Eşkiya Edho Avukat Ebru kimdir? Edho Avukat Ebru kimdir?

Edho Avukat Ebru kimdir? sorusunun cevabı izleyiciler tarafından merak edilmektedir.

Eşkiya Edho Avukat Ebru Kimdir? Alpaslanın Avukatı Kimdir?

Edho İzleyicileri, Eşkiya Edho Avukat Ebru Kimdir? Alpaslanın Avukatı Kimdir? Edho Avukat Ebru kim? Eşkiya Avukat Ebru kim, Ünal Kaplanın Avukatı kim, Ünalın Avukatı Ebru kim, gibi soruları merak etmektedir.

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisi pek çok kişi tarafından takip ediliyor. Diziye yeni katılan Ebru karakteri kimdir? bu sorunun cevabını sizler için araştırdık.

Eşkiya Edho Avukat Ebru Kimdir? Alpaslanın Avukatı Kimdir? Edho Avukat Ebru kim? Eşkiya Avukat Ebru kim, Ünal Kaplanın Avukatı kim, Ünalın Avukatı Ebru kim,

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisine her bölüm yeni karakterler katılmaya devam ediyor. Bu bölümde ise Alparslan’a Ünal beyden kalan miras ve gizli güçlerin iletişimini yapacak 2 avukat katıldı. Bunlardan biri Ebru karakteri, diğeride Damla karakteri.

Peki bu Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz Ebru kimdir? bu soru sıkça sorulmaya başlandı bizde merakları gidermek adına edho Ebru kim? sorusunun cevabını araştırdık.

ATV ekranlarında 22 Ekim salı günü yayınlanan Eşkıya dizisinde yeni bir karakter merak konusu oldu. Atv de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 22 ekimdeki yeni bölümünde Alpaslan Çakırbeyli’nin avukatı olarak diziye dahil olan Avukat Ebru karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Dilşad Şimşek.. Dilşad Şimşek kimdir kısaca tanıyalım..

Eşkiya Edho Avukat Ebru Kimdir? Alpaslanın Avukatı Kimdir? Edho Avukat Ebru kim? Eşkiya Avukat Ebru kim, Ünal Kaplanın Avukatı kim, Ünalın Avukatı Ebru kim,

Dilşad Şimşek Kimdir, Kaç Yaşında, Nerede Doğdu, Ailesi Hakkında Bilgiler


Dilşad Şimşek 25 Kasım 1980 Norveç doğumludur. 38 yaşında olan oyuncu yay burcudur. Norveç’te 13 yıl kaldıktan sonra İzmir’e yerleşen ailesiyle 14 yıl boyunca yaşayan Dilşad Şimşek daha sonra İstanbul’a yerleşmiştir. İki kız kardeşi olan Dilşad Şimşek London School of Public Relations mezunudur.

Norveç’te iken mesleği halkla ilişkiler uzmanlığı olan Dilşad Şimşek; Türkiye’ye geldiği yıllar içerisinde reklamcı olarak Mccan Ericson’da çalışmıştır. Bir buçuk yıl kadar BKM prot ekibinde bulunarak kısa bir tiyatro oynama imkanı bulan Dilşad Şimşek; daha sonrasında iki yıl boyunca devam eden oyunculuk eğitimi almıştır. Ardından televizyonlarda çalışmaya başlayan ve 12 Kasım 2011 yılında BVS Yapımnın kurucusu ve yönetmeni Bedran Güzel ile evlenmiştir.

Eşkiya Edho Avukat Ebru Kimdir? Alpaslanın Avukatı Kimdir? Edho Avukat Ebru kim? Eşkiya Avukat Ebru kim, Ünal Kaplanın Avukatı kim, Ünalın Avukatı Ebru kim,

Dilşad Şimşek ilk olarak Çok Güzel Hareketler Bunlar programında kısa bir süre rol almıştır. Sonrasında televizyon dizisi olan Gün Akşam Oldu adlı dizide Türkan karakterini canlandırmıştır. Esir Şehrin gözyaşları dizisinde Komiser Elif karakterini canlandıran Dilşad Şimşek;  2013- 2014 yılları arasında ise Esra karakteri ile Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide rol almıştır. Bunun yanı sıra birçok reklam filminde oynayan Dilşad Şimşek Kertenkele adlı dizide Melis karakterini canlandıran oyunuyla iyi bir performans sergilemektedir.

Dilşad Şimşek’in  oynadığı oyunlar şunlardır; Gün akşam oldu, Esir Şehrin gözyaşları, Sana Bir Sır Vereceğim ve Kertenkele.

Vipdizilerhttps://www.vipdiziler.com/
Türkiye'deki tüm dizi izleyicilerine diziler hakkında yararlı olacağımı düşünerek, kaliteli içerikler üretip, farklı olarak vip hizmet vermeyi hedefleyerek vipdiziler.com'u kurdum.

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gelişmeler