Çukur yeni sezonda neler olacak? Çukurda neler oluyor.

0
1709
Çukur Karnı Büyük Koca Dünya Şarkısı ve Sözleri

ÇUKUR YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Çukur’da Yamaç babası İdris’i öldürdü mü? Efsun ve Nehir kim?

Çukur dizisi 3. sezona hazırlanıyor… Damla Sönmez ve Hazal Subaşı yeni sezonda Çukur’da!

Çukur’un yeni sezonundan ilk sahne yayınlandı. İzleyiciler heyecanla 16 Eylül Pazartesi akşamını bekliyor… Çukur’un yayınlanan 3. sezon ilk sahnesinde ise yürekler dağlandı.

‘Çukur’un yeni sezonunda kadınların gücü konuşacak!

Adını Sen Koy dizisiyle ünlenen Hazal Subaşı’nın yeni dizisi ortaya çıktı. Subaşı, Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur’da Nehir karakterine hayat verecek. Son olarak Halka dizisinde Bahar karakterine hayat veren Subaşı’nın Çukur’a transfer olacağı belirtildi.

Show TV’nin sevilen dizisi 16 Eylül 2019 tarihinde 3. sezonuna başlarken, yeni sezonda kadroya dahil olan isimlerden bir tanesi de Çukur Dizisi Nehir karakteri oldu. Yeni sezon fragmanı henüz yeni çıkmış iken diziye katılan isimlerin de bir bir ortaya çıkmaya başladı.

Çukur dizisi 3. sezonu sürprizlerle dolu bir bölümle açıyor. Çukur yeni sezon 68. bölümde, İdris Koçovalı’nın ölümden sonra aile dağılıyor. Çukur’u artık Akın Koçovalı yönetirken, babası İdris’i öldüren Yamaç akıl hastanesine yatırılıyor. Selim, Cumali ve Vartolu ise hapishanede İdris Koçovalı’nın ölüm haberini alıyor. Çukur yeni sezonda ise Damla Sönmez ile Hazal Subaşı da kadroya katılıyor. Peki Çukur’da Efsun karakteri kim? Yamaç ne yapacak? İşte Çukur yeni sezonda yaşanacaklar.

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur, 3. yeni sezon 68. bölümüyle 16 Eylül Pazartesi akşamı ekranda olacak. Çukur’da Ercan Kesal’ın canlandırdığı İdris Koçovalı karakteri ölürken, tüm dengeleri değiştirecek yeni bir isim olan Efsun ortaya çıkıyor.

Çukur yeni sezonda neler olacak, Çukurda neler oluyor.

ÇUKUR YENİ SEZONDA NELER OLACAK?


Koçovalılar, hayatlarının en büyük acısıyla karşı karşıyadır! Yücel’in oyunuyla Yamaç ve İdris Koçovalı’dan biri diğerini vurmak zorunda kalmıştır.

Çukurda neler oluyor.

Koçovalılar, hayatlarının en büyük acısıyla karşı karşıyadır! Yücel’in oyunuyla Yamaç ve İdris Koçovalı’dan biri diğerini vurmak zorunda kalmıştır. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı Çukur’da hakimiyeti Akın Koçovalı alırken, Baykal’ın kızı Efsun’un Çukur’a adım atması kartların yeniden dağıtılmasına neden olacak.

Çukur yeni sezonda neler olacak, Çukurda neler oluyor.
Azer, Yücel ve Timsah’la işbirliği yapan Efsun’un planı merakla beklenirken, Akın ile Azer’in bir araya gelmesi de soru işareti yaratacak. Sultan’ın Vartolu Sadettin’den isteği ekran başındakileri şaşırtacak.

 

Herkesten bir adım önde olduğunu düşünen Yücel ise en beklemediği anda hayati bir tuzakla karşı karşıya kalacak.

Çukur yeni sezonda neler olacak, Çukurda neler oluyor.

Akıl hastanesine kapatılan Yamaç’ın ürkek ve korku dolu halleri izleyenleri derinden etkilerken; Azer, Yücel ve Timsah’la masaya oturan Efsun’un (Damla Sönmez) dengeleri nasıl değiştireceği merakla bekleniyor.
Çukur yeni sezonda neler olacak, Çukurda neler oluyor.

Cumali’nin “Benim babamın katili dışarıda elini kolunu sallayarak gezerken, ben burada volta atmayacağım!” sözlerinin yankılandığı tanıtımda Koçovalıların hapishanede kavga ettiği nefes kesen anlar gerilimi yükseltiyor.

Çukur yeni sezonda neler olacak, Çukurda neler oluyor.

Akın Koçovalı’nın Çukur sokaklarında rahatça gezindiği görülürken Sultan’ın, Vartolu’dan isteği izleyenleri şoke ediyor.
Çukur yeni sezonda neler olacak, Çukurda neler oluyor.
“Sultan’ın “Vartolu Sadettin babasını öldüren adamı bulacak. Bana olan can borcunu ödeyecek!” sözleri üzerine Vartolu’nun harekete geçip geçmeyeceği merakla bekleniyor.

Çukur yeni sezonda neler olacak? Çukurda neler oluyor. 2

HAZAL SUBAŞI VE DAMLA SÖNMEZ ÇUKUR’A DAMGA VURACAK

Çukur yeni sezonda neler olacak? Çukurda neler oluyor. 3
Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi ‘Çukur’un yeni sezonu için geçtiğimiz günlerde “kayıt” denildi. 3. sezonu büyük heyecanla beklenen diziye son olarak başarılı oyuncu Damla Sönmez ile genç oyuncu Hazal Subaşı dahil oldu.

Çukur yeni sezonda neler olacak? Çukurda neler oluyor. 4

İki sezon boyunca hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek hikayesiyle gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle ses getiren ‘Çukur’un yeni sezonu merak yaratmaya devam ediyor. Final bölümünde Yamaç ile İdris Koçovalı’nın silahlarını birbirlerine doğrulttukları sahneyle ekran başındakileri şaşkınlığa uğratan dizinin 3. sezonunda kadınların gücü konuşulacak. Koçovalı Ailesi’nin kadınlarıyla birlikte hikayeye hangi yeni isimlerin dahil olacağı merakla bekleniyordu. Hem beyazperde hem de rol aldığı dizilerle geniş bir kitleye ulaşan kuşağının en başarılı oyuncularından Damla Sönmez ile genç ve yetenekli oyuncu Hazal Subaşı, ‘Çukur’da kartlar yeniden dağıtılırken dengeleri değiştirecek.

Çukur yeni sezonda neler olacak, Çukurda neler oluyor.
Sönmez’in canlandıracağı Efsun ile Subaşı’nın hayat vereceği Nehir’in, hikayeyi nasıl etkileyeceği merakla beklenecek.

Çukur yeni sezonda neler olacak? Çukurda neler oluyor. 5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz