8.8 C
İstanbul
Cuma, Ekim 30, 2020
More

  Son Gelişmeler

  18 Mayıs Sefirin Kızı bugün var mı? 18 Mayıs bugün Sefirin Kızı var mı? 18 Mayıs Sefirin kızı bu akşam var mı? Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman? 18 Mayıs Star Tv yayın akışı

  18 Mayıs Sefirin Kızı bugün var mı? Sefirin kızı bu akşam var mı? Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman? 18 Mayıs Star Tv yayın akışı izleyiciler tarafından merak edilmektedir.

  Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü geçen hafta yayınlanmadı. Sefirin Kızı 18 Mayıs bugün var mı? 18 Mayıs 2020 Sefirin Kızı var mı? internette araştırılmaya başlandı. Corona virüs nedeniyle bazı setler çekimlere ara verdi. Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşan Sefirin Kızı dizisi bu akşam var mı? yok mu? izleyiciler tarafından merak ediliyor.

  Peki 18 Mayıs Pazartesi Sefirin Kızı dizisi bugün var mı? Sefirin Kızı bu akşam var mı? Sefirin Kızı 18 Mayıs var mı, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? işte detaylar...

  Sefirin Kızı yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz haftalarda coronavirüs salgını nedeni ile setlere ara veren diziler oldu. Yeni dizilerin yerine eski iddialı diziler verilmeye başlandı. Setlere ara veren diziler arasında Sefirin Kızı da yer alıyor. Geçtiğimiz hafta itibari ile Sefirin Kızı’nın yerine Anne dizisi verilmeye başlandı.

  Sefirin Kızı dizisi bugün var mı? yok mu? yeni bölüm ne zaman? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. Sefirin Kızı hayranları dizinin yeni bölümünü heyecanla bekliyor. Sefirin Kızı dizisinde Nare “Öfkeli bir çocuğa daha fazla eyvallahım yok” dedi. Bununla da kalmadı Sancar’a “Adını bir daha anmayacağıma Nasuh Tövbesi olsun mu? Olsun.” dedi. İzleyicileri ekrana kilitleyen bu sahne sonrası yeni bölüm gelmedi. Detaylar haberimizde..

  18 MAYIS SEFİRİN KIZI BUGÜN VAR MI? YOK MU?

  Sefirin Kızı yeni bölüm bu akşam ekranlara gelmiyor. Dizi coronavirüs salgını nedeni ile setlere ara verdi. Sefirin Kızı yerine bu akşam Anne dizisi tekrar bölümleri ile ekrana gelecek.

  18 MAYIS BUGÜN SEFİRİN KIZI VAR MI? SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

  Dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Resmi açıklamanın yapılması halinde haberimiz içerisine eklenecektir.

  Sefirin Kızı’nın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Sefirin Kızı’nın bu sezonu tamamlayıp tamamlamayacağı hususunda da bir açıklama yoktur. Coronavirüs‘e bağlı olarak dizi sektörünün durması seyirciyi olumsuz etkilemiştir. Dizinin çekimlerine devam etmesi şu an için zor gözükmektedir.18 Mayıs Sefirin Kızı bugün var mı? 18 Mayıs bugün Sefirin Kızı var mı? Sefirin kızı bu akşam var mı? Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman? 18 Mayıs Star Tv yayın akışı, Sefirin kızı 18 mayıs var mı? yok mu?

  SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Öfkeli bir çocuğa daha fazla eyvallahım yok’

  Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

  Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir?

  Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır.

  Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.

  Son Gelişmeler

  Kaçırmayın

  Kadir Gecesi ne zaman? Kadir Gecesi nedir?

  Kadir Gecesi ne zaman? Kadir Gecesi nedir? Kadir Gecesinin önemi ve fazileti nedir? Kadir gecesi yapılacak dua ve ibadetler nelerdir? Kadir Gecesi Ramazan ayının 27....