicilerle buluşacak.

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’un oyuncu kadrosuna Reşit Berker Enhoş katıldı. 4. sezonunda da seyirciyle buluşması planlanan Çukur’da Reşit Berker Enhoş “Psikiyatrist Doktor Özgür” karakterine hayat verecek. Deli Doktor’u Özgür diziye 93. Bölümde katılacak ve dengeleri değiştirecek.

Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı, senaryo yazarlığını ise  Gökhan Horzum’un üstlendiği Çukur dizisinin bu sezonda da final yapmayacağını belirtmeden geçmek istemiyoruz. Büyük başarılara imza atan Ay Yapım yeni sezon için Show TV’den onayı aldı. Bu onay ardından oyuncu kadrosunu genişletmek isteyen yapım şirketi dizi sektöründe kendini kanıtlamış bir isim olan Reşit Berker Enhoş ile anlaştı..

Çukur Doktor Özgür Kimdir? Çukur Doktor Özgür kim? Çukur Deli Doktor'u Özgür kimdir? Çukur Psikolog Doktor Özgür Kimdir? Çukur Psikiyatris Doktor Özgür Kimdir?

 

Peki Çukur Doktor Özgür yani Reşit Berker Enhoş kimdir? Amacı nedir?

Çukur Doktor Özgür Kimdir? Çukur Doktor Özgür kim? Çukur Deli Doktor'u Özgür kimdir? Çukur Psikolog Doktor Özgür Kimdir? Çukur Psikiyatris Doktor Özgür Kimdir?

Show TV ekranlarında yeni sezonda da devam edeceği belirtilen Çukur dizisinin kadrosuna yeni bir karakter dahil oldu. Özgür’ün kim olduğu merak edilirken detaylar belli oldu.

Ay Yapım tarafından hazırlanan dizinin kadrosuna Reşit Berker Enhoş dahil oldu! Psikolog Doktor Özgür rolü ile izleyeceğimiz oyuncu diziye farklı bir hava katacak gibi görünüyor.

İşte karşınızda Çukur Doktor Özgür kimdir? Çukur Özgür kim? sorusunun cevabı.

Çukur Psikolog Doktor Özgür Kimdir?

Çukur‘un evde çekilen, sürprizlerle dolu yeni bölümünde ağabeyleriyle sorunlarını çözemeyen Yamaç bir çare bulmak için Vartolu’ya danışacak. Vartolu’dan aldığı fikirle eski bir dostundan yani Doktor Özgür (ÖZGÜR HOCA)’dan yardım isteyen Yamaç, Cumali ve Selim’den istediği tepkiyi alamayacak. Koçovalı kardeşler sorunlarını yine kendi yöntemleriyle çözmeye karar verirken hapishanedeki Vartolu olanlara müdahale edemeyecek.

Çukur Deli Doktor’u Özgür Hoca – Reşit Berker Enhoş kimdir?

Çukur Doktor Özgür Kimdir? Çukur Doktor Özgür kim? Çukur Deli Doktor'u Özgür kimdir? Çukur Psikolog Doktor Özgür Kimdir? Çukur Psikiyatris Doktor Özgür Kimdir?

Reşit Berker Enhoş hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kaç yaşında? hangi dizi, film ve tiyatro oyunlarında rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde Yüksek Lisans yapmış olan başarılı oyuncu aslen 1977 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Boğaziçi Üniversitesi, Katıldığı Kadir Has Üniversitesi Türkiye’de Film ve Drama Çalışmalarına katılmıştır. Ayrıca Kanada, Montreal, QC, Theatre St. Catherine’de Doğaçlama eğitimi almıştır.

2014 ve 2016 yılları arasında Los Angeles’a taşınmış ve oyuncu olarak sahnelerde yer almıştır.

Reşit Berker Enhoş en son karşımıza “Hunililer” adlı tiyatro oyunuyla çıkmıştır. Bunun dışında Türkiye’de ve Yurtdışında birçok film, dizi ve reklamlarda yer almıştır. Başarılı oyuncu 5 ayrı yabancı dil bilmekte bunlar İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, İtalyanca’dır.

Çukur Doktor Özgür, Reşit Berker Enhoş TİYATROLARI

2019     Hunililer
​2009     Bir Varmış Hiç Yokmuş
​2008     Peter Pan
​2007     Amphytrion
2005     Güney Otoyolu             

Çukur Doktor Özgür, Reşit Berker Enhoş DİZİLERİ 

2019     Ottoman Rising  Netflix
2018     Vatanım Sensin  Kanal D
2018     Yasak Elma        Fox TV
​2017     Kadın                  Fox TV
2017     Çember               Star TV

Çukur Psikiyatrist Doktor Özgür, Reşit Berker Enhoş SİNEMALARI 

2017     Housewife
​2017     The Disaster Artist
​2017     Battle of the Sexes
​2016     Marlo Lasker  
2009     Deliler               

ÇUKUR’UN 92.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

20 Nisan Çukur bugün var mı? 20 Nisan 2020 bugün Çukur Var mı? Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? 20 Nisan Show TV yayın akışı!

Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Çukur’un 92.bölümünde gazeteci Emir ve polis Erkan’ın yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet’in sonunu adım adım getirecek. Ancak bu son Vartolu’nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirecek.

Yamaç’ın planı işlemeye devam ederken Çağatay’ın adamları yüzünden zor durumda kalan Cumali’nin yardımına sürpriz bir isim yetişecek. Celasun’un Karaca’yla ilgili verdiği bilgi karşısında Yamaç’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olacak. Çağatay’ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak için uğraşacak. Ancak büyük bir darbe alan Erdenetler Koçovalıların peşini bırakmayacak. Arık Böke Erdenet’in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Çukur Arık Böke Erdenet kimdir? Çağatay Erdenetin kardeşi Arık Böke Erdenet kim? Çağatay Erdenet öldü mü?

Çukur izleyicisini meraklandıran bomba transfer haberi gündeme düştü. Arık Böke Erdenet kimdir? Çağatay Erdenetin kardeşi Arık Böke Erdenet kim? Çağatay Erdenet öldü mü? Barış Arduç’un Çukur’a katılacağını duyanlar şimdiden araştırmaya başladılar...

Barış Arduç Çukur Arık Böke Erdenet rolü için Çukur’un kadrosuna katıldı!

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekrana gelen fenomen dizi Çukur’a 3. sezonunda sürpriz bir isim dahil oluyor. Her bölümü takipçileri tarafından heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna Barış Arduç katıldı. Çukur Arık Böke Erdenet araştırılmaya şimdiden başlandı bile. İşte Çukur Arık Erdenet için detaylar.

Arık Böke Erdenet kimdir, Arık Böke Erdenet, Çağatay Erdenetin kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Arık Böke Erdenet kim, Çağatayın küçük kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Çağatay Erdenetin küçük kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Kardeş Arık Böke Erdenet, Küçük kardeş Arık Böke Erdenet kimdir, Çukur Arık Böke Erdenet kimdir, Çukur Arık böke, Çukur Arık Böke Erdenet,

 

Çağatay Erdenet’in küçük kardeşi Arık Böke Erdenet kim?

Üç sezondur hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek senaryosu gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle dikkatleri üstüne çeken ‘Çukur’un kadrosuna katılan Barış Arduç bundan önceki rollerinden çok farklı bir karakterle seyircinin karşısına çıkacak. Başarılı oyuncu Koçovalıların büyük düşmanı Çağatay Erdenet’in küçük kardeşi olarak hikayeye dahil olacak. Çukur Arık Böke Erdenet’in gelmesi ailede kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

Arık Böke Erdenet kimdir, Arık Böke Erdenet, Çağatay Erdenetin kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Arık Böke Erdenet kim, Çağatayın küçük kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Çağatay Erdenetin küçük kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Kardeş Arık Böke Erdenet, Küçük kardeş Arık Böke Erdenet kimdir, Çukur Arık Böke Erdenet kimdir, Çukur Arık böke, Çukur Arık Böke Erdenet,

Çukur Timsah Celil ölecek mi? Yeni sahne yayında.

Barış Arduç Çukur’da Çağatay Erdenet’in küçük kardeşi Arık Böke Erdenet’i canlandıracak, Çukur Arık Böke Erdenet kim?

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Çukur’a bomba transfer! Gündeme düşen iddialara göre Barış Arduç, Çukur dizisinin kadrosuna dahil oldu. Birçok eleştiri almasına rağmen bomba transferlerine devam eden Çukur’da oyuncular yer almak adeta yarışıyor.. Peki Barış Arduç hangi rolle Çukur’a katılıyor?

Son olarak Nejat İşler’i kadrosuna da katarak adından söz ettiren Çukur’a izleyicileri heyecanladıran bomba bir transfer daha geliyor. Yakışıklı oyuncu Barış Arduç reyting rekortmeni Çukur’a katılacak. Barış Arduç, Çukur Arık Böke Erdenet rolünü canlandıracak.

Çukur Arık Böke Erdenet gelince Çağatay Erdenet Ölecek mi?

Barış Arduç dizide Çağatay Erdenet’in ölümü üzerine Çağatay Erdenet’in kardeşi Arık Böke Erdenet olarak katılacak. Çağatay’ın kardeşi intikam için Çukur ile savaşacak.

Arık Böke Erdenet kimdir, Arık Böke Erdenet, Çağatay Erdenetin kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Arık Böke Erdenet kim, Çağatayın küçük kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Çağatay Erdenetin küçük kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Kardeş Arık Böke Erdenet, Küçük kardeş Arık Böke Erdenet kimdir, Çukur Arık Böke Erdenet kimdir, Çukur Arık böke, Çukur Arık Böke Erdenet, Çağatay Erdenet öldü mü, Çağatay ölecek mi, Çukur Çağatay Erdenet öldü mü, Çukur Çağatay Erdenet öldü mü, Barış Arduç Çukurda, Çağatay Erdenetin kardeşi kim, Çukur Çağatayın kardeşi kim, Barış Arduç Çukurda mı, Barış Arduç Çukur, Çukur Barış Arduç kimdir, Çukur 91, Barış Arduç Çukur, Çağatay Erdenet'in kardeşi, Çukur Çağatayın kardeşi, Barış Arduç Çukurdamı, Barış Arduç Çukur da mı oynayacak, Barış Arduç Çukura katılacak,

Çukur son bölüm 1. Ön İzleme sahnesi yayında.

Nejat İşler Saygı dizisi için Çukur’dan ayrıldı, Çağatay Erdenet öldü

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisine gelmesi ses getiren Nejat İşler, Blutv ekranlarında yayınlanan Saygı dizisinin başrolü olmuştu. Çukur’da bu hafta Çağatay Erdenet ölerek diziye veda edecek. Çukur dizisinde Çağatay Erdenet’in kardeşi, Cengiz Erdenet’in oğlu rolü belli oldu. Ekranların en çok aranan yüzü Barış Arduç Çukur dizisine katıldı.

Barış Arduç Çukurda Arık Böke Erdenet olarak karşımıza çıkacak!

Barış Arduç Çukurda! Yayınlandığı pazartesi akşamları rekor kıran Çukur’a efsane bir karakterle Barış Arduç dahil oldu. Çağatay Erdenet’in kardeşi Arık Böke Erdenet olarak Çukur’a katılıyor. Çukur’da intikam için gelen Arık Böke Erdenet’i Barış Arduç canlandırıyor. Bu pazartesi ilk defa ekranlarda göreceğimiz Barış Arduç’lu Çukur reyting rekorları kırması bekleniyor.

Çukur Son Bölüm Fragmanı yayında…

Çukur Barış Arduç yani Çukur Arık Böke Erdenet kimdir?

Barış Arduç, 1987 doğumludur. Kamera karşısına ilk kez Pis Yedili isimli dizi ile geçen Barış Arduç hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde… Barış Arduç nereli ve kaç yaşında?

Barış Arduç, 9 Ekim 1987 tarihinde anne babası çalışmak için gittiklerinde İsviçre’nin Scherzingen şehrinde ailesinin ortanca çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Baba tarafından Fatsa’lıdır. 8 yaşında kadar ailesi ile birlikte burada yaşayan oyuncu 1995 yılında aile ile birlikte Türkiye’ye kesin dönüş yaptı.

Arık Böke Erdenet kimdir, Arık Böke Erdenet, Çağatay Erdenetin kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Arık Böke Erdenet kim, Çağatayın küçük kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Çağatay Erdenetin küçük kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Kardeş Arık Böke Erdenet, Küçük kardeş Arık Böke Erdenet kimdir, Çukur Arık Böke Erdenet kimdir, Çukur Arık böke, Çukur Arık Böke Erdenet, Çağatay Erdenet öldü mü, Çağatay ölecek mi, Çukur Çağatay Erdenet öldü mü, Çukur Çağatay Erdenet öldü mü, Barış Arduç Çukur, Çağatay Erdenet'in kardeşi, Çukur Çağatayın kardeşi, Barış Arduç Çukurdamı, Barış Arduç Çukur da mı oynayacak, Barış Arduç Çukura katılacak, Barış Arduç Çukurda, Çağatay Erdenetin kardeşi kim, Çukur Çağatayın kardeşi kim, Barış Arduç Çukurda mı, Barış Arduç Çukur, Çukur Barış Arduç kimdir, Çukur 91,

Gölcük’te eğitim hayatını sürdürürken 1999 yılında yaşanan Gölcük depremi sonrasında ailesiyle birlikte Bolu’ya yerleşti. Üniversite eğitimi için ilk yıl kazandığı Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisini adapte olamadığı için bıraktı. Çok iyi bir yüzücü olan oyuncu 8 sene boyunca Şile’de cankurtaran olarak çalıştı.

Emektar tiyatro oyuncu Ayla Algan ile tanışması sonucunda hayatı değişen Barış Arduç, bu yıllarda oyunculuk eğitimi almaya başladı. Ardından Sadri Alışık Tiyatrosunda eğitimlere katılan ünlü isim profesyonel oyuncu olarak 2011 yılında televizyon dünyasına adım attı.

2015 yılında Star Tv’de yayınlanmaya başlayan Kiralık Aşk dizisi ile bütün dikkatleri üzerine çekmiştir ve kariyerinde önemli bir çıkış yapmıştır.

Arık Böke Erdenet kimdir, Arık Böke Erdenet, Çağatay Erdenetin kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Arık Böke Erdenet kim, Çağatayın küçük kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Çağatay Erdenetin küçük kardeşi Arık Böke Erdenet kimdir, Kardeş Arık Böke Erdenet, Küçük kardeş Arık Böke Erdenet kimdir, Çukur Arık Böke Erdenet kimdir, Çukur Arık böke, Çukur Arık Böke Erdenet, Çağatay Erdenet öldü mü, Çağatay ölecek mi, Çukur Çağatay Erdenet öldü mü, Çukur Çağatay Erdenet öldü mü, Barış Arduç Çukurda, Çağatay Erdenetin kardeşi kim, Çukur Çağatayın kardeşi kim, Barış Arduç Çukurda mı, Barış Arduç Çukur, Çukur Barış Arduç kimdir, Çukur 91, Barış Arduç Çukur, Çağatay Erdenet'in kardeşi, Çukur Çağatayın kardeşi, Barış Arduç Çukurdamı, Barış Arduç Çukur da mı oynayacak, Barış Arduç Çukura katılacak,

Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili, Benim İçin Üzülme, Bugünün Saraylısı ve Racon: Ailem İçin gibi projelerde yer alan Barış Arduç şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Kuzgun dizinde Kuzgun karakterine hayat vermektedir. Barış Arduç, 1.82 metre boyunda, 78 kilo ve Terazi burcudur.

Çukur Barış Arduç’un rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Kuzgun (Kuzgun) (TV Dizisi)
2017 – Mutluluk Zamanı (Mert) (Sinema Filmi)
2015 – Kiralık Aşk (Ömer) (TV Dizisi)
2015 – Racon: Ailem İçin (Tekin) (TV Dizisi)
2014 – Sadece Sen (Ersin)(Sinema Filmi)
2014 – Deliha (Cemil) (Sinema Filmi)
2013 – 2014 – Bugünün Saraylısı (Selim) (TV Dizisi)
2012 – 2013- Benim İçin Üzülme (Ahmet) (TV Dizisi)
2011 – Dinle Sevgili (Hakan) (TV Dizisi)
2011 – Küçük Hanımefendi (Cenk) (TV Dizisi)
2011 – Pis Yedili (TV Dizisi)

Usta isimler yeni sezonda Çukurda!

Çukur İzleyicisi, Usta isimler yeni sezonda Çukurda! Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon ‘Çukur’ ekibine dahil oldu, Kimler hangi role nasıl hayat verecek gibi soruları merak etmektedir.

Geçtiğimiz hafta yeni sezon ilk bölümü yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dizinin kadrosuna usta oyuncular Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon katıldı.

Show TV’de yayınlanan, Ay Yapım imzalı fenomen dizi ‘Çukur’un ekibine yeni sezonda sürpriz isimler dahil olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yeni sezon ilk bölümü yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dizinin kadrosuna usta oyuncular Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon katıldı.

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler? Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler,

Aliço’nun babası kimdir? Salih Kalyon Çukurda!

Çukur dizisi 3. sezonu 16 eylül pazartesi günü başladı. Çukur yeni sezonda yeni bir hikaye ve kurgu ile ekranlara geliyor. Dizinin yeni sezondaki kilit ismi Aliço olacak. Aliço şuan da farklı bir evde tutulmakta. Yanında ise ordudan bazı adamlar var. Bunlardan birisi ise Aliço’nun baba dediği kişi.

ÇUKUR SALİH KALYON KİMDİR?

Salih Kalyon kimdir, Salih Kalyon, 1946 yılında Ağrı’da doğmuştur. Aslen Trabzon, Çaykara, Koldere köyündendir. Babası Abdurrahman Kalyoncu’dur. Salih Kalyon’un babası saatçilik yapmak üzere Koldere köyünden yıllar önce Ağrı’ya gittiği için orada doğmuştur.

Ortaokuldan sonra tahsiline devam etmemiştir. 1964 yılında 18 yaşındayken İstanbul’a gelmiştir. Tiyatronun yanı sıra sinema filmlerinde ve dizilerde oynamıştır.

1964 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda profesyonel oyunculuğa başladı. 1964 yılında Asaf Çiyiltepe – Güner Sümer ikilisinin yönettiği Ankara Sanat Tiyatrosu’na girerek Cahit Atay’ın “Sultan Gelin” oyunuyla profesyon el oyuncu oldu. Bir yıl sonra Dostlar Tiyatrosu ile çalışmaya başladıysa da, kısa bir süre sonra tekrar AST’a döndü. “Ayak Bacak Fabrikası”, “Kuyruklu Yıldız”, “72. Koğuş”, “Müfettiş”, “Mayın”, “Durand Bulvarı”, “Tozlu Çizmeler”, “Linç” ve “Ana” oynadığı oyunlardan bazıları.

1976 yılında (A.Ç.T.) Ankara Çocuk Tiyatrosu adı altında kendi topluluğunu kurdu ve 20 yıl devam ettirdi. 1996 yılında tiyatro çalışmalarına iki yıl ara verdikten sonra, 1999 yılında “Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?” oyunuyla yeniden sahnelere döndü.

1989-2002 yılları arasında “Bizimkiler” dizisinde Sedat rolünde oynadı.

Ankara Sanat Tiyatrosu, Yılmaz Erdoğan’ın BKM oyuncuları topluluğunda çalıştı.

2008 yılında Oyuncu Tolga Çevik’le “Komedi Dükkanı” adlı eğlence programında beraber oynadı.

Salih Kalyon, evli ve bir kız babasıdır.

Çukur’un Kutay’ı Lorin Merhant kimdir?

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler? Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler,

Çukur dizisinin Kutay’ı Lorin Merhart, 28 Ocak 1997 Berlin doğumlu. Daha önce birçok kısa film ve kısa reklamda boy gösteren genç oyuncu, yıldızını 2012 yılı yapımı Zil Çalınca dizisindeki ‘Acar’ rolüyle parlattı.

Lorin Merhart, Londra ve İstanbul merkezli bir Trilingual Türk / Alman aktördür. Halen Londra Drama Stüdyosunda Profesyonel Oyunculuk alanında lisans eğitimi görüyor (Mezuniyet Temmuz 2019). Çocukluğundan beri, Lorin, Disney Channel’ın ilk Türk sitcom “As The Bell Rings” adlı birçok Tiyatro ve TV prodüksiyonunda rol aldı. Lorin’in diğer becerileri arasında Dövüş Sanatları, Futbol, Kayak ve vurmalı çalgılar bulunmaktadır.

Çukur Fadik kim?

Yeni sezon da İdris baba karakterinin olmayacağını dizide yeni isimler de eklenmeye başladı bile. İlk olarak Efsun karakteri dahil olurken, hemen arkasında Azer’in kardeşi Nehir karakterine hayat veren isim de geçtiğimiz günde açıklanmıştı. Şimdi ise Azer üzerinde otorite bir karakter olan Azer’in annesi Çukur dizisi Fadik karakteri yeni sezonda kadroya dahil olan karakterlerden birisi olacak.

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler, Usta isimler yeni sezonda Çukur’da! Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon ‘Çukur’ ekibine dahil oldu. Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

Fadik Kurtuluş Nasıl Bir Karakter Olacak?

Çukur’da İdris Babanın ölümüyle yeni bir döneme girecek. Bu dönemde Çukur’u yöneten kadınlar olacak. Diziye yeni katılan Baykal’ın kızı Efsun, Koçovalı ailesinden intikam planları yaparken, onun en büyük destekçisi Azer Kuruluş olacak. Azer ise, asıl emirleri annesi Fadik’ten alacak. Fadik hem Azer’in hem de Nehir’in annesi olarak karşımıza çıkacak. Olduça otoriter ve dediği dedik sert bir mizaca sahip olan Fadik Kurtuluş, emir vermeyi seven, öldürmekten ve ölmekten asla çekinmeyen acımasız biri olarak karşımıza çıkacak.

Çukur Makbule Kim?

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler, Usta isimler yeni sezonda Çukur’da! Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon ‘Çukur’ ekibine dahil oldu. Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

Çukur’a, bu sezon Baykal’ın annesi ve Efsun’un babaannesi Makbule karakteri de dahil oldu. “Makbule” rolünü ise Meral Çetinkaya üstlenecek.

Çukur Akın Koçovalı kim. Burak Dakak Akın Koçovalı mı? Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

Çukur Burak Dakak Kimdir?

Burak Dakak, 18 Haziran 1998 yılında Ankara’da doğmuştur. 2008 yılında küçük oyuncu olarak rol aldığı Doğruluk Ekseni dizisi ile kariyerine adım atmıştır. Ezel, Geniş Aile, Ekip, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol almıştır. Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi adlı dizide Hasan Taşkın karakterine hayat veren Burak Dakak, 1.67 metre boyunda, 60 kilo ve İkizler burcudur.

Burak Dakak’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Diriliş Ertuğrul (Şehzade Gıyaseddin Keyhüsrev) (TV Dizisi)
2016-2017 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Onur) (TV Dizisi)
2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem (Şehzade Mehmet) (TV Dizisi)
2014 – Benim Adım Gültepe (Fevzi) (TV Dizisi)
2013 – Hıyanet Sarmalı (TV Dizisi)
2013 – Ekip (TV Dizisi)
2009 – Kendi Okulumuza Doğru
2009 – Geniş Aile (TV Dizisi)
2009 – Ezel (TV Dizisi)
2008 – Doğruluk Ekseni (TV Dizisi)
Çukur 3 Sezon ilk fragmanı ekranlara geldi, Çukur 3 Sezon ilk tanıtımı ekranlara geldi, Çukur 3. Sezon ilk fragmanı ekranlara geldi, Çukur 3. Sezon ilk fragman
Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler, Cihangir Ceyhan kimdir, Çukur azer kimdir, Cio çukurda, ÇUKUR CİHANGİR CEYHAN KİMDİR, Cihangir Ceyhan çukurda
Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler, ÇUKUR DAMLA SÖNMEZ KİMDİR? Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

 

ÇUKUR AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

ÇUKUR AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

 

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam eden oyuncu pek çok dizide rol almıştır. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan’ın oyuncu koçu Ferit Selçuk’tur. Ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

2011 yılında dinle sevgili dizisinde “gülfem” rolüyle televizyona adım atan oyuncunun asıl çıkışı karagül dizisindeki “ada” olmuştur. 2014’te yayın hayatına ece uslu, şerif sezer, yavuz bingöl gibi isimlerle beraber rol almıştır.

İlk sinema filmi, 2015’te Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaştığı Özcan Deniz imzalı “Sevimli Tehlike”dir.

26 yaşındaki genç oyuncu son olarak geçtiğimiz yıl ekranlarda olan “Meryem” dizisinde ilk başrolünü oynadı. Güzel oyuncu son olarak The Protector” (Hakan: Muhafız) isimli projede yer aldı.

ÇUKUR TİMSAH CELİL KİMDİR?

Çukur yeni oyuncular, Çukur 3. Sezon Oyuncuları Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

15 Nisan 2019 Pazartesi günü dizinin 61. bölümünde dizinin oyuncu kadrosuna Timsah lakaplı katili canlandıracak oyuncunun gerçek adı Ahmet Melih Yılmaz’dır.

Ahmet Melih Yılmaz, 1 Ocak 1989 tarihinde Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunu olan başarılı oyuncu kariyerinde ilk defa 2010 yılında kısa film olarak piyasaya giren Felaket adlı yapımda Meriç karakterini canlandırdı.

Ahmet ismini babası, Melih ismini ise annesi koymuştur. Liseyi ikincilikle bitirmiştir. İstanbul’da üniversite eğitimi almak için gelen Ahmet Melih Yılmaz, tiyatro topluluğuna katılmıştır. Üniversitede arkadaşı ile birlikte Eric de Volder’in Oda ve Adam oyununa hazırlanmış ve sundukları oyun izleyenler tarafından beğenilmemiştir. Bu oyunlarının beğenilmemesini iyi bir olay olarak gören Ahmet Melih Yılmaz, sebep olarak ise tiyatroya yazılmasına teşvik ettiğini söylemiştir.

Ankara’ya tiyatro okumaya geldiği dönemde ayda en az 20 ile 30 arasında oyun oynamıştır. Zorlu bir süreç geçiren Ahmet Melih Yılmaz, Erdal Beşikçioğlu’nun yönetmen olarak yer aldığı Woyzeck Masalı’nda Woyzeck karakterini oynamıştır. Kadınlar, Aşklar, Şarkılar isimli oyunlarda da şarkı söylemiştir. Şarkı söylemeyi seven Yılmaz, aynı zamanda tiyatro oyunları üzerine eğitim alırken modern dans üzerine de eğitimler almıştır.

6 Kasım 2015 tarihinde vizyona giren ve oyuncu kadrosunda Mehmet Özgür, Berkay Ateş, Tülin Özen gibi isimlerin yer aldığı Abluka filminde oynamıştır. Sonrasında Gül Oğuz’un yönettiği, Gökçe Bahadır, Onur Saylak, Engin Öztürk gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Hatırla Gönül dizisinde oynadı. 2019 yılında Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı ”Çukur” dizisinde Timsah karakterini canlandıracak. 

ÇUKUR SİNEM KOBAL KİMDİR?

cukur 3. sezon diziye yeni giren oyuncular, cukur-3sezon-sinem-kobal-transfer

Sinem Kobal, 14 Ağustos 1987 tarihinde, inşaat mühendisi bir baba ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olarak, İstanbul’da dünyaya geldi. Henüz okula başlamadan önce bale eğitimi almaya başlayan Kobal, 1991–1999 yılları arasında, sekiz yıl boyunda bale eğitimine devam etti.

İstek Vakfı Özel Acıbadem Lisesi’nden 2001 yılında mezun olan Kobal, eğitim hayatı boyunca basketbol, voleybol ve step sporları ile uğraştı. Ortaokul yıllarında okulun basket takımıyla beraber İstanbul şampiyonluğu kazanan Kobal, oyunculuk kariyerine başladıktan sonra da spordan kopmadı ve de aikido yapmaya devam etti.


Sinem Kobal’ın Dormen Tiyatrosu’nda başlayan oyunculuk kariyeri, henüz 13 yaşındayken kadrosuna katıldığı Dadı adlı diziyle profesyonel bir boyut kazandı.

2000–2003 yılları arasında gösterimde olan Dadı’nın kadrosunda, Sinem Kobal’ın yanı sıra Kenan Işık, Haldun Dormen ve Gülben Ergen gibi başarılı oyuncular yer almaktaydı. Selena dizisi Kobal’a Jetix Çocuk Ödülleri’nde En Sevilen Türk Kadın Oyuncu ödülünü kazandırdı.

Dadı’nın ardından bir süre tiyatro çalışmalarına geri dönen Kobal, Uygur Tiyatrosu bünyesinde sahnelenen oyunlarda yer aldı. Liseden mezun olmasının ardından Beykent Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Bölümü’ne katıldı ve de bölümünden başarıyla mezun oldu.

2003 yılında Hürrem Sultan, 2004 yılında ise Lise Defteri adlı dizilerde rol alan Kobal, aynı yıl vizyona giren Okul adlı gençlik-gerilim filmi ile ilk sinema denemesine imza attı. 2005 yılında, ATV’de gösterimeterini canlandırsa da, dizi seyircilerden beklenen ilgiyi görmedi.

2006 yılında, ikinci sinema filmi olan Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu’nda yer aldı. Kült bir trash movie olarak nitelendirilen ilk filmin devamı olarak çekilen Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, IMDBlistelerinde tarihin en kötü 100 filmi arasına girmeyi başardı. 2008 yılında Ayakta Kal, 2009 yılında ise Romantik Komedi, genç oyuncunun beyazperdede yer aldığı diğer yapımlar oldu.

Genç oyuncunun 2006–2009 yılları arasında rol aldığı Selena adlı dizi, popüleritesini büyük oranda arttırdı. Fantastik bir dizi olan ve ağırlıklı olarak çocuklara hitap eden Selena’da, genç oyuncu, Cansu Demirci ve Gizem Güven ile beraber kamera karşısına geçti.

Sinem Kobal, 2010 senesi yaz ayında Kanal D’de başlayan daha sonra Star TV’de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde Su karakterini canlandırdı.

5 Şubat 2010 tarihinde ise Romantik Komedi filminde “Didem” karakterini oynadı. 14 Şubat 2013 tarihinde ise Romantik Komedi 2 vizyona girdi, bu filmde Kobal aynı rolünü sürdürdü.
 
 

ÇUKUR HAZAL SUBAŞI KİMDİR?

ÇUKUR HAZAL SUBAŞI KİMDİR?

Hazal Subaşı 2 Mayıs 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitim görmüştür.

Hazal Subaşı, 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra oyuncu olmaya karar vererek bu yönde eğitimler almıştır.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Meriç ile paylaştığı Adını Sen Koy dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve başrol oynamıştır.

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Halka dizisinde Bahar karakterine hayat veren Hazal Subaşı 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcudur.

Çukur Baytar Amca kimdir?

Yeni sezonda bölüm oyuncusu olarak karşımıza çıkan Baytar Amca, İdris Koçovalı’nın arkadaşıdır. Mahallede uzunca bir süre baytarlık yaptığı için Baytar Amca olarak bilinen Selami karakterine Metin Coşkun hayat vermektedir.

Metin Coşkun kimdir

Çukur Baytar amca kim, Çukur Baytar kim, Çukur Baytar Selami kim, Çukurun Baytarı kim, Çukur Baytarı kim canlandırıyor, Çukur Baytar kimdir

Metin Çoşkun, sanat hayatına 1970 yılında başladı. AST, Yeni Tiyatro, Dostlar Tiyatrosu gibi altı özel tiyatronun yanı sıra Ankara Devlet Tiyatrosunda 60’ın üzerinde oyunda sahne alan başarılı oyuncu bazı oyunlarda yönetmen olarak da boy gösterdi.

Kariyeri boyunca birçok dizi ve filmde rol alan Metin Çoşkun, İkinci Bahar isimli televizyon dizisinde rol aldı.

2002 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan ‘’ En Son Babalar Duyar ‘’ isimli dizide boy gösterdi ve 2006 yılına kadar oynadı.

2012 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlanan dönemde herkesin beğenisini kazanan ‘’ Suskunlar ‘’ isimli dizide rol aldı. Dizi de ‘’ Belalı Naim ‘’ karakterini canlandırdı.

Metin Çoşkun, 2015 yılında STAR TV ekranlarından yayınlanmaya başlayan ‘’ Kara Sevda ‘’isimli dizide rol aldı. Dizide bir işi adamını canlandırdı.

NEJAT İŞLER SÜRPRİZ BİR KARAKTERLE ÇUKUR’DA!

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelen fenomen dizi ‘Çukur’a sürpriz bir isim dahil oldu. 3 sezondur her bölümü heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Nejat İşler katıldı.

Üç sezondur hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek hikayesiyle gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle ses getiren ‘Çukur’un kadrosuna katılan Nejat İşler sürpriz bir karakteri canlandıracak. Başarılı oyuncu güçlü bir ailenin ortanca oğlu Çağatay Erdenet rolüyle hikayeye dahil olacak. Çukur’u yok etmek için harekete geçecek olan Çağatay, Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelirken Çukur’da kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

Çukur Çağatay kimdir, Çukur Çağatay kim, Çukur Çağatay Erdenet kimdir, Çukur Çağatay, Çukur Nejat işler,

ÇUKUR’UN YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

“Sen sadece gölgelerine bastın. O gölgelerin sahipleri vardır!”

Çukur’un yeni bölüm tanıtımında önce Efsun’un, sonra da Reşit’in Yamaç Koçovalı’yı aldığı kararlar ve adımları konusunda uyarması dikkatleri çekerken, Çağatay Erdenet’in Yamaç’ın karşısına çıkmasıyla dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merakla beklenecek.

Büyük bir ilgiyle izlenen Çukur dizisine bomba bir transfer daha gerçekleşti. Son olarak Behzat Ç. dizisinde Ercüment Çözer karakteri ile seyirci karşısına çıkan Nejat İşler, Çukur oyuncuları arasına katıldı.

Çukur Çağatay kimdir, Çukur Çağatay kim, Nejat İşler Çukurda, Çukur Çağatay, Çukur Çağatay Nejat İşler, Nejat İşer Çukurda Çağatay karakterini canlandıracak,

YAMAÇ’IN YENİ DÜŞMANI Çukur Çağatay Kimdir?

İzleyici Çukur Çağatay kimdir? Çukur Çağatay kim? Çukur Çağatay Erdenet kimdir? Nejat İşler Çukurda iyi mi kötü mü rolde, Çukur Çağatay nasıl bir karakter, Çukur Çağatay Nejat İşler mi, Nejat İşler Çukurda Çağatay karakterini mi canlandıracak? İşte Çukur Çağatay Erdenet hakkında merak edilenlerin cevabı.

Çukur’da izleyicilerin karşısına yine “kötü adam” rolü ile çıkacak olan Nejat İşler’in dizideki ismi Çağatay olacak. Yamaç’ın bugüne kadarki en zorlu düşmanı olacak Çağatay’ın nasıl bir karakter olacağı merak uyandırıyor.

Yamaç bu sefer daha güçlü bir düşmanla karşı karşıya. Çağatay, Yamaç’ın şuana kadarki en güçlü rakibi olacak. Çağatay yer altı dünyasına hakim, tüm kirli işlerde parmağı olan ama görünmez bir karakterdir. İstanbul’un tamamına hakimdir ancak kimse onu bilmez. Yamaç’ın tüm İstanbul’a savaş açması ile Çağatay Erdenet de ortaya çıkar. Tabiri caizse Yamaç yılanın deliğine çomak sokmuştur.

Geçtiğimiz sezonda da Nejat İşler’in Çukur’a geleceği yönünde bazı söylentiler gelmişti ancak bu bilgi havada kalmıştı. 3.sezon da ise başarılı oyuncu diziye dahil oldu. 

Nejat İşler, Çağatay Erdenet karakteri ile Çukur’da ses getirecek. Çağatay, Yamaç’ın yeni düşmanı olacak. Yamaç ile Mahsun barışıp ittifak kuracaklar ve yeni düşmana karşı işbirliği yapacaklar. Bu ittifaka Azer de katılacak ve üçlü ittifak ile yeni düşmana karşı bir savaş verilecek. Bakalım Çukurda ki savaşı kim kazanacak…

Çukur Çağatay rolünü canlandıran Nejat İşler kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Nejat İşler, 1994 yılında ilk televizyon dizisi olan Gurur’da rol aldı. Ardından birçok dizi ve filmde rol alan Nejat İşler’in hayatı merak ediliyor. Peki Nejat İşler kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte dizi ve filmleri…

28 Şubat 1972 yılında İstanbul’un Eyüp semtinde dünyaya gelen Nejat İşler ilkokuldan sonra eğitimine Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde devam etti. İşte Nejat İşler’in merak edilenleri…

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler? 2

ÇUKUR ÇAĞATAY KİMDİR? NEJAT İŞLER KİMDİR?

Nejat İşler, 28 Şubat 1972 yılında İstanbul’un Eyüp semtinde doğdu. Feshane işçilerinden birinin torunu olan İşler, ilkokuldan sonra eğitimine Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde devam etti. Ortamına alışamadığı yeni okulunda popüler olmak ve derslerinden kaçmak için okulun tiyatro koluna girdi. Kısa zamanda popüler olan Nejat İşler derslerini de boşluyordu. Liseyi bitirdikten sonra üniversiteye giremeyince, para kazanmak için çay partileri düzenlemeye başladı.Nejat’ın işleri umduğu gibi gitmeyince borca girdi. Borçlarını kapatabilmek için Mahmutpaşa’dan t-shirt alıp Teşvikiye’de bu t-shirtleri satma kararı aldı. Kış aylarında ise t-shirt yerine kitap, dergi ve plak sattı.

İki sene sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf bölümünü kazanan Nejat İşler, askerlik için bölümü okumaktan vazgeçti.

Çukur Çağatay kimdir, Çukur Çağatay kim, Nejat İşler Çukurda, Çukur Çağatay, Çukur Çağatay Nejat İşler, Nejat İşer Çukurda Çağatay karakterini canlandıracak,

On yıl kadar satış işleriyle uğraştıktan sonra Taksim’de dolaştığı (27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü) birgün, bir tiyatro sahnesinde bedava gösterimde olan “Danton’un Ölümü” adlı eseri seyretti. “Ben niye bu işi yapmıyorum?” diye düşünen Nejat İşler, dayısının yanına gittiği Eskişehir’de konservatuar sınavına gitmeye karar verdi ve kazandı. İstanbul’a döndüğünde, ilanını gördüğü Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Bölümüne başladı. 1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesinin devlet konservatuar bölümünden mezun olana kadar devlet tiyatrosunda ve televizyon dizilerinde rol aldı.

1995 yılında mezun olduktan sonra iki arkadaşıyla birlikte “Kahramanlar ve Soytarılar Tiyatrosu”nu kurdu. Tiyatronun kurulmasından sonra kendi oyunları için hikâyeler yazmaya başladı. “Belki hiç okumayan biri de yazabilir bunları, benim yazı yazmamın nedeni yazmak değil, sadece oynayalım diye yazıyorum.” dediği, “Tuhaf Şehir Hikayeleri”, “Biz Zavallı Erkekler” ve “Yalnızlık Benim Gizli Sevgilim” adlı üç kitap yazdı.

Çukur Çağatay kimdir, Çukur Çağatay kim, Nejat İşler Çukurda, Çukur Çağatay, Çukur Çağatay Nejat İşler, Nejat İşer Çukurda Çağatay karakterini canlandıracak,

41.Antalya Altın Portakal Ödülleri için Erkek Oyuncu dalında aday olarak gösterildi. Her fırsatta amacının başrol oynayıp şöhret olmak olmadığını belirten İşler, tek arzusunun yaptığı işi elinden geldiğinin en iyisi olarak yapmak olduğunu, tiyatro yaparken ölmek istediğini dile getirdi.

1994 yılında rol aldığı ilk televizyon dizisi olan Gurur’dan sonra, Deli Yürek, Şehnaz Tango, Nasıl Evde Kaldım, Dedem, Gofret ve Ben, Aşk ve Gurur, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir dizilerinde oynadı.Asıl popülerliğini ise Gülbeyaz ve Aliye adlı dizilerde yakalamıştır. 1999’da ilk sinema filmi Eylül Fırtınası’nda rol aldı. Mustafa Hakkında Her şey ve Anlat İstanbul filmleri ile sinema oyunculuğuna devam etti.

Çukur Çağatay kimdir, Çukur Çağatay kim, Nejat İşler Çukurda, Çukur Çağatay, Çukur Çağatay Nejat İşler, Nejat İşer Çukurda Çağatay karakterini canlandıracak,

2006 yılında “Çalıntı Gözler”, “Yaşamın Kıyısında” ve “İki Süper Film Birden”, 2007 yılında ise “Barda” ve “Yumurta” gibi filmlerde rol aldı. 2007 yılının en popüler dizilerinden biri olan “Bıçak Sırtı” adlı televizyon dizisinde rol almıştır. 2009 sonbahar yayın döneminde başlayan Kapalıçarşı isimli dizide oynadı.2011 yılında “Kaybedenler Kulübü” adlı filmde başrol oynamış ve yine 2011 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde oynadığı bütün rollerden farklı olarak sıradışı bir seri katil olan Ercüment Çözer rolünü canlandırmakta ve bu rolü Behzat Ç. izleyicileri tarafından büyük beğeniyle karşılanmaktadır. Duman grubunun “Ah” parçasını coverlamıştır. Bunun yanında Suzan Kardeş’in Haluk Bilginer, Olgun Şimşek, Cem Yılmaz, Özgü Namal gibi isimlerin yer aldığı Suzan Kardeş & Makyaj Odası Şarkıları adlı albümünde yer almış ve Hancı adlı şarkıyı seslendirmiştir. Başrol olarak Kanal D’de yayınlanan Keşanlı Ali Destanı dizisinde başrolde Keşanlı Ali’yi canlandırmıştır. İşler son olarak da Kanal D’de İntikam adlı dizide Rüzgar rolünü canlandırmaktaydı.

Çukur Songül kimdir? Çukur Songül kim

Çukur izleyicisi Çukur Songül kimdir, Çukur Songül kim, Çukur songül nasıl bir karakter, Akının sevgilisi Çukur Songül kim, Çukur Akının sevgilisi Songül kimdir, Çukurda Songül kimdir, Songül kim? gibi soruların cevabını merak etmektedir.

Bir çok internet sitesinde Çukur dizisine son olarak Aşk Ağlatır dizisinde rol alan Hafsanur Sancaktutan’ın dahil olduğu açıklansa da Çukur dizisinde Songül karakteri ile dahil olan oyuncunun son olarak Kardeş Çocukları Dizisinde Hayal Karakterini hayat veren Alara Turan olduğu açıklandı.

Show TV’nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur’un kadrosuna bir isim daha dahil oldu. Son olarak Kardeş Çocukları dizisinde yer alan isim, Çukur kadrosuna katıldı.

Çukur Songül kimdir, Çukur Songül kim, çukur songül, akının sevgilisi çukur songül kim, çukur akının sevgilisi songül kimdir, Çukurda songül kimdir, songül kim,

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur önceki günkü bölümüyle birlikte izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Dizide Yamaç Koçovalı’nın ölüp ölmediği merak konusu olurken, genç oyuncu Alara Turan’ın ‘Songül’ karakteriyle diziye katıldığı belirtildi. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Nejat İşler, Necip Memilli gibi isimlerin olduğu Çukur dizisine ‘Songül’ karakteriyle katılan Alara Turan kimdir? Alara Turan kaç yaşında, nereli? İşte ayrıntılar…

Çukur Songül Kimdir?

Songül ve Akın çocukluk dönemlerinde bir birlerini çok sevmişler ancak kavuşamamışlardır Akın’ın hapse girince Songül ve Akın ayrılmışlardır; ancak Akın bir türlü Songül’ü unutamamış ve onun acısı ile yaşamıştır. İlerleyen bölümlerde Akın ile Songül yeniden bir araya gelecek ve iyi bir ikili olacaklar.

Show TV’de ekranlara gelen Ay Yapım imzalı Çukur dizisine bir isim daha dahil oldu. Dizinin oyuncu kadrosuna Alara Turan katıldı. Turan, ‘Songül’ karakteriyle Akın’ın eski kız arkadaşını canlandıracak.
Çukur Songül kimdir, Çukur Songül kim, çukur songül, akının sevgilisi çukur songül kim, çukur akının sevgilisi songül kimdir, Çukurda songül kimdir, songül kim,


ÇUKUR SONGÜL ALARA TURAN KİMDİR?


Alara Turan, 14 Eylül 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.

Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Afra Saraçoğlu, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Murat Daltaban gibi isimlerin yer aldığı Kardeş Çocukları dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan ve Hayal karakterine hayat vermişti.

Çukur Songül Alara Turan kim?

Alara Turan, 1.68 metre boyunda, 58 kilo ve Başak burcudur.

İstanbul’da yaşayan ve sadece tiyatro deneyimi olan Alara Turan Kardeş Çocukları dizisi ile büyük bir şans yakaladı ünlü olma yolunda. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü öğrencisi olan Alara Turan’ın ilk dizi deneyimi Kardeş Çocukları olacaktır.   Mimar Sinan Üniversitesinde tiyatro kulübünde etkin olarak görev alan  Alara Turan  bir çok tiyatro oyununda yer almıştır. Özellikle A. Çehov’un Martı isimli tiyatrosunda yer almış ve kendini göstermiştir. 

Çukur Yunus kimdir? Çukur Hans Zimmerman kimdir?

Show Tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Çukur’un oyuncu kadrosuna iki yeni isim dahil oluyor. Çukur izleyicisi yeni simleri merak etmektedir. Alman oyuncu Folke Paulsen, Hans Zimmerman karakteriyle, Nazmi Kırık ise Yunus karakteriyle ilerleyen bölümlerinde rol alacak.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde sular durulmuyor. Kemal karakterini canlandıran Uğur Yıldıran‘ın Azer’in kurşunlarıyla hayatını kaybetmesinin ardından diziye iki yeni karakter birden giriş yapacak.

Koçovalı ailesinden Vartolu Sadettin karakterini canlandıran Erkan Kolçak Köstendil’in babasının katili olduğunu sandığı Ziya’nın peşine düşmek için Almanya Berlin’e gidiyor. Yanında Medet ile yolculuk yapan Vartolu’yu burada sürpriz olaylar bekliyor.

Çukur Yunus kimdir, Çukur Hans Zimmerman kimdir, Çukur Nazmi Kırık kimdir, Folke Paulsen kimdir, Çukur Yunus kim, Çukur Hans Zimmerman kim, Çukur yeni oyuncular

Dizinin Almanya çekimlerinde iki yeni oyuncu birden kadroya dahil oluyor. Nazmi Kırık, Yunus karakteriyle Vartolu ile yakınlaşırken, bir çocuk kaçırma olayı nedeniyle Alman oyuncu Folke Paulsen, Hans Zimmerman olarak diziye katılacak.

Nazmi Kırık’ın Almanya’da gerçekleşecek çekimlerin ardından Vartolu ile birlikte Türkiye’ye dönerek ailenin içine katılacağı gelen bilgiler arasında.

Öte yandan dizide kaçırılan çocuk rolünü ise Uluç Ata Tansoy oynayacak.

 

[button-red url=”https://www.vipdiziler.com/cukur/cukur-80-bolum-ilk-sahne-cukur-80-izle” target=”_self” position=”left”]Çukur 80. Bölüm ilk sahne yayınlandı mı?[/button-red]

 

Çukur Yunus kimdir? Çukur Nazmi Kırık kimdir?

Çukur Yunus kimdir, Çukur Hans Zimmerman kimdir, Çukur Nazmi Kırık kimdir, Folke Paulsen kimdir, Çukur Yunus kim, Çukur Hans Zimmerman kim, Çukur yeni oyuncular

Nazmi Kırık, 1976 yılında Diyarbakır’da dünyaya geldi. Eğitimi sırasında Mezopotamya Kültür Merkezi Diyarbakır şubesinde tiyatro ve dans çalışmalarına başladı. Kısa süre içerisinde pek çok oyunda yer aldı. 1996 yılından itibaren tiyatro ve dans çalışmalarına Mezopotamya Kültür Merkezi bünyesinde İstanbul’da devam etti. 2003 yılında bir grup arkadaşıyla Seyr-i Mesel Sanat Atölyesi’nin kuruluşunda yer aldı. 1999’da rol aldığı Güneşe Yolculuk filmiyle sinema kariyeri başladı.

Güneşe Yolculuk filmi aynı sene Berlin Film Festivali’nden Blue Angel ve Peace ödülleriyle döndü. 2003 de Yüksel Yavuzun yönettiği Küçük Özgürlük filmiyle Cannes Film Festivali Yönetmenler Bölümünde izleyicinin karşısına çıktı. 2005 yılında Huner Saleem’in yönettiği Kilometer Zero filmiyle Cannes Film Festivali resmi yarışma bölümünde en iyi erkek oyuncu adayı olarak yarıştı. 2006da çektiği kısa metrajlı filmi Kimlik ile Antalya Film Festivaline katıldı. Kırık çalışmalarına Türkiye ve Almanya’da devam etmektedir.

Rol aldığı bazı filmler: Güneşe Yolculuk (1999), Fotoğraf (2001), Küçük Özgürlük (2003), Sıfır Kilometre (2005), Organize İşler (2005), Beynelmilel (2006), Maman est folle (2007), Dol (2007), Pandora’nın Kutusu (2008), Après la Chute (2009), Phone Story (2009), Sores & Sîrîn (2009).

Çukur Hans Zimmerman kimdir? Folke Paulsen kimdir?

Çukur Yunus kimdir, Çukur Hans Zimmerman kimdir, Çukur Nazmi Kırık kimdir, Folke Paulsen kimdir, Çukur Yunus kim, Çukur Hans Zimmerman kim, Çukur yeni oyuncular

Hans Zimmerman karakterini canlandıran oyuncu Folke Paulsen’dir. Folke Paulsen 27 Kasım 1960’ta Mannheim, Almanya’da doğdu. Forsthaus Falkenau (1989), Göçmenlik Oyunu (2017) ve Schneeflöckchen (2017) filmleri ile tanınan bir aktördür.

Folke Paulsen, 1983 – 1986 yılları arasında Berlin’deki “The Circle” adlı drama okulunda (Fritz Kirchhoff School) drama çalışması ile mezun oldu. Daha sonra Berlin’deki Hochschule der Künste’de ses ve müzik okudu. Folke Paulsen, Forester’ın kızıyla Forsthaus Falkenau’da evlenen bir biyoloğu canlandırdığı Tobias Arnhoff rolüyle ülke çapında tanındı.

Çukur Fatih kimdir, Çukur Fatih kim?

Fatih, Rus Victor için çalışan birisidir. Azer’i kaçırmış ve Victor’dan aldığı 2 milyon doların hesabını sormaktadır. Fatih Azer’e; “Victor’un parasını çaldın ve onun yerine de boncuk verdin. Sonrada adamcağızı öldürdün. 3 hata arka arkaya. Can onundu mal bizim olacaktı, ama şurası kesin: para bizimdi. “2 milyon doların üzerine yatacaksan o paranın kime ait olduğunu önce araştıracaksın Azer Kurtuluş” dedi. Çukur Fatih kimdir, Çukur Victorun Adamı Fatih kim, Çukura 73. Bölümde katılan Fatih kimdir, Çukurun yeni bölümü olan 74. bölümde Fatih Azerden ne isteyecek, Çukur Fatih kim, Victorun adamı Azeri öldürecek mi, Azer ve Fatih arasında neler olacak,

Çukur Fatih karakterini canlandıran kim?

73. Bölümde Victorun Adamı olarak karşımıza çıkan Çukur Fatih karakterini Emrullah Çakay canlandırmaktadır.

Emrullah Çakay kimdir

emrullah çatay kimdir, Emrullah Çatay Çukurda, Çukur fatih emrullah çatay, Çukur Fatih kimdir, Çukur Victorun Adamı Fatih kim, Çukura 73. Bölümde katılan Fatih kimdir, Çukurun yeni bölümü olan 74. bölümde Fatih Azerden ne isteyecek, Çukur Fatih kim, Victorun adamı Azeri öldürecek mi, Azer ve Fatih arasında neler olacak, Çukur Fatih Azere ne yapacak,

1990 doğumlu oyuncu, tiyatrocu Emrullah Çakay Sahne 367’nin kurucusu ve oyuncusu olarak tiyatro hayatını sürdürmektedir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

Dr. Korczak Örneği, Lady with a Lapdog, with Jokes and a Happy Ending, Mouthgasm, Lefty’i Beklerken ve Madde 22 isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

Çukur Emrullah Çakay kimdir?

Emrullah Çakay aslen Mardin’lidir, burcu ise Yay’dır. 2018 yılında Tuğçe Altuğ, Ezgi Mola, Bartu Küçükçağlayan, Ercan Kesal, Tolga Tekin, Serkan Keskin ve Hakan Karsak gibi oyuncuların yer aldığı Kelebekler isimli sinema filminde rol almıştır.

Emrullah Çakay, Soluk, Gölgeler İçinde, Söz, Kelebekler ve Saf adlı projelerde yer almıştır.

Çukur Murtaza kim? Ferit Kaya kimdir?

Çukur Murteza kim, Çukur Murtaza kimdir, Çukur Murtaza kim, Çukur Mürteza kimdir, Ferit Kaya çukur, Çukur Murteza kimdir, Murtaza kimdir, Çukur Ferit Kaya kim,

Ferit Kaya, 24 Şubat 1984 yılında Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde hayata gözlerini açtı. Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı bölümünü tamamladıktan sonra, çeşitli sinema filmleri ve televizyon kanallarında gösterilen dizi filmlerde rol aldı. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Resul, Kötü Yol dizisinde ise İhsan karakterini canlandırdı.

Rol aldığı Filmler: Pazar, Bir Ticaret Masalı, Zeynep’in Sekiz Günü, Mavi Gözlü Dev, Güneşin Oğlu , Ali’nin Sekiz Günü, Merdiven Altı, Gecenin Kanatları ve Beş Şehir Kısa’ca Ramazan: Kamil İnsan.

Rol aldığı diziler: Erkekler Ağlamaz, Menekşe ile Halil, Yersiz Yurtsuz, Karamel, Kül ve Ateş, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kötü Yol.

Çukur Çizgili Kenan kim?

Çukur izleyicisi Çukur Çizgili Kenan Kim? Çukur’un düşmanı Çizgili Kenan kim? Çukur Çizgili Kim? Çukur Cumalinin düşmanı Çizgili Kenan kim? Çizgili Kenan kim? Çukur Çizgili Kenan’ı kim canlandırıyor, Çizgili Kenan ölecek mi? gibi soruların cevaplarını aramaktadır.

Çizgili Kenan Kimdir?

Bu durum neticesinde Çukur da başıboş kalmış ve eski dostlar da düşman olmuştur. Bunlardan birisi de Çizgili Kenan’dır. Çizgili Kenan “Öküz öldü ortaklık bitti” diyerek Koçovalıların yokluğunda haraca bağlamıştır.

Çukur Çizgili Kenan Kim? Çukur'un düşmanı Çizgili Kenan kim? Çukur Çizgili Kim? Çukur Cumalinin düşmanı Çizgili Kenan kim? Çizgili Kenan kim? Çukur Çizgili Kenan'ı kim canlandırıyor, Çizgili Kenan ölecek mi?

Çukur Çizgili Kenan Hayati Akbaş Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Çukur Çizgili Kenan Kim? Çukur'un düşmanı Çizgili Kenan kim? Çukur Çizgili Kim? Çukur Cumalinin düşmanı Çizgili Kenan kim? Çizgili Kenan kim? Çukur Çizgili Kenan'ı kim canlandırıyor, Çizgili Kenan ölecek mi?

Hayati Akbaş 1977 doğumludur. ABD’de oyunculuk eğitimi alan Hayati Akbaş bir ara radyolarda DJ olarak çalışmıştır. Ayrıca eğitim aldığı Amerika’da bir çok belgesel çekimi ve reklam filmlerinde yer almıştır.

Bugüne kadar Weapon of Mass Destruction, Science of the Bible, Down and Distance, Meleğin Sırları gibi sinema filmlerinde rol alan ünlü isim en son 2016 yılında Kanıt Ateş Üstünde isimli dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu İzmir’de dünyaya gelmiştir.

ÇUKUR KAAN URGANCIOĞLU KİMDİR?

cukur 3. sezon diziye yeni giren oyuncular, cukur-3-sezon-kaan-urgancioglu-trasfer

1981 yılında İzmir’de dünyaya gelen Kaan Urgancıoğlu, üniversite yıllarında oyunculuk serüvenine başlayarak dikkatleri üzerine çekti. Yakışıklılığıyla göz kamaştıran usta oyuncu Karaoğlan, Kampüsistan, Avrupa Yakası, Son Ders Aşk ve Üniversite, Son, A.Ş.K. , Filinta, Kara Sevda gibi dizilerde oynayarak yıldızını parlattı.

ÇUKUR HAKAN KURTAŞ KİMDİR?

cukur 3. sezon diziye yeni giren oyuncular, cukur-3sezon-hakan-kurtas-transfer

1988 yılında dünyaya gelen Hakan Kurtaş, karikatür ve basketbolun haricinde tiyatroya da büyük ilgi duyuyordu. Ortaokul yıllarından beri tiyatroyla uğraşan usta oyuncu, 2010 yılında ilk sahne deneyimini yaşadı.

Bundan sonra 2013 yılında Ulaş Tuna Astepe ve Cem Tunçer ile müzik grubu kurdu.

Ezel, Bir Çocuk Sevdim, A.Ş.K., Filinta, Analar ve Anneler, Dolunay, Çarpışma dizilerinde rol aldı.

ÇUKUR ROJDA DEMİRER KİMDİR?

cukur-3sezon-rojda-demirer-transfer, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

1980 doğumlu olan Rojda Demirer, henüz küçük yaşlarda çocuk tiyatrosuna katıldı. Ardından 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 2003-2008 yılları arasında Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda kadrolu oyuncu olarak görev almıştır. Melekler Korusun, Elde Var Hayat, Acil Aşk Aranıyor, Kördüğüm, Adı Efsane ve Çarpışma dizilerinde rol aldı. 

ÇUKUR ÇAĞAN ATAKAN ARSLAN KİMDİR?

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular, Çukur 3. Sezon Oyuncuları, cukur-3sezon-avatar-cagan-atakan-arslan-transfer

1989 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Avatar Atakan, küçük yaşlardan itibaren spora büyük ilgi duydu. Survivor 2016 yarışmasına katılarak büyük bir ün yakaladı. Söz dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Atakan, Çukur dizisinin yeni sezonunda da rol alacak gibi gözüküyor.

Çukur dizisi her pazartesi akşamı izleyiciyi ekrana kilitleyen ve izlenme rekorları kıran biri dizi olmayı başarıyor. Çukur dizisi 2019 2020 sezonu Eylül ayında başlayacak. Yeni sezonda birçok yeni isim diziye katılacak. Çukurla ilgili son dakika gelişmelerini sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın.

Kerem Koçovalı süprizi! haberimizi okumak için tıklayınız…

Vipdizilerhttps://www.vipdiziler.com/
Türkiye'deki tüm dizi izleyicilerine diziler hakkında yararlı olacağımı düşünerek, kaliteli içerikler üretip, farklı olarak vip hizmet vermeyi hedefleyerek vipdiziler.com'u kurdum.

İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  1. Aw, this was a really nice post. In thought I want to put in writing like this moreover – taking time and precise effort to make an excellent article… however what can I say… I procrastinate alot and certainly not seem to get one thing done.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gelişmeler