Çukur 3 sezon ne zaman başlıyor? Çukur 3 sezon ne zaman? Geçen sene o tarihte başlamıştı.

0
781

Çukur 3. Sezon ne zaman başlıyor? Çukur ne zaman başlayacak?

Çukur izleyicisi Çukur 3 Sezon ne zaman başlıyor, Çukur yeni bölüm için geri sayım başladı mı? Çukur 3 sezon ne zaman başlayacak, Çukur yeni sezon ne zaman?  İdris Koçovalı öldü mü? Çukur 3. sezon ne zaman? Akın hain mi? Çukur 3 sezon ne zaman yayınlanacak? Aliço Çukur’u kurtaracak mı? Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak? Yamaç Koçovalı delirdi mi? Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak? gibi soruların cevaplarını son zamanlarda fazla aramaya başladı.

 

Çukurun 3 sezon çekimleri başladı, Çukur 3 sezon ne zaman başlayacak

İzleyiciler Çukurun 3. sezon çekimlerinin başlamasıyla, Çukur 3 yeni sezon ne zaman başlayacak? Çukura hangi oyuncular katılacak? sorularını sormaya ve araştırmaya başladı.

Çukur 3 Sezon ne zaman başlıyor, Çukur yeni bölüm için geri sayım başladı mı? Çukur 3 sezon ne zaman başlayacak, Çukur yeni sezon ne zaman?  İdris Koçovalı öldü mü? Çukur 3. sezon ne zaman? Akın hain mi? Çukur 3 sezon ne zaman yayınlanacak? Aliço Çukur'u kurtaracak mı? Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak? Yamaç Koçovalı delirdi mi? Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak?

Çukur’un yeni sezonu için seyircilerin bekleyişi sürüyor. Show TV’de ekranlara gelen Çukur’un yeni sezon çekimleri başladı. Dizide Yamaç karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli’nin paylaşımı Çukur hayranlarını heyecanlandırdı. 

Çukur 3 Sezon ne zaman başlıyor, Çukur 3 sezon ne zaman yayınlanacak, Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak, Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak?  Çukur 3. sezon ne zaman? Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak? Çukur yeni bölüm için geri sayım başladı mı? Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak?Çukurun 3. sezon çekimleri başladı, Çukur 3. yeni sezon ne zaman başlayacak, Çukura hangi oyuncular katılacak.

İzleyiciler Çukur’un 3 sezon çekimleri başladı acaba Çukur 3 sezon ne zaman başlayacak ve Çukura hangi oyuncular katılacak, Çukurun 3. sezon çekimleri başladı acaba İdris Baba öldü mü? Akın Koçovalı hain mi? gibi sorularını da araştırmaya başladı.Çukur Yeni Oyuncular kimler?

İki sezon boyunca kadrosuna kimi zaman yeni isimleri dahil eden, kimi zamansa kadrosundan çıkardığı isimlerle gündeme gelen Çukur’un üçüncü sezonuyla ilgili şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı. Mayıs ayında sezon finali yapan Çukur’un yeni sezonuna Mero’nun dahil olacağı iddia edildi. “Olabilir” şarkısı ile Türkiye’de de büyük ses getiren MERO, verdiği bir röportajda Çukur dizisini hayranlıkla izlediğini belirtmişti.

Çukur 3 sezon ne zaman başlayacak? Tarih verildi mi?

 Show TV ekranlarının en çok izlenen dizisi Çukur‘un hayranları yeni sezonu iple çekiyor. Dizini yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş devam ederken bir yandan da yeni oyuncularla ilgili gelişmeler yaşanıyor. Çukur yeni sezonda sürpriz isimler kadroya dahil oluyor. Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak? diye araştıranlar için yanıtı haberimizde yer alıyor..

Çukur dizisinin Eylül ayında ekrana gelmesi bekleniyor. Ancak kanaldan ve dizinin yapımcılarından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. İkinci sezonun açılışını 18 Eylül’de yapan Çukur’un üçüncü sezonu 16 Eylül’de başlayacak.

Çukur 3 sezon ne zaman başlıyor? Çukur 3 sezon ne zaman? Geçen sene o tarihte başlamıştı. 1

ÇUKUR OYUNCULARI ARASINDA SÜRPRİZ İSİM!

Çukur 3 Sezon ne zaman başlıyor, Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak, Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak?  Çukur 3. sezon ne zaman? Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak? Çukur yeni bölüm için geri sayım başladı mı? Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak?

Hakan: Muhafız’ dizisinde Leyla karakteriyle karşımıza çıkan güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan, sezonun ilgiyle izlenen ‘Çukur‘ dizisine dahil olacak. Başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil’in rol aldığı yapımın yeni bölümlerinde oynayacak olan Ayça Ayşin Turan, dizinin finale yakın bölümünde ölümüyle herkesi üzen Sena karakterinin yerine geçecek.
DAMLA SÖNMEZ ÇUKUR’A KATILDI

Çukur 3 Sezon ne zaman başlıyor, Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak, Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak?  Çukur 3. sezon ne zaman? Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak? Çukur yeni bölüm için geri sayım başladı mı? Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak? Çukurun 3. sezon çekimleri başladı, Çukur 3. yeni sezon ne zaman başlayacak, Çukura hangi oyuncular katılacak.

Ünlü oyuncu Damla Sönmez Çukur dizisinin kadrosuna katıldı. 3’üncü sezondan itibaren dizide rol alacak oyuncunun Baykal’ın kızı ‘Efsun’ karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Hazal Subaşı kimdir? Hazal Subaşı Çukur’a mı geliyor.

Hazal Subaşı ile dizi ekibinin anlaşıp anlaşmayacağı merak konusu olurken, genç oyuncunun kim olduğu soruları sorulmaya başlandı. Peki kimdir bu Hazal Subaşı?

Hazal Subaşı 2 Mayıs 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitim görmüştür.

Çukur 3 Sezon ne zaman başlıyor, Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak, Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak?  Çukur 3. sezon ne zaman? Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak? Çukur yeni bölüm için geri sayım başladı mı? Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak? Çukur 3. sezon öncesi bomba transfer, Hazal Subaşı Çukur'da

Hazal Subaşı, 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra oyuncu olmaya karar vererek bu yönde eğitimler almıştır.

MERO ÇUKUR’A MI GELİYOR?

Yapımcının dizinin müzikleri için son dönemlerde çıkış yakalayan Mero isimli Türk asıllı Alman rap şarkıcı ile anlaştığı, iddialar arasında bulunuyor. Konuyla ilgili dizinin yapımcı kanadından henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Çukur 3 Sezon ne zaman başlıyor, Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak, Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak?  Çukur 3. sezon ne zaman? Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak? Çukur yeni bölüm için geri sayım başladı mı? Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak?

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Koçovalılar arka arkaya yaşadıkları acı kayıpların ardından Akın Koçovalı’nın hapishaneden çıkmasıyla büyük bir mutluluk yaşayacak. Ancak Akın’ın aileye gelişi beraberinde pek çok soru işaretini de yaratacak. Azer ve Timsah’la işbirliği yapan Yücel, Koçovalıları yok etmek için elinden geleni yaparken Yamaç, sürpriz planıyla Yücel’e karşı bir adım önde olacak. Çukur’un, İstanbul’un her bir köşesine yayılacağı bölümde görülen yeni bir siyah zarf ise tansiyonu yükseltecek. Bölümün finalinde yaşanan sürpriz gelişmeler ‘Çukur’u, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yepyeni bir döneme sürükleyecek. Geçtiğimiz sezon finalinde herkesin terk etmek zorunda kaldığı Çukur’da bu sefer kimlerin kalacağı, kimlerin gideceği ise büyük merak uyandıracak.

ÇUKUR DİZİSİNİN KONUSU

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.
Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz