Çukur Çağatay kimdir? Çukur Çağatay Erdenet kimdir? Başarılı oyuncu Nejat İşler Çukur’da!

0
1108
NEJAT İŞLER SÜRPRİZ BİR KARAKTERLE ÇUKUR’DA!

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelen fenomen dizi ‘Çukur’a sürpriz bir isim dahil oldu. 3 sezondur her bölümü heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Nejat İşler katıldı.

Üç sezondur hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek hikayesiyle gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle ses getiren ‘Çukur’un kadrosuna katılan Nejat İşler sürpriz bir karakteri canlandıracak. Başarılı oyuncu güçlü bir ailenin ortanca oğlu Çağatay Erdenet rolüyle hikayeye dahil olacak. Çukur’u yok etmek için harekete geçecek olan Çağatay, Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelirken Çukur’da kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

Çukur Çağatay kimdir, Çukur Çağatay kim, Çukur Çağatay Erdenet kimdir, Çukur Çağatay, Çukur Nejat işler,

ÇUKUR’UN YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

“Sen sadece gölgelerine bastın. O gölgelerin sahipleri vardır!”

Çukur’un yeni bölüm tanıtımında önce Efsun’un, sonra da Reşit’in Yamaç Koçovalı’yı aldığı kararlar ve adımları konusunda uyarması dikkatleri çekerken, Çağatay Erdenet’in Yamaç’ın karşısına çıkmasıyla dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merakla beklenecek.

Büyük bir ilgiyle izlenen Çukur dizisine bomba bir transfer daha gerçekleşti. Son olarak Behzat Ç. dizisinde Ercüment Çözer karakteri ile seyirci karşısına çıkan Nejat İşler, Çukur oyuncuları arasına katıldı.

Çukur Çağatay kimdir, Çukur Çağatay kim, Nejat İşler Çukurda, Çukur Çağatay, Çukur Çağatay Nejat İşler, Nejat İşer Çukurda Çağatay karakterini canlandıracak,

YAMAÇ’IN YENİ DÜŞMANI Çukur Çağatay Kimdir?

İzleyici Çukur Çağatay kimdir? Çukur Çağatay kim? Çukur Çağatay Erdenet kimdir? Nejat İşler Çukurda iyi mi kötü mü rolde, Çukur Çağatay nasıl bir karakter, Çukur Çağatay Nejat İşler mi, Nejat İşler Çukurda Çağatay karakterini mi canlandıracak? İşte Çukur Çağatay Erdenet hakkında merak edilenlerin cevabı.

Çukur’da izleyicilerin karşısına yine “kötü adam” rolü ile çıkacak olan Nejat İşler’in dizideki ismi Çağatay olacak. Yamaç’ın bugüne kadarki en zorlu düşmanı olacak Çağatay’ın nasıl bir karakter olacağı merak uyandırıyor.

Yamaç bu sefer daha güçlü bir düşmanla karşı karşıya. Çağatay, Yamaç’ın şuana kadarki en güçlü rakibi olacak. Çağatay yer altı dünyasına hakim, tüm kirli işlerde parmağı olan ama görünmez bir karakterdir. İstanbul’un tamamına hakimdir ancak kimse onu bilmez. Yamaç’ın tüm İstanbul’a savaş açması ile Çağatay Erdenet de ortaya çıkar. Tabiri caizse Yamaç yılanın deliğine çomak sokmuştur.

Geçtiğimiz sezonda da Nejat İşler’in Çukur’a geleceği yönünde bazı söylentiler gelmişti ancak bu bilgi havada kalmıştı. 3.sezon da ise başarılı oyuncu diziye dahil oldu. 

Nejat İşler, Çağatay Erdenet karakteri ile Çukur’da ses getirecek. Çağatay, Yamaç’ın yeni düşmanı olacak. Yamaç ile Mahsun barışıp ittifak kuracaklar ve yeni düşmana karşı işbirliği yapacaklar. Bu ittifaka Azer de katılacak ve üçlü ittifak ile yeni düşmana karşı bir savaş verilecek. Bakalım Çukurda ki savaşı kim kazanacak…

Çukur Çağatay rolünü canlandıran Nejat İşler kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Nejat İşler, 1994 yılında ilk televizyon dizisi olan Gurur’da rol aldı. Ardından birçok dizi ve filmde rol alan Nejat İşler’in hayatı merak ediliyor. Peki Nejat İşler kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte dizi ve filmleri…

28 Şubat 1972 yılında İstanbul’un Eyüp semtinde dünyaya gelen Nejat İşler ilkokuldan sonra eğitimine Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde devam etti. İşte Nejat İşler’in merak edilenleri…

Çukur Çağatay kimdir? Çukur Çağatay Erdenet kimdir? Başarılı oyuncu Nejat İşler Çukur'da! 1

ÇUKUR ÇAĞATAY KİMDİR? NEJAT İŞLER KİMDİR?

Nejat İşler, 28 Şubat 1972 yılında İstanbul’un Eyüp semtinde doğdu. Feshane işçilerinden birinin torunu olan İşler, ilkokuldan sonra eğitimine Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde devam etti. Ortamına alışamadığı yeni okulunda popüler olmak ve derslerinden kaçmak için okulun tiyatro koluna girdi. Kısa zamanda popüler olan Nejat İşler derslerini de boşluyordu. Liseyi bitirdikten sonra üniversiteye giremeyince, para kazanmak için çay partileri düzenlemeye başladı.Nejat’ın işleri umduğu gibi gitmeyince borca girdi. Borçlarını kapatabilmek için Mahmutpaşa’dan t-shirt alıp Teşvikiye’de bu t-shirtleri satma kararı aldı. Kış aylarında ise t-shirt yerine kitap, dergi ve plak sattı.

İki sene sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf bölümünü kazanan Nejat İşler, askerlik için bölümü okumaktan vazgeçti.

Çukur Çağatay kimdir, Çukur Çağatay kim, Nejat İşler Çukurda, Çukur Çağatay, Çukur Çağatay Nejat İşler, Nejat İşer Çukurda Çağatay karakterini canlandıracak,

On yıl kadar satış işleriyle uğraştıktan sonra Taksim’de dolaştığı (27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü) birgün, bir tiyatro sahnesinde bedava gösterimde olan “Danton’un Ölümü” adlı eseri seyretti. “Ben niye bu işi yapmıyorum?” diye düşünen Nejat İşler, dayısının yanına gittiği Eskişehir’de konservatuar sınavına gitmeye karar verdi ve kazandı. İstanbul’a döndüğünde, ilanını gördüğü Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Bölümüne başladı. 1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesinin devlet konservatuar bölümünden mezun olana kadar devlet tiyatrosunda ve televizyon dizilerinde rol aldı.

1995 yılında mezun olduktan sonra iki arkadaşıyla birlikte “Kahramanlar ve Soytarılar Tiyatrosu”nu kurdu. Tiyatronun kurulmasından sonra kendi oyunları için hikâyeler yazmaya başladı. “Belki hiç okumayan biri de yazabilir bunları, benim yazı yazmamın nedeni yazmak değil, sadece oynayalım diye yazıyorum.” dediği, “Tuhaf Şehir Hikayeleri”, “Biz Zavallı Erkekler” ve “Yalnızlık Benim Gizli Sevgilim” adlı üç kitap yazdı.

Çukur Çağatay kimdir, Çukur Çağatay kim, Nejat İşler Çukurda, Çukur Çağatay, Çukur Çağatay Nejat İşler, Nejat İşer Çukurda Çağatay karakterini canlandıracak,

41.Antalya Altın Portakal Ödülleri için Erkek Oyuncu dalında aday olarak gösterildi. Her fırsatta amacının başrol oynayıp şöhret olmak olmadığını belirten İşler, tek arzusunun yaptığı işi elinden geldiğinin en iyisi olarak yapmak olduğunu, tiyatro yaparken ölmek istediğini dile getirdi.

1994 yılında rol aldığı ilk televizyon dizisi olan Gurur’dan sonra, Deli Yürek, Şehnaz Tango, Nasıl Evde Kaldım, Dedem, Gofret ve Ben, Aşk ve Gurur, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir dizilerinde oynadı.Asıl popülerliğini ise Gülbeyaz ve Aliye adlı dizilerde yakalamıştır. 1999’da ilk sinema filmi Eylül Fırtınası’nda rol aldı. Mustafa Hakkında Her şey ve Anlat İstanbul filmleri ile sinema oyunculuğuna devam etti.

Çukur Çağatay kimdir, Çukur Çağatay kim, Nejat İşler Çukurda, Çukur Çağatay, Çukur Çağatay Nejat İşler, Nejat İşer Çukurda Çağatay karakterini canlandıracak,

2006 yılında “Çalıntı Gözler”, “Yaşamın Kıyısında” ve “İki Süper Film Birden”, 2007 yılında ise “Barda” ve “Yumurta” gibi filmlerde rol aldı. 2007 yılının en popüler dizilerinden biri olan “Bıçak Sırtı” adlı televizyon dizisinde rol almıştır. 2009 sonbahar yayın döneminde başlayan Kapalıçarşı isimli dizide oynadı.2011 yılında “Kaybedenler Kulübü” adlı filmde başrol oynamış ve yine 2011 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde oynadığı bütün rollerden farklı olarak sıradışı bir seri katil olan Ercüment Çözer rolünü canlandırmakta ve bu rolü Behzat Ç. izleyicileri tarafından büyük beğeniyle karşılanmaktadır. Duman grubunun “Ah” parçasını coverlamıştır. Bunun yanında Suzan Kardeş’in Haluk Bilginer, Olgun Şimşek, Cem Yılmaz, Özgü Namal gibi isimlerin yer aldığı Suzan Kardeş & Makyaj Odası Şarkıları adlı albümünde yer almış ve Hancı adlı şarkıyı seslendirmiştir. Başrol olarak Kanal D’de yayınlanan Keşanlı Ali Destanı dizisinde başrolde Keşanlı Ali’yi canlandırmıştır. İşler son olarak da Kanal D’de İntikam adlı dizide Rüzgar rolünü canlandırmaktaydı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz