Çukur 13 Nisan var mı? Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? 13 Nisan Show TV yayın akışı!

Çukur 13 Nisan var mı? Çukur yeni bölümü yayınlanacak mı?  Çukur Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 13 Nisan Show TV yayın akışı ve dizi hakkında merak edilenler haberimizde.

Çukur dizisinin yeni bölümü geçen hafta yayınlanmadı. 13 Nisan 2020 Çukur var mı? internette araştırılmaya başlandı. Corona virüs nedeniyle bazı setler çekimlere ara verdi. Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşan Çukur’un bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Peki 13 Nisan Pazartesi Çukur var mı? Çukur 13 Nisan var mı, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? işte detaylar…

Senelerdir ekranlara gelen Çukur, izleyicinin beğenisini topluyor. Reyting yarışında da yer alan Çukur’un oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli Ercan Kesal ve Şenay Gürler gibi isimler yer alıyor. Show TV’de ekranlara gelen dizinin yeni bölümü geçen hafta yayınlanmadı. Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı araştırılıyor. Peki Çukur 13 Nisan var mı?

ÇUKUR 13 NİSAN VAR MI? ÇUKUR BU HAFTA VAR MI?

Çukur’un bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilmektedir. Çukur Bu hafta var mı? Dünyaya yayılan corona virüsün Türkiye’ye gelmesinden sonra birçok set çekimlere ara verdi. 13 Nisan Show TV yayın akışında Çukur’un yeni bölümü yer almadı. Maalesef Çukur bu hafta yayınlanmayacak. Çukur 12 Nisan 2020 Pazartesi günü ekranlara gelmeyecektir.

ÇUKUR’UN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Gökhan Horzum’un senaryosunu kaleme aldığı Çukur’un yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Çukur’un bu sezonu tamamlayıp tamamlamayacağı hususunda da bir açıklama yoktur. Coronavirüs’e bağlı olarak dizi sektörünün durması seyirciyi olumsuz etkilemiştir. Dizinin çekimlerine devam etmesi şu an için zor gözükmektedir.

Çukur 13 Nisan var mı? Çukur yeni Bölüm ne zaman? Çukur sezon finali mi yaptı?

ÇUKUR 13 NİSAN VAR MI? ÇUKUR YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK? 13 NİSAN SHOW TV YAYIN AKIŞI!

Çukur 13 Nisanda ekranlarda yer almayacak. Çukur yeni bölümleri ve Çukur sezon finali hakkında yapımcıdan ve kanaldan her hangi bir açıklama yapılmadı. Şu bir gerçek ki Corona tüm dünyayı etkisi altına almış durumda ve belli bir sürede ülkemizde olacak gibi. Bu durumda Çukur yeni bölümleri için iyimser bir tarih beklemiyoruz. Bakalım Çukur ekranlara ne zaman dönecek.

ÇUKUR’UN 92.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Çukur 13 Nisan var mı? Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? 13 Nisan Show TV yayın akışı! Çukur bu hafta var mı?

Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Çukur’un 92.bölümünde gazeteci Emir ve polis Erkan’ın yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet’in sonunu adım adım getirecek. Ancak bu son Vartolu’nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirecek.

Yamaç’ın planı işlemeye devam ederken Çağatay’ın adamları yüzünden zor durumda kalan Cumali’nin yardımına sürpriz bir isim yetişecek. Celasun’un Karaca’yla ilgili verdiği bilgi karşısında Yamaç’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olacak. Çağatay’ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak için uğraşacak. Ancak büyük bir darbe alan Erdenetler Koçovalıların peşini bırakmayacak. Arık Böke Erdenet’in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Vipdizilerhttps://www.vipdiziler.com/
Türkiye'deki tüm dizi izleyicilerine diziler hakkında yararlı olacağımı düşünerek, kaliteli içerikler üretip, farklı olarak vip hizmet vermeyi hedefleyerek vipdiziler.com'u kurdum.

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gelişmeler