Çarşamba, Nisan 14, 2021

Eşkiya Edho Fizyoterapist Pınar kimdir? Edho Fizyoterapist Pınar kimdir?

Eşkiya Edho Fizyoterapist Pınar Kimdir? Alpaslanın Fizyoterapisti Kimdir? Edho Fizyoterapist Pınar kim? Eşkiya Fizyoterapist Pınar kim, Alpaslanın Fizyoterapisti kim, Alpaslan Çakırbeyli'nin Fizyoterapisti Pınar kim,
More
  Ana Sayfa Dizi Haberleri

  Dizi Haberleri

  Sen Çal Kapımı 9. Bölüm Fragmanı

  Sen Çal Kapımı 9. Bölüm Fragmanı

  Mucize Doktor yeni bölüm var mı? 30 Nisan Mucize Doktor var mı? yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 30 Nisan Mucize Doktor bugün var mı?...

  Coronavirüs nedeniyle diziler çekimlerini erteleme kararı alırken ''Mucize Doktor yeni bölüm var mı ve 23 Nisan Mucize Doktor yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?'' tartışmaları başladı. İşte Mucize Doktor dizisindeki son durumla ilgili merak ettikleriniz.

  Ramo’nun 11. Bölümünde neler olacak?

  Ramo, Süleyman’ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır. En yakınında bir köstebek vardır ve bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Ramo köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar.

  Ramo’da dengeler değişiyor!

  Ramo, dün akşam yayınlanan dokuzuncu bölümüyle ABC1 20+'da 5.76 izlenme oranı (rating), 11.03 izlenme payı (share), AB’de 4.79 izlenme oranı (rating), 9.54 izlenme payı (share), Total’de 6.59 izlenme oranı (rating), 13.04 izlenme payı (share) elde etti. #RamBel etiketi Twitter Türkiye'de 3 saat 20 dakika, dünyada ise 55 dakika TT listesinde kaldı. Murat Yıldırım Twitter Türkiye'de 3 saat 45 dakika, dünyada ise 1 saat boyunca gündemde kaldı.

  Ramo Şarkıcı Meryem kimdir? Şarkıcı Meryem Ramo kim? Ekin Türkmen Ramo’nun kadrosuna dahil oldu!

  Murat Yıldırım’ın başrolünde yer aldığı, seyircileri Adana’nın renkli ve aksiyon dolu sokaklarına götüren ‘Ramo’nun kadrosuna Ekin Türkmen dahil oldu.

  Zemheri’nin final bölümünde neler olacak?

  Firuze ve Ayaz, Ertan’ı cezasını çekmesi için cezaevine yollamışlarsa da onun intikam yemini ettiğinin henüz farkında değillerdir. İkisi de hala Ertan’ın öfkesinin hedefindedirler.

  Çukur’un 92. Bölümünde neler olacak?

  Gazeteci Emir ve polis Erkan’ın yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet’in sonunu adım adım getirecek. Ancak bu son Vartolu’nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirecek.

  Ramo’nun 10. Bölümünde neler olacak?

  Ramo zamanla yarışmak zorundadır. Alpay’ın verdiği zehir, Sibel’in giderek kötüleşmesine neden olur. Ramo’nun onu hastaneye yetiştirmek için kritik bir karar alması gerekmektedir.

  Category Template 46 - Gossip PRO 1Category Template 46 - Gossip PRO 1

  Must Read