Çukur Halil kimdir? Çukur Deli Halil kimdir?

Çukur izleyicisi Çukur Halil kimdir? sorusunun cevabını merak etmektedir.

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’a daha önce dahil olan Halil karakteri, ekran başındakileri önce çok güldürmüş ancak gerçek ortaya çıkınca herkesin yüzünde acı bir tebessüm oluşmuştu...

Çukur Halil kimdir?

Vartolu’nun sığındığı izbe yerdeki meczup adam, derinden etkileyen hikayesiyle ekran başındakileri şaşkına uğratan bir tesadüfün kurbanı çıktı.

Yaşadıklarından sonra kendisini suçlayan ve köşesine çekilen Vartolu, Halil’le aynı yerde yaşamaya başladı. İlginç tavırlarıyla dikkat çeken Halil, Vartolu’nun iç hesaplaşmasında aslında sözleriyle ona ilginç yöntemler sunmaya başladı.

İkilinin halı sahada yaptıkları maçı izlerken kahkahalar atan izleyiciler, bir yandan da Vartolu’nun kendine gelmesini sağlayan bu adamın göründüğü gibi pek de deli olmadığını farkettiler.

Halil’in hikayesi ortaya çıkınca ise herkes şaşkına döndü. Olay limonlarla başladı. Bir poşet limonla gelen Halil’e bu limonları ve yediği taze sebze, meyveleri pazarcılık yapan İdris’in verdiği anlaşıldı.

Çukur yüzüklü kim? Çukur Yüzüklü Halil mi? Çukur Halil kimdir, Çukur 3. Sezon Çukur Deli Halil kimdir, Çukur Halil, Çukur Deli Halil kimdir,, Çukur 3. Sezon Halil, Çukur Halil kim, Halil kim çukurda,

 

İdris ile tanışma hikayesini anlatmaya başlayan Halil, Vartolu’ya hayatının şokunu yaşattı. Bahsettiği adamın babası İdris Koçovalı olduğunu anlayan Vartolu, hikayenin devamında ise çok daha büyük bir şok yaşadı.

Kahraman’ı öldürdüğü gece, otelin içinde oturan bir anne ve oğulun da kaza kurşunuyla öldüğü, o kişilerin Halil’in ailesi olduğu ortaya çıkınca, Vartolu kahroldu.

Halil, oğlunu ve karısını öldüren kişiyle konuştuğunu bilmiyordu ama Vartolu, hayatı boyunca yaptığı tüm hataların bedelini büyük vicdan azaplarıyla ödüyordu.

Halil karakteri böylece Çukur dizisine ilginç ve acı bir tesadüfle girdi.

“Oğullarımın ölümünün sebebi benim!” izlemek için tıklayınız.

Çukur Halil kimdir, Çukur 3. Sezon Çukur Deli Halil kimdir, Çukur Halil, Çukur Deli Halil kimdir,, Çukur 3. Sezon Halil, Çukur Halil kim, Halil kim çukurda, Çukur yüzüklü kim? Çukur Yüzüklü Halil mi?

 

Çukur Deli Halil kimdir?

Bakalım karakteri daha sonra da görmeye devam edecek miyiz? Zira, ailesinin fotoğrafları ve özel eşyalarının olduğu küçük sandığı da alıp ‘Halil Kaçar’ notunu bırakıp gitti. Halil’i ünlü oyuncu Sermet Yeşil oynuyor.

Çukur Halil SERMET YEŞİL KİMDİR?

1977’de Eskişehir’de doğan Sermet Yeşil, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Ankara Devlet Tiyatrosu, Ankara Sanat Tiyatrosu ve Tiyatro Anadolu’da görev aldı.

Tiyatro Anadolu bünyesinde Keşanlı Ali Destanı, Bay Biedermann ve Kundakçılar, Fırtına, Melekler Şehri, Kökler, Kuru Gürültü, Midas’ın Kulakları, Körayak ve Hırsız isimli oyunlarda; 2005 yılından bu yana da Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda Kuvayi Milliye, Karmakarışık, Büyük Aşıkların Sonuncusu, Caligula, Sırça Kümes, Bay Kolpert, Özgürlüğün Bedeli oyunlarında yer aldı. Halen TiyatroPol bünyesinde Teklif adlı oyunda oynuyor.

Aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışan Sermet Yeşil, televizyon ve sinema çalışmalarına da devam ediyor.

Son olarak Bir Deli Sevda dizisinde Hikmet karakterine hayat vermiş olan oyuncu Hemşire, Gülümse Yeter, Sol Şerit, Eksik, Annemin Yarası, 91.1, Suret  adlı yapımlarda rol almıştır.

Karadayı dizisinde Sarı Cemal rolünü canlandırmıştır. Muhteşem yüzyıl dizisinin Şah Tahmasp’ına hayat vermiş olan Yeşil, Leyla ile Mecnun dizisinde Ahmet’i canlandırmıştır. Gönülçelen dizisinde Mahir, Behzat Ç. dizisinde Ahmet’e hayat vermiştir.

Vipdizilerhttps://www.vipdiziler.com/
Türkiye'deki tüm dizi izleyicilerine diziler hakkında yararlı olacağımı düşünerek, kaliteli içerikler üretip, farklı olarak vip hizmet vermeyi hedefleyerek vipdiziler.com'u kurdum.

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gelişmeler