Çukur Fadik Kurtuluş Kim? Azerin Annesi Fadik Kim?

Çukur izleyicisi Çukur Fadik Kurtuluş Kim? Azerin Annesi Fadik Kim? Çukur Fadik kim? Çukur Azerin annesi Fadik kim? Çukur Azerin annesi Fadik kurtuluş kimdir gibi soruların cevaplarını aramaktadır.

Çukur dizisi 3. sezona hazırlanıyor… Damla Sönmez ve Hazal Subaşı yeni sezonda Çukur’da!

Çukur’un yeni sezonundan ilk sahne yayınlandı. İzleyiciler heyecanla 16 Eylül Pazartesi akşamını bekliyor… Çukur’un yayınlanan 3. sezon ilk sahnesinde ise yürekler dağlandı.

Çukur Fadik kim?

Yeni sezon da İdris baba karakterinin olmayacağını dizide yeni isimler de eklenmeye başladı bile. İlk olarak Efsun karakteri dahil olurken, hemen arkasında Azer’in kardeşi Nehir karakterine hayat veren isim de geçtiğimiz günde açıklanmıştı. Şimdi ise Azer üzerinde otorite bir karakter olan Azer’in annesi Çukur dizisi Fadik karakteri yeni sezonda kadroya dahil olan karakterlerden birisi olacak.

 

Fadik Kurtuluş Nasıl Bir Karakter Olacak?

Çukur’da İdris Babanın ölümüyle yeni bir döneme girecek. Bu dönemde Çukur’u yöneten kadınlar olacak. Diziye yeni katılan Baykal’ın kızı Efsun, Koçovalı ailesinden intikam planları yaparken, onun en büyük destekçisi Azer Kuruluş olacak. Azer ise, asıl emirleri annesi Fadik’ten alacak. Fadik hem Azer’in hem de Nehir’in annesi olarak karşımıza çıkacak. Olduça otoriter ve dediği dedik sert bir mizaca sahip olan Fadik Kurtuluş, emir vermeyi seven, öldürmekten ve ölmekten asla çekinmeyen acımasız biri olarak karşımıza çıkacak.

Çukur Fadik Kurtuluş Kim? Azerin Annesi Fadik Kim? 1

Çukur Fadik Kim? Azerin Annesi Fadik Kim?

Show TV ekranlarında yeni sezonda bir soruya da cevap bulacağız. Her bölümü heyecanlı geçen dolu geçen dizinin yeni sezonda hangi konulara değineceği ve hangi oyuncuların diziye katılacağı konusunda yaz aylarında birçok söylenti ortaya çıktı. Neredeyse boşta olan önemli bir çok oyuncunun kadroya katıldığı konusunda haberler yapıldı ve çizildi. Ancak buna rağmen Ay yapım cast çalışmalarında ser verdi ama sır vermedi. Şimdi yeni bölüm için saatler kalan yeni çıkan fragmanlarda kadroya katılan isimler de belli olmaya başladı.

Işıl Yücesoy Kimdir, Çukur Fadik Kurtuluş Kim, Azerin Annesi Fadik Kim, çukur fadik kim, çukur fadik kimdir,

Efsun karakterinin kadroya dahil olması oldukça sürpriz oldu. Geçtiğimiz sezon beyefendinin mezarında bulamayan Vartolu, Baykal yeniden ayaklandı mı? diye aklına soru geldi. Hemen akabinde iş yerini basan Koçovalılar, elleri boş dönmüştü.

Işıl Yücesoy Kimdir, Çukur Fadik Kurtuluş Kim, Azerin Annesi Fadik Kim, çukur fadik kim, çukur fadik kimdir,

Bu sezon Efsun, Baykal’ın kızı olarak Koçovalı ailesinden intikam alacak. Tabi bunu yaparken de Azer en büyük destekçisi olacak. Azer ise annesi Fadik’den emir alacak. Bu yazımızda Azer’in annesi olarak karşımıza çıkacak olan Fadik karakterini tanıtacağız.

Çukur Fadik Kurtuluş Kim? Azer’in Annesi Fadik Kim?

Işıl Yücesoy Kimdir, Çukur Fadik Kurtuluş Kim, Azerin Annesi Fadik Kim, çukur fadik kim, çukur fadik kimdir,

16 Eylül Pazartesi yeni sezonuna başlayacak olan sevilen dizinin kadrosuna da bir hayli güçlendi.Birbirinden değerli isimleri kadrosuna katmayı başaran diziye yeni sezonda son olarak gelmesini beklediğimiz bir diğer isim de Azer Kurtuluş’un annesi olarak kadroya dahil olacak. Çukur Fadik karakterine hayat verecek usta ismin kim olduğunu ve hangi dizilerde rol aldığını sizler için bu yazımızda hazırladık.

16 Eylül Pazartesi günü yeni sezonuna başlayacak Çukur dizisine Azer’in annesi olan Fadik karakteri eklendi. Çukur dizisinde Fadik karakterini kimin canlandıracağı merak ediliyor. Çukur dizisinde Fadik karakterini Işıl Yücesoy canlandıracak.

Çukur’un yeni sezonunda İdris Baba yer almayacak. Bundan dolayı diziye yeni isimler eklendi. Diziye ilk olarak Efsun karakteri dahil oldu, daha sonra ise Azer’in kardeşi olan Nehir karakteri dahil edildi. Son olarak Azer’in annesini canlandıracak olan Fadik Çukur dizisine dahil edildi. Çukur Dizisi Fadik Kimdir? Dizide Fadik, Azer Kurtuluş’un annesidir. Fadik oldukça otoriter ve sert birisidir. Dizide Fadik karakterine Işıl Yücesoy hayat verecek.

Işıl Yücesoy Kimdir? Çukur Fadik Kurtuluş Kim? Azerin Annesi Fadik Kim?

Işıl Yücesoy Kimdir, Çukur Fadik Kurtuluş Kim, Azerin Annesi Fadik Kim, çukur fadik kim, çukur fadik kimdir,

Ses sanatçısı; tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu, tiyatro yönetmeni. 2 Ekim 1945, Kırklareli doğumlu. Sanatla iç içe bir ailede dünyaya geldi.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimi alarak mezun olduktan sonra 1969 yılında Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başladı. 6 yıl sonra birtakım sorunlar nedeniyle işten ayrıldı. O günlerde gelen teklifleri değerlendirerek 1975 yılında şarkıcı olarak sahne almaya başladı. İlk 45’liğini 1975 yılında “Çalamazsın Mutluluğu/Köye Geldi Bir Gelin” adıyla piyasaya sürdü. Bu arada Fikret Şenes, Fikret Bostancı ve Noray Demirci gibi söz yazarlarıyla tanıştı ve çalışma fırsatı buldu. 1977’de ikinci 45’liği “Açılmamış Mektup/İçmeden Sarhoş”u ve aynı yıl “Bir Var Bir Yok/Sen Seni”yi çıkardı. Bu albümdeki “Sen Seni” şarkısının besteci Selami Şahin’ aitti. 1978 yılında son 45’liği olan “Sen İnanma / Ya Seninle Ya Sensiz”deki “Ya Seninle Ya Sensiz” müzik piyasasında oldukça büyük bir etki yaptı. Kendi kurduğu müzik firması Orient Plak’tan çıkardığı bu albüm çıktığı hafta 100 bin satış rakamına ulaştı. İlk plaklarında Türkçe sözlü yabancı şarkılar seslendiren Işıl Yücesoy, sahne çalışmalarında İngilizce, İtalyanca ve Rusça şarkılar söyledi.

Sanatçı, 1970’lerin siyasi ortamından olumsuz etkilenerek müzik çalışmalarını bıraktı. 1981 yılında film sektörüne girdi. Sanatçı bu yıldan sonra pek çok dizi ve filmde yer aldıktan sonra 2004 yılında Çağan Irmak’ın yaptığı 2004 tarihli “Çemberimde Gül Oya” dizisiyle yeniden ismini duyurmaya başladı.

Işıl Yücesoy Kimdir, Çukur Fadik Kurtuluş Kim, Azerin Annesi Fadik Kim, çukur fadik kim, çukur fadik kimdir,

Yeni sezonda Show TV de ikinci sezonuna başlayacak olan diziye Azer’in annesi Fadik karakterine hayat veren Işıl Yücesoy’u en son ATV ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde Refika Göreçki karakterine hayat vermişti. Oyculuk üzerine “Ankara Devlet Üniversitesi Devlet Konservatuvarında” eğitim gören usta isim ilk defa 1981 yılında “Milcano” isimli sinema filminde yer alması ile sektöre adım atmıştır.

2008 “yol Arkadaşım” dizisinde 2010 “Yer Gök Aşk” isimli dizlerde canlandırdığı karakter ile kariyerinin zirvesine çıkan usta isim bu zamana kadar toplam da 23 ayrı proje adını yazdırmayı başarmıştır. Başarılı isim Işıl Yücesoy’un yer aldığı son 5 projesine baktığımızda;

  • 2017 – Aşk ve Mavi
  • 2015 – Hayat Mucizeler Gebe
  • 2014 – Unutursam Fısılda
  • 2014 – Kara Para Aşk
  • 2010 – Yer Gök Aşk

Yaklaşık iki yıldır ekranlarda göremediğimiz Işıl hanım yine otoriter bir karakter ile Çukur da Fadik karakterine hayat verecek.

Vipdizilerhttps://www.vipdiziler.com/
Türkiye'deki tüm dizi izleyicilerine diziler hakkında yararlı olacağımı düşünerek, kaliteli içerikler üretip, farklı olarak vip hizmet vermeyi hedefleyerek vipdiziler.com'u kurdum.

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gelişmeler