Çukur 3. Sezon Oyuncuları Kimler, Çukur Yeni Oyuncular Kimler

0
9075
Çukur 70 bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur Dizisi 70. Bölüm Fragmanı

Çukur 3. Sezon oyuncuları kimler, Çukur İzleyicisi tarafından en çok merak edilenler arasında ki yerini aldı. Bizlerde bu merakı gidermek için Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler haberini sizlerle paylaşıyoruz.

İşte Çukur 3. Sezon Oyuncuları

Çukur 3. Sezon Oyuncuları Kimler

Çukur İzleyicisi, Çukur 3. Sezon Oyuncuları Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler? Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler? Kimler yeni sezonda Çukur’da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur’dan yeni sezonda kimler ayrıldı? Çukur’a yeni katılan oyuncular kimler?  gibi soruları merak etmektedir.

Çukur 3 Sezonda Oyuncu Kadrosuna Kimler Girecek?

Show TV’deki diziler içerisinde en çok izlenen dizilerin başını çeken Çukur, geçtiğimiz sezonda da izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Çukur 2. Sezonda da 1. Sezonda olduğu gibi diziye birçok yeni oyuncu girerken birçok eski oyuncu da diziden ayrıldı. Bu ayrılış öyle çok ve köklü oldu ki, neredeyse dizideki tüm karakterler ölerek diziden ayrıldılar. Çukur 2. Sezon finali de seyircinin aklında büyük meraklar uyandırdı. Aliço’nun ölüp ölmediği merak edilirken Yamaç ve babası büyük bir kararın ortasında kaldı. 3. Sezonda da hız kesmeden devam edecek olan Çukur’a ölen karakterlerin yerine yenileri gelecek. Peki, Çukur 3 Sezonda Oyuncu Kadrosuna Kimler Girecek? 2019 – 2020 Çukur’un yeni oyuncuları kimler olacak? İşte detaylar.

Çukur’un Yeni Oyuncuları

cukur yeni oyuncular, Çukur 3. Sezon Oyuncuları Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

Çukur dizisinin 3. Sezon çekimlerinin başladığı geçtiğimiz günlerde oyuncu Aras Bulut İynemli yani Yamaç tarafından “Çekimler Başladı” postu ile duyuruldu. Eylül ayında yayınlanması beklenen Çukur’un başlama tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Yaklaşık 2 aylık bir tatilden sonra start veren çekimlerde diziye kimlerin gireceği ile ilgili haberler çıkmaya başladı. Çukur’a 2019 – 20 yeni sezonunda dahil olan oyuncular ve karakterleri canlandıracak oyuncuları sizler için araştırdık.

Çukur 3. Sezon Oyuncuları Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler, Çukur 3 Sezon ilk fragmanı ekranlara geldi, Çukur 3 Sezon ilk tanıtımı ekranlara geldi, Çukur 3. Sezon ilk fragmanı ekranlara geldi, Çukur 3. Sezon ilk fragman

 

 

cukur yeni oyuncular, Çukur 3. Sezon Oyuncuları Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

 

 

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular

Eylül ayında 3. sezonuna başlayacak olan Çukur dizisine yeni karakterler katılıyor. Çukur dizisine 3. sezonda katılacak oyuncular ise Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Cihangir Ceyhan, Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon ‘Çukur’ ekibine dahil oldu. Ayrıca Ahmet Melih Yılmaz, Hayati Akbaş, Lorin Merhart, Burak Dakak gibi oyuncuları da yine yeni sezonda ekranlarda göreceğiz.

Çukur Yeni Oyuncular Kimler?

cukur yeni oyuncular, Çukur 3. Sezon Oyuncuları Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

Usta isimler yeni sezonda Çukurda!

Çukur İzleyicisi, Usta isimler yeni sezonda Çukurda! Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon ‘Çukur’ ekibine dahil oldu, Kimler hangi role nasıl hayat verecek gibi soruları merak etmektedir.

Geçtiğimiz hafta yeni sezon ilk bölümü yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dizinin kadrosuna usta oyuncular Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon katıldı.

Show TV’de yayınlanan, Ay Yapım imzalı fenomen dizi ‘Çukur’un ekibine yeni sezonda sürpriz isimler dahil olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yeni sezon ilk bölümü yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dizinin kadrosuna usta oyuncular Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon katıldı.

Çukur 3. Sezon Oyuncuları Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler? Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler,

Aliço’nun babası kimdir? Salih Kalyon Çukurda!

Çukur dizisi 3. sezonu 16 eylül pazartesi günü başladı. Çukur yeni sezonda yeni bir hikaye ve kurgu ile ekranlara geliyor. Dizinin yeni sezondaki kilit ismi Aliço olacak. Aliço şuan da farklı bir evde tutulmakta. Yanında ise ordudan bazı adamlar var. Bunlardan birisi ise Aliço’nun baba dediği kişi.

ÇUKUR SALİH KALYON KİMDİR?

Salih Kalyon kimdir, Salih Kalyon, 1946 yılında Ağrı’da doğmuştur. Aslen Trabzon, Çaykara, Koldere köyündendir. Babası Abdurrahman Kalyoncu’dur. Salih Kalyon’un babası saatçilik yapmak üzere Koldere köyünden yıllar önce Ağrı’ya gittiği için orada doğmuştur.

Ortaokuldan sonra tahsiline devam etmemiştir. 1964 yılında 18 yaşındayken İstanbul’a gelmiştir. Tiyatronun yanı sıra sinema filmlerinde ve dizilerde oynamıştır.

1964 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda profesyonel oyunculuğa başladı. 1964 yılında Asaf Çiyiltepe – Güner Sümer ikilisinin yönettiği Ankara Sanat Tiyatrosu’na girerek Cahit Atay’ın “Sultan Gelin” oyunuyla profesyon el oyuncu oldu. Bir yıl sonra Dostlar Tiyatrosu ile çalışmaya başladıysa da, kısa bir süre sonra tekrar AST’a döndü. “Ayak Bacak Fabrikası”, “Kuyruklu Yıldız”, “72. Koğuş”, “Müfettiş”, “Mayın”, “Durand Bulvarı”, “Tozlu Çizmeler”, “Linç” ve “Ana” oynadığı oyunlardan bazıları.

1976 yılında (A.Ç.T.) Ankara Çocuk Tiyatrosu adı altında kendi topluluğunu kurdu ve 20 yıl devam ettirdi. 1996 yılında tiyatro çalışmalarına iki yıl ara verdikten sonra, 1999 yılında “Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?” oyunuyla yeniden sahnelere döndü.

1989-2002 yılları arasında “Bizimkiler” dizisinde Sedat rolünde oynadı.

Ankara Sanat Tiyatrosu, Yılmaz Erdoğan’ın BKM oyuncuları topluluğunda çalıştı.

2008 yılında Oyuncu Tolga Çevik’le “Komedi Dükkanı” adlı eğlence programında beraber oynadı.

Salih Kalyon, evli ve bir kız babasıdır.

Çukur Makbule Kim?

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler, Usta isimler yeni sezonda Çukur’da! Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon ‘Çukur’ ekibine dahil oldu. Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

Çukur’a, bu sezon Baykal’ın annesi ve Efsun’un babaannesi Makbule karakteri de dahil oldu. “Makbule” rolünü ise Meral Çetinkaya üstlenecek.

Çukur Akın Koçovalı kim. Burak Dakak Akın Koçovalı mı? Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

Çukur Burak Dakak Kimdir?

Burak Dakak, 18 Haziran 1998 yılında Ankara’da doğmuştur. 2008 yılında küçük oyuncu olarak rol aldığı Doğruluk Ekseni dizisi ile kariyerine adım atmıştır. Ezel, Geniş Aile, Ekip, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol almıştır. Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi adlı dizide Hasan Taşkın karakterine hayat veren Burak Dakak, 1.67 metre boyunda, 60 kilo ve İkizler burcudur.

Burak Dakak’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Diriliş Ertuğrul (Şehzade Gıyaseddin Keyhüsrev) (TV Dizisi)
2016-2017 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Onur) (TV Dizisi)
2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem (Şehzade Mehmet) (TV Dizisi)
2014 – Benim Adım Gültepe (Fevzi) (TV Dizisi)
2013 – Hıyanet Sarmalı (TV Dizisi)
2013 – Ekip (TV Dizisi)
2009 – Kendi Okulumuza Doğru
2009 – Geniş Aile (TV Dizisi)
2009 – Ezel (TV Dizisi)
2008 – Doğruluk Ekseni (TV Dizisi)

 

 

ÇUKUR HAZAL SUBAŞI KİMDİR?

ÇUKUR HAZAL SUBAŞI KİMDİR?

Hazal Subaşı 2 Mayıs 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitim görmüştür.

Hazal Subaşı, 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra oyuncu olmaya karar vererek bu yönde eğitimler almıştır.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Meriç ile paylaştığı Adını Sen Koy dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve başrol oynamıştır.

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Halka dizisinde Bahar karakterine hayat veren Hazal Subaşı 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcudur.

ÇUKUR TİMSAH CELİL KİMDİR?

Çukur yeni oyuncular, Çukur 3. Sezon Oyuncuları Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

 

15 Nisan 2019 Pazartesi günü dizinin 61. bölümünde dizinin oyuncu kadrosuna Timsah lakaplı katili canlandıracak oyuncunun gerçek adı Ahmet Melih Yılmaz’dır.

Ahmet Melih Yılmaz, 1 Ocak 1989 tarihinde Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunu olan başarılı oyuncu kariyerinde ilk defa 2010 yılında kısa film olarak piyasaya giren Felaket adlı yapımda Meriç karakterini canlandırdı.

Ahmet ismini babası, Melih ismini ise annesi koymuştur. Liseyi ikincilikle bitirmiştir. İstanbul’da üniversite eğitimi almak için gelen Ahmet Melih Yılmaz, tiyatro topluluğuna katılmıştır. Üniversitede arkadaşı ile birlikte Eric de Volder’in Oda ve Adam oyununa hazırlanmış ve sundukları oyun izleyenler tarafından beğenilmemiştir. Bu oyunlarının beğenilmemesini iyi bir olay olarak gören Ahmet Melih Yılmaz, sebep olarak ise tiyatroya yazılmasına teşvik ettiğini söylemiştir.

Ankara’ya tiyatro okumaya geldiği dönemde ayda en az 20 ile 30 arasında oyun oynamıştır. Zorlu bir süreç geçiren Ahmet Melih Yılmaz, Erdal Beşikçioğlu’nun yönetmen olarak yer aldığı Woyzeck Masalı’nda Woyzeck karakterini oynamıştır. Kadınlar, Aşklar, Şarkılar isimli oyunlarda da şarkı söylemiştir. Şarkı söylemeyi seven Yılmaz, aynı zamanda tiyatro oyunları üzerine eğitim alırken modern dans üzerine de eğitimler almıştır.

6 Kasım 2015 tarihinde vizyona giren ve oyuncu kadrosunda Mehmet Özgür, Berkay Ateş, Tülin Özen gibi isimlerin yer aldığı Abluka filminde oynamıştır. Sonrasında Gül Oğuz’un yönettiği, Gökçe Bahadır, Onur Saylak, Engin Öztürk gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Hatırla Gönül dizisinde oynadı. 2019 yılında Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı ”Çukur” dizisinde Timsah karakterini canlandıracak. 

Çukur Çizgili Kenan kim?

Çukur izleyicisi Çukur Çizgili Kenan Kim? Çukur’un düşmanı Çizgili Kenan kim? Çukur Çizgili Kim? Çukur Cumalinin düşmanı Çizgili Kenan kim? Çizgili Kenan kim? Çukur Çizgili Kenan’ı kim canlandırıyor, Çizgili Kenan ölecek mi? gibi soruların cevaplarını aramaktadır.

Çizgili Kenan Kimdir?

Bu durum neticesinde Çukur da başıboş kalmış ve eski dostlar da düşman olmuştur. Bunlardan birisi de Çizgili Kenan’dır. Çizgili Kenan “Öküz öldü ortaklık bitti” diyerek Koçovalıların yokluğunda haraca bağlamıştır.

Çukur Çizgili Kenan Kim? Çukur'un düşmanı Çizgili Kenan kim? Çukur Çizgili Kim? Çukur Cumalinin düşmanı Çizgili Kenan kim? Çizgili Kenan kim? Çukur Çizgili Kenan'ı kim canlandırıyor, Çizgili Kenan ölecek mi?

Çukur Çizgili Kenan Hayati Akbaş Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Çukur Çizgili Kenan Kim? Çukur'un düşmanı Çizgili Kenan kim? Çukur Çizgili Kim? Çukur Cumalinin düşmanı Çizgili Kenan kim? Çizgili Kenan kim? Çukur Çizgili Kenan'ı kim canlandırıyor, Çizgili Kenan ölecek mi?

Hayati Akbaş 1977 doğumludur. ABD’de oyunculuk eğitimi alan Hayati Akbaş bir ara radyolarda DJ olarak çalışmıştır. Ayrıca eğitim aldığı Amerika’da bir çok belgesel çekimi ve reklam filmlerinde yer almıştır.

Bugüne kadar Weapon of Mass Destruction, Science of the Bible, Down and Distance, Meleğin Sırları gibi sinema filmlerinde rol alan ünlü isim en son 2016 yılında Kanıt Ateş Üstünde isimli dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Çukur Doktor Özgür kimdir? Çukur Özgür kim?

Çukur Doktor Özgür kimdir? Çukur Özgür kim? Çukur Deli Doktor’u Özgür’ün gerçek adı nedir? Çukur Psikolog Doktor Özgür nasıl bir karakter olacak? Çukur Psikiyatrist Doktor Özgür Çukur’a nasıl yardımcı olacak? Çukur Özgür kimdir? Doktor Özgür kim? Çukurdaki Doktor Özgür kimdir? sorularının cevaplarını Çukur izleyicisi merak etmektedir.

Show TV’nin 3. sezonunda da büyük ilgi gören dizisi Çukur’un ekibine yeni bir oyuncu daha katıldı.

Çukur Doktor Özgür Kimdir? Çukur Doktor Özgür kim? Çukur Deli Doktor'u Özgür kimdir? Çukur Psikolog Doktor Özgür Kimdir? Çukur Psikiyatris Doktor Özgür Kimdir?

Sinan Öztürk’ün yönettiği, güçlü kalem Gökhan Horzum’un da yazdığı fenomen dizi Çukur’a bir transfer daha. Çukur Doktor Özgür karakterine başarılı oyuncu reşit Berker Enhoş hayat verecek...

Çukur Doktor Özgür Kim?

Show TV ekranlarının dikkat çeken dizilerinden Çukur’a bir transfer gerçekleşti. Oyuncu Reşit Berker Enhoş dizinin yeni bölümlerinde Doktor Özgür olarak izleyicilerle buluşacak.

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’un oyuncu kadrosuna Reşit Berker Enhoş katıldı. 4. sezonunda da seyirciyle buluşması planlanan Çukur’da Reşit Berker Enhoş “Psikiyatrist Doktor Özgür” karakterine hayat verecek. Deli Doktor’u Özgür diziye 93. Bölümde katılacak ve dengeleri değiştirecek.

Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı, senaryo yazarlığını ise  Gökhan Horzum’un üstlendiği Çukur dizisinin bu sezonda da final yapmayacağını belirtmeden geçmek istemiyoruz. Büyük başarılara imza atan Ay Yapım yeni sezon için Show TV’den onayı aldı. Bu onay ardından oyuncu kadrosunu genişletmek isteyen yapım şirketi dizi sektöründe kendini kanıtlamış bir isim olan Reşit Berker Enhoş ile anlaştı..

Çukur Doktor Özgür Kimdir? Çukur Doktor Özgür kim? Çukur Deli Doktor'u Özgür kimdir? Çukur Psikolog Doktor Özgür Kimdir? Çukur Psikiyatris Doktor Özgür Kimdir?

 

Peki Çukur Doktor Özgür yani Reşit Berker Enhoş kimdir? Amacı nedir?

Çukur Doktor Özgür Kimdir? Çukur Doktor Özgür kim? Çukur Deli Doktor'u Özgür kimdir? Çukur Psikolog Doktor Özgür Kimdir? Çukur Psikiyatris Doktor Özgür Kimdir?

Show TV ekranlarında yeni sezonda da devam edeceği belirtilen Çukur dizisinin kadrosuna yeni bir karakter dahil oldu. Özgür’ün kim olduğu merak edilirken detaylar belli oldu.

Ay Yapım tarafından hazırlanan dizinin kadrosuna Reşit Berker Enhoş dahil oldu! Psikolog Doktor Özgür rolü ile izleyeceğimiz oyuncu diziye farklı bir hava katacak gibi görünüyor.

İşte karşınızda Çukur Doktor Özgür kimdir? Çukur Özgür kim? sorusunun cevabı.

Çukur Psikolog Doktor Özgür Kimdir?

Çukur‘un evde çekilen, sürprizlerle dolu yeni bölümünde ağabeyleriyle sorunlarını çözemeyen Yamaç bir çare bulmak için Vartolu’ya danışacak. Vartolu’dan aldığı fikirle eski bir dostundan yani Doktor Özgür’den yardım isteyen Yamaç, Cumali ve Selim’den istediği tepkiyi alamayacak. Koçovalı kardeşler sorunlarını yine kendi yöntemleriyle çözmeye karar verirken hapishanedeki Vartolu olanlara müdahale edemeyecek.

Çukur Deli Doktor’u Reşit Berker Enhoş kimdir?

Çukur Doktor Özgür Kimdir? Çukur Doktor Özgür kim? Çukur Deli Doktor'u Özgür kimdir? Çukur Psikolog Doktor Özgür Kimdir? Çukur Psikiyatris Doktor Özgür Kimdir?

Reşit Berker Enhoş hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kaç yaşında? hangi dizi, film ve tiyatro oyunlarında rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde Yüksek Lisans yapmış olan başarılı oyuncu aslen 1977 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Boğaziçi Üniversitesi, Katıldığı Kadir Has Üniversitesi Türkiye’de Film ve Drama Çalışmalarına katılmıştır. Ayrıca Kanada, Montreal, QC, Theatre St. Catherine’de Doğaçlama eğitimi almıştır.

2014 ve 2016 yılları arasında Los Angeles’a taşınmış ve oyuncu olarak sahnelerde yer almıştır.

Reşit Berker Enhoş en son karşımıza “Hunililer” adlı tiyatro oyunuyla çıkmıştır. Bunun dışında Türkiye’de ve Yurtdışında birçok film, dizi ve reklamlarda yer almıştır. Başarılı oyuncu 5 ayrı yabancı dil bilmekte bunlar İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, İtalyanca’dır.

Çukur Doktor Özgür, Reşit Berker Enhoş TİYATRO

2019     Hunililer
​2009     Bir Varmış Hiç Yokmuş
​2008     Peter Pan
​2007     Amphytrion
2005     Güney Otoyolu             

Çukur Özgür, Reşit Berker Enhoş DİZİ 

2019     Ottoman Rising  Netflix
2018     Vatanım Sensin  Kanal D
2018     Yasak Elma        Fox TV
​2017     Kadın                  Fox TV
2017     Çember               Star TV

Çukur Psikiyatrist Doktor Özgür, Reşit Berker Enhoş SİNEMA 

2017     Housewife
​2017     The Disaster Artist
​2017     Battle of the Sexes
​2016     Marlo Lasker  
2009     Deliler               

Çukur’un Kutay’ı Lorin Merhant kimdir?

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler? Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler,

Çukur dizisinin Kutay’ı Lorin Merhart, 28 Ocak 1997 Berlin doğumlu. Daha önce birçok kısa film ve kısa reklamda boy gösteren genç oyuncu, yıldızını 2012 yılı yapımı Zil Çalınca dizisindeki ‘Acar’ rolüyle parlattı.

Lorin Merhart, Londra ve İstanbul merkezli bir Trilingual Türk / Alman aktördür. Halen Londra Drama Stüdyosunda Profesyonel Oyunculuk alanında lisans eğitimi görüyor (Mezuniyet Temmuz 2019). Çocukluğundan beri, Lorin, Disney Channel’ın ilk Türk sitcom “As The Bell Rings” adlı birçok Tiyatro ve TV prodüksiyonunda rol aldı. Lorin’in diğer becerileri arasında Dövüş Sanatları, Futbol, Kayak ve vurmalı çalgılar bulunmaktadır.

Çukur Fadik kim?

Yeni sezon da İdris baba karakterinin olmayacağını dizide yeni isimler de eklenmeye başladı bile. İlk olarak Efsun karakteri dahil olurken, hemen arkasında Azer’in kardeşi Nehir karakterine hayat veren isim de geçtiğimiz günde açıklanmıştı. Şimdi ise Azer üzerinde otorite bir karakter olan Azer’in annesi Çukur dizisi Fadik karakteri yeni sezonda kadroya dahil olan karakterlerden birisi olacak.

Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Kadın Oyuncular Kimler, Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler, Çukurun yeni oyuncuları ve kadrosu kimler, Kimler yeni sezonda Çukur'da, Çukur oyuncu kadrosu kimler, Çukur'dan yeni sezonda kimler ayrıldı, Çukur'a yeni katılan oyuncular kimler, Usta isimler yeni sezonda Çukur’da! Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon ‘Çukur’ ekibine dahil oldu. Çukur 3. Sezon Diziye Yeni Giren Oyuncular Kimler? Çukur 3. Sezon Oyuncuları kimler?

Fadik Kurtuluş Nasıl Bir Karakter Olacak?

Çukur’da İdris Babanın ölümüyle yeni bir döneme girecek. Bu dönemde Çukur’u yöneten kadınlar olacak. Diziye yeni katılan Baykal’ın kızı Efsun, Koçovalı ailesinden intikam planları yaparken, onun en büyük destekçisi Azer Kuruluş olacak. Azer ise, asıl emirleri annesi Fadik’ten alacak. Fadik hem Azer’in hem de Nehir’in annesi olarak karşımıza çıkacak. Olduça otoriter ve dediği dedik sert bir mizaca sahip olan Fadik Kurtuluş, emir vermeyi seven, öldürmekten ve ölmekten asla çekinmeyen acımasız biri olarak karşımıza çıkacak.

Çukur Murtaza kim? Ferit Kaya kimdir?

Çukur Murteza kim, Çukur Murtaza kimdir, Çukur Murtaza kim, Çukur Mürteza kimdir, Ferit Kaya çukur, Çukur Murteza kimdir, Murtaza kimdir, Çukur Ferit Kaya kim,

Ferit Kaya, 24 Şubat 1984 yılında Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde hayata gözlerini açtı. Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı bölümünü tamamladıktan sonra, çeşitli sinema filmleri ve televizyon kanallarında gösterilen dizi filmlerde rol aldı. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Resul, Kötü Yol dizisinde ise İhsan karakterini canlandırdı.

Rol aldığı Filmler: Pazar, Bir Ticaret Masalı, Zeynep’in Sekiz Günü, Mavi Gözlü Dev, Güneşin Oğlu , Ali’nin Sekiz Günü, Merdiven Altı, Gecenin Kanatları ve Beş Şehir Kısa’ca Ramazan: Kamil İnsan.

Rol aldığı diziler: Erkekler Ağlamaz, Menekşe ile Halil, Yersiz Yurtsuz, Karamel, Kül ve Ateş, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kötü Yol.

Çukur Baytar Amca kimdir?

Yeni sezonda bölüm oyuncusu olarak karşımıza çıkan Baytar Amca, İdris Koçovalı’nın arkadaşıdır. Mahallede uzunca bir süre baytarlık yaptığı için Baytar Amca olarak bilinen Selami karakterine Metin Coşkun hayat vermektedir.

Metin Coşkun kimdir

Çukur Baytar amca kim, Çukur Baytar kim, Çukur Baytar Selami kim, Çukurun Baytarı kim, Çukur Baytarı kim canlandırıyor, Çukur Baytar kimdir

Metin Çoşkun, sanat hayatına 1970 yılında başladı. AST, Yeni Tiyatro, Dostlar Tiyatrosu gibi altı özel tiyatronun yanı sıra Ankara Devlet Tiyatrosunda 60’ın üzerinde oyunda sahne alan başarılı oyuncu bazı oyunlarda yönetmen olarak da boy gösterdi.

Kariyeri boyunca birçok dizi ve filmde rol alan Metin Çoşkun, İkinci Bahar isimli televizyon dizisinde rol aldı.

2002 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan ‘’ En Son Babalar Duyar ‘’ isimli dizide boy gösterdi ve 2006 yılına kadar oynadı.

2012 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlanan dönemde herkesin beğenisini kazanan ‘’ Suskunlar ‘’ isimli dizide rol aldı. Dizi de ‘’ Belalı Naim ‘’ karakterini canlandırdı.

Metin Çoşkun, 2015 yılında STAR TV ekranlarından yayınlanmaya başlayan ‘’ Kara Sevda ‘’isimli dizide rol aldı. Dizide bir işi adamını canlandırdı.

Çukur Fatih kimdir, Çukur Fatih kim?

Fatih, Rus Victor için çalışan birisidir. Azer’i kaçırmış ve Victor’dan aldığı 2 milyon doların hesabını sormaktadır. Fatih Azer’e; “Victor’un parasını çaldın ve onun yerine de boncuk verdin. Sonrada adamcağızı öldürdün. 3 hata arka arkaya. Can onundu mal bizim olacaktı, ama şurası kesin: para bizimdi. “2 milyon doların üzerine yatacaksan o paranın kime ait olduğunu önce araştıracaksın Azer Kurtuluş” dedi. Çukur Fatih kimdir, Çukur Victorun Adamı Fatih kim, Çukura 73. Bölümde katılan Fatih kimdir, Çukurun yeni bölümü olan 74. bölümde Fatih Azerden ne isteyecek, Çukur Fatih kim, Victorun adamı Azeri öldürecek mi, Azer ve Fatih arasında neler olacak,

Çukur Fatih karakterini canlandıran kim?

73. Bölümde Victorun Adamı olarak karşımıza çıkan Çukur Fatih karakterini Emrullah Çakay canlandırmaktadır.

Emrullah Çakay kimdir

emrullah çatay kimdir, Emrullah Çatay Çukurda, Çukur fatih emrullah çatay, Çukur Fatih kimdir, Çukur Victorun Adamı Fatih kim, Çukura 73. Bölümde katılan Fatih kimdir, Çukurun yeni bölümü olan 74. bölümde Fatih Azerden ne isteyecek, Çukur Fatih kim, Victorun adamı Azeri öldürecek mi, Azer ve Fatih arasında neler olacak, Çukur Fatih Azere ne yapacak,

1990 doğumlu oyuncu, tiyatrocu Emrullah Çakay Sahne 367’nin kurucusu ve oyuncusu olarak tiyatro hayatını sürdürmektedir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

Dr. Korczak Örneği, Lady with a Lapdog, with Jokes and a Happy Ending, Mouthgasm, Lefty’i Beklerken ve Madde 22 isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

Çukur Emrullah Çakay kimdir?

Emrullah Çakay aslen Mardin’lidir, burcu ise Yay’dır. 2018 yılında Tuğçe Altuğ, Ezgi Mola, Bartu Küçükçağlayan, Ercan Kesal, Tolga Tekin, Serkan Keskin ve Hakan Karsak gibi oyuncuların yer aldığı Kelebekler isimli sinema filminde rol almıştır.

Emrullah Çakay, Soluk, Gölgeler İçinde, Söz, Kelebekler ve Saf adlı projelerde yer almıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz