Çukur yüzüklü kişi kim? Musa Uzunlar yüzüklü mü?

0
704
Çukur yüzüklü kişi kim? Musa Uzunlar yüzüklü mü?

Çukur yüzüklü kişi kim?

Musa Uzunlar yüzüklü mü?

Çukur yüzüklü kişi kim? Çukur dizisinde yüzüklü kişi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kimi iddialar yüzüklü kişinin dizinin kadrosuna yeni katılan bir karakter olduğunu üzerinde duruyor.

Peki Musa Uzunlar Çukur’un gizemli kişisi yüzüklü mü olacak? Çukur yüzüklü kişiyi kim canlandıracak? 

Çukur yüzüklü kişi kim? Çukur dizisi yeni efendisi ile gündemde. Çukur dizisinde Çeto ve Veysel’in görüştüğü yüzüklü kişi hakkında pek çok iddia dillendiriliyor. Yüzüklü kişinin Musa Uzunlar’ın canlandırdığı yeni bir karakter olduğu da iddia ediliyor. Peki Çukur yüzüklü kişi kim? Musa Uzunlar Çukur’un gizemli kişisi yüzüklü mü olacak? İşte konu hakkındaki detaylar…

Çukur dizisine yeni giriş yapan yüzüklü kişinin kimliği merak ediliyor. Veysel’in ve Çeto’nun görüştüğü büyük patron kara yüzüklü kişinin kimliği hakkında pek çok tahmin yapılıyor.  Yüzüklü kişinin İdris Koçovalı’nın sevgilisi Meliha için vurduğu Edip ile ilgili olduğu konuşuluyor.  Yüzüklü kişinin kimliği 62. bölümde belli olacak.

Çukur yüzüklü kişi kim? Musa Uzunlar yüzüklü mü?

Musa Uzunlar Yüzüklü mü?

Çukur’da gizemli kişi yüzüğüyle ortaya çıktı ancak kim olduğu halen gösterilmedi. Ekranlarda pazartesi günü rekorlar kıran Çukur dizisinde Gizemli kişiyi kim canlandıracak. Musa Uzunlar Çukur’a girecek mi soruları merak ediliyor.
 
 
 
 

Yayınlandığı pazartesi günleri rekor kıran Çukur, yeni bölümden ilk sahnede yayınlandı ancak sırlar ortaya çıkmadı. Peki Çukur’da Çeto ve Veysel’in görüştüğü isim kimdi. Hangi oyuncu Çukur’a katıldı.

Çukur’a efsane bir karakter gireceği biliniyordu ancak kim olduğu ortaya çıkmadı. En büyük aday Musa Uzunlar’ın Çukur’a girebileceği söylentisi. Gerçekten Çukur ekibi Musa Uzunlar’la görüşme yapıyor ve yüzüklü olabilir.

MUSA UZUNLAR KİMDİR?

Musa Uzunlar, 22 Nisan 1959 tarihinde Antalya’da doğmuştur. Aslen Niğde, Kemerhisarlıdır. 1985 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra Bursa, Ankara ve İstanbul Devlet Tiyatroları’nda oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı.

Musa Uzunlar, Devlet Tiyatroları’ndaki yönetim görevlerinin yanı sıra Devlet Tiyatroları Spor Kulübü’nde ve Devlet Opera ve Balesi Çalışanları Vakfı TOBAV’da da yöneticilik yaptı. Devlet Tiyatroları’nda Bursa, Adana, Diyarbakır, Trabzon, Ankara ve İstanbul’da oyunlar yönetti. Ayrıca İzmit Şehir Tiyatrosu, Bakırköy Belediye Tiyatroları, Eskişehir Tiyatro Anadolu, Yeditepe Oyuncuları, Abdullah Şahin/Nokta Tiyatrosu, Tiyatro Ti, Ankara Maliye Tiyatrosu, Tiyatro Adam gibi topluluklarda ve Makedonya Üsküp Halklar Tiyatrosu ile Bulgaristan Rusçuk Devlet Tiyatrosu’da yönetmenlik yaptı.Hüzün Mahallesi Otobüsü ve Kaplumbağanın Ninnisi isimli iki oyun yazdı.

Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü, Mimar Sinan Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Ana Sanat Dalı ve Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitmenlik yaptı.

Halen Haliç Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’nde eğitmen olarak çalışmaktadır.

Musa Uzunlar, Devlet Tiyatrosu Opera ve Balesi Çalışanları Yardımlaşma Vakfı (TOBAV) İstanbul Şube Başkanı’dır.

Başrolünde Necati Şaşmaz’ın olduğu Kurtlar Vadisi Pusu‘da İskender Büyük rolünü canlandırdı.

2010 yılında Vedat Türkali’nin aynı adlı film senaryosundan uyarlanan başrollerinde Beren Saat ve Engin Akyürek’in oynadığı “Fatmagülün Suçu Ne?” adlı dizide Reşat Yaşaran karakterini canlandırmıştır. Diğer rolleri Sumru Yavrucuk, Murat Daltaban, Civan Canova, Serdar Gökhan, Fırat Çelik, Buğra Gülsoy, Kaan Taşaner, Engin Öztürk, Deniz Türkali, Seda Güven, Esra Dermancıoğlu, Bülent Seyran gibi oyuncular paylaşmıştır.

2012 yılında “Şubat” dizisinde Alican Yücesoy ve Melisa Sözen ile birlikte başrolde oynadı.

2014 yılında “Poyraz Karayel” adlı dizide İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu ile başrolde oynamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz