Çukur 82. bölüm fragmanı izle, Çukurun yeni düşmanı kim? Akın tekrar Çukurda.

0
636

Çukur 82. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur Yamaç’ı kim kurtardı? sorularının cevaplarını Çukur İzleyicisi merak etmektedir.

Çukur 3. sezon 15. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Çukur 82. bölüm ile ilgili detaylar haberimizde …

Yamaç’ı kim kurtardı? Kimsin Sen?

İzleyiciler sonunda Yamaç’ı kimin kurtardı sorusunun cevabını öğrendi. Yamaç’ı Mahsun Kurtardı. Mahsun yeniden Çukur’da. İşte karşınızda o sahne.

Çukur 82. Bölüm Fragmanı izle, Mahsun yaşıyor. Mahsun Tekrar Çukurda.

Çukur 3. Sezon 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. Çukurda neler olacağı merakla bekleniyor. İşte Çukur’un 81. bölümünden detaylar …

Çukur 81. bölüm ekrana geldi! Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi Çukur, sürükleyici konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Çukur 82. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

 

Çukur 81. bölüm 2. fragmanı, Çukur Yamaçı kim kurtardı, Çukur 81. yeni bölüm 2. fragmanı, yamacı kim kurtardı, çukur 81 fragman 2, Mahsun tekrar çukurda,

Cumali Koçovalı öldü mü?

Kısaca Cumali’den bahsedelim biraz. Cumali İdris’in hapisteki oğludur. Cumali çocukların en büyüğüdür. Çocuk yaşta evlerini basan Karakuzuların ağa babalarını temizlemiş ve hapse düşmüştür. Biz diyelim 15 sene siz deyin 20 sene kadar içerde yatmıştır. Çok defa öldürülmek istenmiş ancak Cumali hepsinden de sıyrılmıştır.

Sonunda hapisten kaçmayı başaran Cumali kendisine ölü süsü verdirip Çukur’a dönmüştür. Devlet Cumali’yi öldü olarak bilmektedir. Cumali ise geçmişin intikamını almak için Çukur’a dönmüştür. Dönmüştür ama Cumali’nin yapcak çok işi vardır. Çeto ve Mahsun’undan alcağı intikamın yanı sıra eski aşkı Yıldız ile de yüzleşecektir. Her karakterin bir sonu olduğu gibi Cumali karakterinin de bir sonu var elbet. Peki Cumali nasıl ölecektir?

Çukur 81. yeni bölüm fragmanı izle, Çukur Cumali ölecek mi?

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’un 2. Sezon 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 81. yeni bölüm fragmanında, Yamaç’ı neler bekliyor.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen 3. sezon 14. bölüm fragmanı yayınlandı.

Çukur 81. Bölüm 23 Aralık Pazartesi günü saat 20: 00’de ShowTV’de.

Çukur 81. bölüm 2. fragmanı, Çukur Yamaçı kim kurtardı, Çukur 81. yeni bölüm 2. fragmanı, yamacı kim kurtardı, Çukur fragman 81, çukur 81 fragman 2, çukur fragmanı,

Çukur Büyük Mekan Baskını yaptı. İzlemek için tıklayınız.

Çukur izleyicisi, Çukur 81. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı, Çukur 81 bölüm fragmanı yayınlandı mı, Çukurda yeni fragman yayınlandı mı? Çukur Cumali ölecek mi, gibi soruların cevaplarını aramaktadır.

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur ekrana gelen 80. son bölümüyle nefesleri kesti. Çukur’un son bölümünde, Yamaç’ın evine basarak kardeşi Kadir’i öldürdüğü Azer korkunç bir intikam planı yaptı. Çukur final sahnesi ise Kahraman Koçovalı’nın öldürüldüğü sahneyi akıllara getirdi. Azer, Yamaç ve Selim’in gözleri önünde otel çıkışında Cumali’yi vurdurttu. Kanlar içinde yere yığılan Cumali’ye ne olduğu ve başarılı oyuncu Necip Memili’nin Çukur’dan ayrılıp ayrılmadığı ise merak konusu oldu.

Cumali öldü mü? Necip Memili diziden ayrıldı mı? Çukur’un 16 Aralık Pazartesi akşamına yayınlanan son bölümüne Cumali damga vurdu. Cumali’nin pusuya düşürülmesi ve vurulması, Cumali öldü mü? sorusunu gündeme getirdi.

Geçtiğimiz hafta Kemal karakteri ölmüş ve diziye veda etmişti. Şimdi de Cumali’nin vurulması dizinin hayranlarının aklına aynı soruyu getirdi.

Cumali’nin kardeşi Kahraman gibi pusuya düşürülmesi ve yanında yine Selim’in olduğu anda vurulması kafaları karıştırdı.

Cumali öldü mü?

Cumali karakterini öldüğüyle alakalı herhangi bir bildirim yapılmadı. Bu nedenle Cumali’yi canlandıran Necip Memili’nin anlaşması devam ediyor ve diziden ayrılması beklenmiyor.

Çukur 3.Sezon 11.Bölüm – Asi Feat. Ceyhun Çelikten – Baba Sözüm Var yayınlandı.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un 23 Aralık Pazartesi ekrana gelecek olan 81. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlandı.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YAMAÇ’IN GİZEMLİ KURTARICISI ORTAYA ÇIKTI!

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekrana gelen Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde nefesler tutuldu. Cumali’nin yaşam savaşı verdiği, Yamaç’ın düşmanlarıyla hesaplaşmasının soluksuz izlendiği, Karaca’nın savaşı bitirmek için Azer’in evine gittiği bölümün final sahnesinde beklenmedik bir sürpriz yaşandı ve Mahsun ortaya çıktı.

Pazartesi akşamlarının zirvesindeki Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünün final sahnesinde suikasta uğrayan Yamaç’ı maskeli kişi bir kez daha kurtardı. Kurtarıcısının yanına gelen Yamaç, Mahsun ile karşılaşınca büyük bir şok yaşadı. Tekrar ortaya çıkan Mahsun’un dengeleri nasıl değiştireceği ve Yamaç’ı neden kurtardığı şimdiden merakla bekleniyor.

Çukur 81. bölüm 2. fragmanı, Çukur Yamaçı kim kurtardı, Çukur 81. yeni bölüm 2. fragmanı, yamacı kim kurtardı, Çukur fragman 81, çukur 81 fragman 2, çukur fragmanı, Çukur 81. Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. bölüm fragmanı, Çukur 81. yeni Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. yeni bölüm fragmanı, Çukur Cumali öldü mü?  Cumali öldümü, cumali ölecek mi, Çukur 80. Bölüm fotoğrafları, Reşit Feyzullah Çukurda, Reşit Feyzullah afgan, Çukur 80 bölüm fotoğrafları, Çukur 80 fotoğrafları, çukur 80. bölümde neler olacak, çukur 80 neler olacak,

YAŞAM SAVAŞI VEREN CUMALİ HASTANEYE KALDIRILDI!

 

Azer’in saldırısı ile vurulan Cumali’nin haberi Çukur’a hızlıca yayılırken, mahalleli Cumali’den gelecek iyi haberi bekledi. Yamaç, durumu ağır olan Cumali’nin ameliyatını Baytar Selami’nin yapmasını isteyerek ekran başındakileri şaşırttı.
Çukur 81. Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. bölüm fragmanı, Çukur 81. yeni Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. yeni bölüm fragmanı, Çukur Cumali öldü mü?  Cumali öldümü, cumali ölecek mi, Çukur 80. Bölüm fotoğrafları, Reşit Feyzullah Çukurda, Reşit Feyzullah afgan, Çukur 80 bölüm fotoğrafları, Çukur 80 fotoğrafları, çukur 80. bölümde neler olacak, çukur 80 neler olacak,

KARACA AZER’İN EVİNDE!

Ameliyattan çıkan fakat durumu ağır olan Cumali yaşam savaşı verirken Yamaç ve Selim tüm Çukur’u toplayarak Azer’in evine gitti. Koçovalılar silahlarını doğrulttuğu sırada karşılarında Karaca’yı buldu. Bu savaşı bitirmek isteyen Karaca’nın kendini feda ettiğini gören Yamaç ve Selim şoke oldu. Bu duruma izin veren Sultan’a hesap soran Koçovalı kardeşler, Sultan’ın beklenmeyen tepkisiyle neye uğradıklarını şaşırdı. 

Çukur 81. Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. bölüm fragmanı, Çukur 81. yeni Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. yeni bölüm fragmanı, Çukur Cumali öldü mü?  Cumali öldümü, cumali ölecek mi, Çukur 80. Bölüm fotoğrafları, Reşit Feyzullah Çukurda, Reşit Feyzullah afgan, Çukur 80 bölüm fotoğrafları, Çukur 80 fotoğrafları, çukur 80. bölümde neler olacak, çukur 80 neler olacak,

Bütün bunlardan habersiz Almanya’da olan Vartolu, babasının katilini öğrenmek için canını tehlikeye attı. Yamaç, Azer’in yanında yer alan adamlarla hesaplaşırken, Aliço’nun yardımıyla Efsun’un da bu işin içinde olduğunu anladı.

Çukur 82. bölüm fragmanı, Akın çukurda , Çukur Yamaç mahsun hesaplaşması, Çukur 82. yeni bölüm fragmanı, Çukur 82 fragman, çukur fragman 82, Çukur 82. bölüm fragmanı, Cumali ölüyor mu , Çukur 82. bölüm var mı, Çukur 82. yeni bölüm fragmanı, Çukur 82. bölüm bu hafta var mı, Cumali ölecek mi, Çukur 81. Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. bölüm fragmanı, Çukur 81. yeni Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. yeni bölüm fragmanı, Çukur Cumali öldü mü?  Cumali öldümü, cumali ölecek mi, Çukur 80. Bölüm fotoğrafları, Reşit Feyzullah Çukurda, Reşit Feyzullah afgan, Çukur 80 bölüm fotoğrafları, Çukur 80 fotoğrafları, çukur 80. bölümde neler olacak, çukur 80 neler olacak,   

Necip Memili kimdir?

Arka Sokaklar isimli dizi ile kamera karşısına geçen Necip Memili, 27 Mayıs 1980’da Adana’da dünyaya geldi.

Çukur cumali ölecek mi, Çukur 81. bölüm fragmanı, Çukur 81. yeni bölüm fragmanı, Çukur 81 bölüm fragmanı, Çukur fragman 81, çukur 81 fragmanı, çukur fragmanı, Çukur 81. Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. bölüm fragmanı, Çukur 81. yeni Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. yeni bölüm fragmanı, Çukur Cumali öldü mü?  Cumali öldümü, cumali ölecek mi, Çukur 81. Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. bölüm fragmanı, Çukur 81. yeni Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. yeni bölüm fragmanı, Çukur ilk sahne 81, Çukur 80 izle, Çukur 80. Bölüm fotoğrafları, Reşit Feyzullah Çukurda, Reşit Feyzullah afgan, Çukur 80 bölüm fotoğrafları, Çukur 80 fotoğrafları, çukur 80. bölümde neler olacak, çukur 80 neler olacak,

Lise eğitiminden sonra çalışma hayatına atılan Necip Memili, bir süre çalıştıktan sonra Seyhan Belediye Tiyatrosu’nda çalışmaya başladı. Ardından Çukurova Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşti. İstanbul’a geldiğinde ise yakın arkadaşı oyuncu Caner Cindoruk ile birlikte tiyatro oyunlarında yer almaya başladı. Kamera karşısına ilk kez Arka Sokaklar isimli dizide rol aldı.

2007’de Yaprak Dökümü isimli dizide Erkan karakterini canlandırdı. Dizi, İstanbul’a taşınan küçük bir ailenin yaşadığı trajik olayları anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Halil Ergün, Güven Hokna, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Tolga Karel, Deniz Çakır ve Caner Kurtaran yer aldı. 2009’da ise Hanımın Çiftliği isimli dizide Ramazan karakterini canlandırdı. Dizi Adana’nın varoş semtlerinden köşklere uzanan bir hayatı anlatıyor. Dizinin başrollerinde Özgü Namal, Caner Cindoruk, Ebru Özkan, Mehmet Aslantuğ ve Fikret Kuşkan yer aldı.

Çukur cumali ölecek mi, Çukur 81. bölüm fragmanı, Çukur 81. yeni bölüm fragmanı, Çukur 81 bölüm fragmanı, Çukur fragman 81, çukur 81 fragmanı, çukur fragmanı, Çukur 81. Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. bölüm fragmanı, Çukur 81. yeni Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. yeni bölüm fragmanı, Çukur Cumali öldü mü?  Cumali öldümü, cumali ölecek mi, Çukur 81. Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. bölüm fragmanı, Çukur 81. yeni Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. yeni bölüm fragmanı, Çukur ilk sahne 81, Çukur 80 izle, Çukur 80. Bölüm fotoğrafları, Reşit Feyzullah Çukurda, Reşit Feyzullah afgan, Çukur 80 bölüm fotoğrafları, Çukur 80 fotoğrafları, çukur 80. bölümde neler olacak, çukur 80 neler olacak,

2011’de Ay Büyürken Uyuyamam isimli filmde Necmi karakterini canlandırdı. Film küçük bir taşrada tatlıcılık yaparak geçimini sağlayan bir ailenin yaşadıklarını anlatıyor. Filmin başrollerinde ise Ayça Bingöl, Hazal Kaya, Fırat Çelik, Selin Şekerci ve Hakan Boyav yer aldı. 2012’de ise Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinde Dila Hanım’dan uyarlanan aynı adlı dizide Azer karakterini canlandırdı. Dizi, kocasının ölümünden sonra hiç kimseye boyun eğmeyen Dila isimli bir kadının yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerini ise Hatice Şendil ve Erkan Petekkaya paylaştı.

Necip Memili 2013’te Sürgün İnek isimli filmde Ahmet karakterini canlandırdı. Film canlarından çok sevdikleri inekleri köy okulunun bahçesindeki Atatürk büstünü kırınca, bürokrasiyle uğraşmak zorunda kalan bir ailenin yaşadıklarını anlatıyor. Filmin başrollerinde Şebnem Sönmez, Hasan Kaçan, Fırat Tanış ve Cezmi Baskın yer aldı. 2014’te Ulan İstanbul isimli dizide Doğan karakterini canlandırdı. Dizi kendi adaletlerini sağlamak için sahtekarlığa başvuran Kandemir ve çetesinin yaşadığı komik olayları anlatıyor. Dizinin başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Şebnem Bozoklu, Kaan Yıldırım, Erkan Kolçak Köstendil ve Caner Özyurtlu yer aldı.

Çukur 82. bölüm fragmanı, Akın çukurda , Çukur Yamaç mahsun hesaplaşması, Çukur 82. yeni bölüm fragmanı, Çukur 82 fragman, çukur fragman 82, Çukur 82. bölüm fragmanı, Cumali ölüyor mu , Çukur 82. bölüm var mı, Çukur 82. yeni bölüm fragmanı, Çukur 82. bölüm bu hafta var mı, Cumali ölecek mi, Çukur 81. Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. bölüm fragmanı, Çukur 81. yeni Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. yeni bölüm fragmanı, Çukur Cumali öldü mü?  Cumali öldümü, cumali ölecek mi, Çukur 81. Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. bölüm fragmanı, Çukur 81. yeni Bölüm ilk sahne izle, Çukur 81. yeni bölüm fragmanı, Çukur ilk sahne 81, Çukur 80 izle, Çukur 80. Bölüm fotoğrafları, Reşit Feyzullah Çukurda, Reşit Feyzullah afgan, Çukur 80 bölüm fotoğrafları, Çukur 80 fotoğrafları, çukur 80. bölümde neler olacak, çukur 80 neler olacak,

Muhteşem Kösem Yüzyıl Başlangıç adıyla yayın hayatına başlayan dizi 2. Sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem: Bağdat Fatihi Murad ismiyle yayın hayatına devam eden dizide Necip Memili, Evliya Çelebi rolünü canlandırdı.

Çukur 82. bölüm fragmanı, Akın çukurda , Çukur Yamaç mahsun hesaplaşması, Çukur 82. yeni bölüm fragmanı, Çukur 82 fragman, çukur fragman 82, Çukur 82. bölüm fragmanı, Cumali ölüyor mu , Çukur 82. bölüm var mı, Çukur 82. yeni bölüm fragmanı, Çukur 82. bölüm bu hafta var mı, Cumali ölecek mi,

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kalemediği Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Tavşan Sürel gibi oğlan , Salih Kalyon ve Nur Sürer’i alıyor. Dizide bu isimler Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Lorin Merhart, Gizem Ergün eşlik ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz