Çukurda 2. Sezon sonunda İdris Koçovalı Çukurdan ayrılıyor?

0
1107
İdris Koçovalı çukurdan ayrılıyor neden

İdris Koçovalı Çukurdan ayrılıyor

2. sezonun finaline yaklaşırken Çukur dizisindeki İdris Koçovalı ile
ilgili söylenti kafaları karıştırdı. İddiaya göre İdris baba Çukur dizisinden ayrılıyor. Eğer bu gerçekse izleyicilerin keyfini büyük oranda kaçıracak.

Ercan Kesal ayrılıyor mu?

Peki ya İdris Koçovalı yani Ercan Kesal diziden ayrılıyor mu, neden? Tüm merak ettikleriniz haberimizde.

Ekranların sevilen dizisi Çukur, Mayıs ayında 2. sezonu bitirecek. Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan AY Yapım imzalı Çukur’un büyük bir merakla beklenen 3. yani Yeni sezonunda İdris Koçovalı ayrılıyor.

İdris Koçovalı Çukur’dan ayrılıyor, neden?

İddiaya göre İdris baba Çukur dizisinden ayrılıyor.  Geçtiğimiz günlerde verdiği röpartajdan satır başları bırakmasında etkili olmuş olabilir.

 

Çukurda 2. Sezon sonunda İdris Koçovalı Çukurdan ayrılıyor? Çukur'da şok!

Oyuncu Ercan Kesal, Çukur’da hayat verdiği İdris Koçavalı karakterinin ölmesi gerektiğini ancak dizinin reytingin kölesi olduğu için devam ettiğini ifade etti. 

 

Ercan Kesal, “Dizinin Haziran’da final yapmasıyla aslında canlandırdığım İdris Koçovalı karakteri de ölecekti. Fakat bir süre sonra seyirci o karakterin ölmemesini istiyor. Senarist de bunun bir parçası haline geliyor. Çünkü reyting denen bir efendinin kölesi oluyorsunuz” dedi.

Çukurda 2. Sezon sonunda İdris Koçovalı Çukurdan ayrılıyor? Çukur'da şok!

İdris Koçovalı (Ercan Kesal) kimdir?

1959 Avanos (Nevşehir) doğumlu olan Ercan Kesal, ilk ve orta öğrenimini Avanos’ta, lise öğrenimini Nevşehir’de tamamladı. 1984 yılında Ege Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu ve uzun yıllar boyunca tıp doktoru olarak çalıştı ve sağlık sektöründe yöneticilik yaptı.

Nuri Bilge Ceylan’ın “Uzak” filmindeki oyunculukla başlayan sinema serüveni, aynı yönetmenin “Üç Maymun” ve “Bir Zamanlar Anadolu’da” filmlerinde senarist ve oyuncu, “Vavien”, “Saç”, “Küf”, “Yozgat Blues”, “Sen Aydınlatırsın Geceyi”, “Hükümet Kadın (1-2)” ve “Ben O Değilim” gibi filmlerde oyuncu olarak devam etti. Oyuncu ve senarist olarak ulusal ve uluslararası birçok festivalde ödüller aldı.

Çukurda 2. Sezon sonunda İdris Koçovalı Çukurdan ayrılıyor? Çukur'da şok!

“Peri Gazozu” isimli kitabı İletişim Yayınlarından 2013 Temmuz ayında, ‘’Evvel Zaman’’ isimli kitabı ise 2014 Mayıs ayında Ithaki Yayinları tarafından yayımlandı. İletişim Yayınları’ndan 2015 yılında “Nasipse Adayız” isimli kısa romanı yayınlandı.

Birçok projede yer alan Ecan Kesal şu sıalar Çukur dizisinin ‘İdris Koçavalı’sı olarak kariyerine devam ediyor. 59 yaşındaki usta oyuncu ile 2005 yılında ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ndan tanıdığımız Nazan Kesal ile dünya evine girdi.

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz