Çukur Efsun Kimdir? Baykal’ın Kızı Efsun kim? Damla Sönmez Kimdir?

1
2156

Çukur izleyicisinin Çukur Efsun kimdir? Baykal’ın kızı Efsun kim? Çukur’a katılan Damla Sönmez kimdir, Çukur dizisine katılan Damla Sönmez kimdir, Damla Sönmez Çukur’da, Çukur 3. sezon oyuncular, Çukur yeni sezon transferler kimler sorularının cevabını aramaktadır. Yeni sezona sayılı günler kala yeni transferler ve yeni sorular artmaktadır. 

Çukur dizisi kısa süre içinde yeniden izleyicisi ile buluşacakken, yeni sezonda dizide olacak bir oyuncu belli oldu. Çukur’un yeni oyuncusu Damla Sönmez Efsun karakterine hayat verecek. Sena rolünde Yamaç Koçovalı’nın eşini canlandıran Dilan Çiçek Deniz’in ayrılmasının ardından Damla Sönmez’in transferi herkesin aklını karıştırdı. Çukur dizisinin izleyicisi Damla Sönmez ile Yamaç Koçovalı’nın aşk yaşama ihtimali üzerinden konuşmalar başladı. Damla Sönmez Çukur’a Baykal’ın kızı Efsun olarak geliyor. Peki Çukur Efsun kim? Damla Sönmez kimdir? Çukur dizisine katılacak olan Damla Sönmez’in gerçekleri..

Çukur Efsun Kimdir? Baykal’ın Kızı Efsun kim? Damla Sönmez Kimdir? Çukur 3 Sezon ilk fragmanı ekranlara geldi, Çukur 3 Sezon ilk tanıtımı ekranlara geldi, Çukur 3. Sezon ilk fragmanı ekranlara geldi, Çukur 3. Sezon ilk fragman

Çukur‘un 3. sezonunda Baykal geri dönemeyecek ama bu sefer kızı gelecek. Çukur dizisinde Burak Sergen’in hayat vereceği Baykal karakterinin kızı Efsun’a Damla Sönmez hayat verecek. Efsun en az Baykal kadar tehlikeli bir kız olacak ancak Yamaç ile Efsun’un yakınlaşması bakalım Efsun’u biraz olsun durdurabilecek mi? Bilindiği üzere Çukur dizisinin 2. sezonda Yamaç ile partner olan ve dizidde Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz  ayrılmıştı.

Bu durumda Dilan Çiçek Deniz’in yerine Çukur dizisi kadın başrol oyuncusu olarak Damla Sönmez kadroya dahil olacak. Damla Sönmez son olarak Masum Değiliz dizisinde Selin karakterine hayat vermişti.

Çukur’un yeni Oyuncuları kimler merak ediyorsan haberimizi okuyabilirsiniz.

Çukur Efsun Kimdir? Baykal’ın kızı Efsun kim?

Çukur dizisinde Efsun erkek gibi cesaretli ve korkusuz bir kadındır. Bu zamana kadar babasının yürüttüğü pis işlerden haberdar olan Efsun da artık babasına dur demek istemektedir. Beyfendi’nin kızı olmaktan sıkılan Efsun bakalım Koçovalı’ların gelini olabilecek mi?

Çukur’da Efsun ve Yamaş Aşkı Başlayacak

Bize gelen bilgilere göre Çukur dizisinin üçüncü sezonunda adeta ilk sezona dönülecek; zira ilk sezonda da Koçovalılar Baykal bey ile uğraşmış ve zor da olsa baş gelmişti. Çukur dizisinin ikinci sezonunda ise yine Baykal’ın adamları olan Karakuzular ile uğraşılmıştı.

Damla Sönmez Kimdir?

Çukur Efsun Kimdir? Baykal’ın Kızı Efsun kim? Damla Sönmez Kimdir? Çukurun 3. sezon çekimleri başladı, Çukur 3. yeni sezon ne zaman başlayacak, Çukura hangi oyuncular katılacak.

1987 İstanbul doğumlu olan Damla Sönmez 32 yaşındadır. Çerkes güzeli bir oyuncu olan Damla Sönmez Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman bölümü mezunudur; ancak yeteneğinin kemanda değil oyunculukta olduğunu keşfeden Damla Sönmez Yeditepe Üniversitesi’nde tiyatro  eğitimi almıştır. İlk olarak 2004 yılında daha 17 yaşında Camdan Pabuçlar dizisi ile ekrana çıkan Damla Sönmez 2008 yılında Emret Komutanım dizisi ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Damla Sönmez  son dönemde Güllerin Savaşı dizisinde Gülru karakteri ile ismini sadece Türkiye’ye değil yedi cihana duyurmuştur; ancak 2018 ve 2019 da Aşk ve Gurur ve Masum Değiliz dizilerinde başrolde yer alsa da iki dizisi de tutmayınca hayal kırıklığı yaşamıştır.

 

Çukur’da İdris Koçovalı öldü mü? Merak edenler için haberimiz yayında.

Çukur 3 sezon ne zaman başlayacak? Çukur 3 sezon ne zaman? Çukur dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Tarih verildi mi?

Yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatan Çukur dizisinin, sezon finali yapmasının ardından gözler yeni sezonun başlayacağı tarihe çevrildi. Sezon finalinde yayınlanan, kafalarda soru işaretleri bırakan olayların aydınlanacağı yeni sezonun başlangıç tarihi yoğun şekilde sorgulanmaya devam ediyor.

Çukur 3. SEZON YENİ BÖLÜM FOTOĞRAFLAR, ÇUKUR 3.SEZON, ÇUKUR 3 SEZON, ÇUKUR 3SEZON

 

Çukur 3 sezon ne zaman başlayacak? Çukur 3 sezon ne zaman?

Dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağını öğrenmek isteyen vatandaşlar konu hakkında yapılan bir açıklama olup olmadığını öğrenmek adına internette araştırma yapıyor. Çukur’un merakla beklenen yeni sezon tarihi netleşti.

ÇUKUR 3 SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinin yeni sezon tarihi henüz açıklanmadı. İlerleyen günlerde dizinin yeni sezon fragmanının yayınlanması ve böylelikle 3. sezon tarihinin açıklanması bekleniyor. 

Çukur 3. Sezona 16 Eylül 2019’da merhaba diyecek.

Çukur Efsun Kimdir? Baykal’ın Kızı Efsun kim? Damla Sönmez Kimdir? 1

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Koçovalılar arka arkaya yaşadıkları acı kayıpların ardından Akın Koçovalı’nın hapishaneden çıkmasıyla büyük bir mutluluk yaşayacak. Ancak Akın’ın aileye gelişi beraberinde pek çok soru işaretini de yaratacak. Azer ve Timsah’la işbirliği yapan Yücel, Koçovalıları yok etmek için elinden geleni yaparken Yamaç, sürpriz planıyla Yücel’e karşı bir adım önde olacak. Çukur’un, İstanbul’un her bir köşesine yayılacağı bölümde görülen yeni bir siyah zarf ise tansiyonu yükseltecek. Bölümün finalinde yaşanan sürpriz gelişmeler ‘Çukur’u, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yepyeni bir döneme sürükleyecek. Geçtiğimiz sezon finalinde herkesin terk etmek zorunda kaldığı Çukur’da bu sefer kimlerin kalacağı, kimlerin gideceği ise büyük merak uyandıracak.

ÇUKUR DİZİSİNİN KONUSU

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz