Mucize Doktor 27. Bölüm 2. Fragmanı

0
100

Mucize Doktor 27. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor İzleyicisi, Mucize Doktor 27.Bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor’un 27. yeni Bölüm 2. fragmanı yayınlanacak mı? Mucize Doktor yeni bölümde neler olacak? Mucize Doktor 27. bölüm 2. fragmanında neler oldu? gibi soruların cevaplarını merak etmektedir...

Mucize Doktor 27. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı

Mucize Doktor 27. Bölüm Fragmanı yayında haberimizden izleyebilirsiniz…

Corona Virüs için Kolay Maske yapımı

Mucize Doktor 26.Bölümde neler oldu?

Ali – Nazlı ilişkisini öğrenen Tanju, bir de üstüne Ali hakkında bir şikâyet daha yapılınca, artık ipleri eline alır. Tanju, Ali’nin kafasını karıştıranın Nazlı’yla olan ilişkisi olduğunu öne sürer ve eğer Ali bir hata daha yaparsa hastane bu ilişkiyi onaylamayacaktır. Ali ve Nazlı her zamankinden daha dikkatli olmak zorundadır. Ama Ali bütün uyarılara rağmen vakasını kişiselleştirir ve kendini ateşe atmak pahasına genç hastasına daha çok yardım edebileceği bir yöntem bulmaya çalışır.

Mucize Doktor yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de FOX’ta!

Mucize Doktor 27. Bölüm fragmanı yayında…

Corona Virüste Son Durum?

Mucize Doktor’un 26. Bölüm Fotoğrafları Yayınlandı.

Mucize Doktor 27.Bölüm 2. fragmanı, Mucize Doktor'un 27. yeni Bölüm 2. fragmanı, Mucize Doktor yeni bölümde neler olacak, Mucize Doktor 27. bölüm 2. fragmanı Mucize Doktor, Mucize Doktor 26. bölümde neler olacak, Mucize Doktor özeti, Mucize Doktor 26.bölüm özeti, Mucize Doktor 26 fotoğrafları, Mucize Doktor izle, Mucize Doktor, Mucize Doktor 26. bölümde neler olacak, Mucize Doktor özeti, Mucize Doktor 26.bölüm özeti, Mucize Doktor 26 fotoğrafları, Mucize Doktor izle, Mucize Doktor 27.Bölüm 2. fragmanı, Mucize Doktor'un 27. yeni Bölüm 2. fragmanı, Mucize Doktor yeni bölümde neler olacak, Mucize Doktor 27. bölüm 2. fragmanı Mucize Doktor, Mucize Doktor 26. bölümde neler olacak, Mucize Doktor özeti, Mucize Doktor 26.bölüm özeti, Mucize Doktor 26 fotoğrafları, Mucize Doktor izle, Mucize Doktor, Mucize Doktor 26. bölümde neler olacak, Mucize Doktor özeti, Mucize Doktor 26.bölüm özeti, Mucize Doktor 26 fotoğrafları, Mucize Doktor izle, Mucize Doktor, Mucize Doktor 26. bölümde neler olacak, Mucize Doktor özeti, Mucize Doktor 26.bölüm özeti, Mucize Doktor 26 fotoğrafları, Mucize Doktor izle, Mucize Doktor, Mucize Doktor 26. bölümde neler olacak, Mucize Doktor özeti, Mucize Doktor 26.bölüm özeti, Mucize Doktor 26 fotoğrafları, Mucize Doktor izle, Mucize Doktor 27.Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor'un 27. yeni Bölüm fragmanı yayınlanacak mı? Mucize Doktor yeni bölümde neler olacak? Mucize Doktor 27. bölüm fragmanında neler oldu? Mucize Doktor, Mucize Doktor 26. bölümde neler olacak, Mucize Doktor özeti, Mucize Doktor 26.bölüm özeti, Mucize Doktor 26 fotoğrafları, Mucize Doktor izle,

Mucize Doktor Damla kimdir? Mucize Doktor Asistan Damla kimdir?

Mucize Doktor Damla kimdir? Mucize Doktor Asistan Damla kimdir? Mucize Doktor’a katılan Damla karakteri kimdir? Mucize Doktor’a Damla ne zaman katılacak, Asistan Damla’yı kim canlandıracak? gibi soruların cevaplarını Mucize Doktor izleyicisi merak etmektedir...

Reyting rekortmeni dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümde hastanede işe başlayan yeni asistan Damla ortalığı karıştıracak gibi duruyor.

FOX’un Mucize Doktor dizisinin kadrosuna flaş bir isim transfer oldu. Ünlü oyuncu Merve Dizdar’ın hayat vereceği yeni asistan Damla, dizide dengeleri değiştirecek.

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in yazdığı, izleyicinin kalbinde taht kuran FOX’un dizisi “Mucize Doktor”a yeni bir isim dahil oldu.

Mucize Doktor 26. Bölüm fragmanı, Mucize Doktor 26. yeni Bölüm fragmanı, Mucize Doktor 26 Bölüm fragmanı, mucize doktor 25 izle tek parça, Mucize Doktor fragman, Mucize Doktor Damla kimdir, Mucize Doktor Damla, Mucize Doktor Asistan Damla kimdir, Mucize Doktor'a katılan Damla karakteri kimdir, Asistan Damla kimdir, Mucize Doktor Damla kimdir? Mucize Doktor Asistan Damla kimdir? Mucize Doktor'a katılan Damla karakteri kimdir? Mucize Doktor'a Damla ne zaman katılacak, Asistan Damla'yı kim canlandıracak?
Damla karakterine hayat verecek sevilen oyuncu Merve Dizdar, 5 Mart Perşembe günü yayınlanacak dizinin 25. bölümünden itibaren FOX ekranlarında olacak.

Diziye yeni katılan Merve Dizdar’ın canlandırdığı Damla karakteri ile Nazlı arasında da gergin anlar yaşanacak.

Son olarak Gupse ÖZay’la beraber Eltilerin Savaşı filminde boy gösteren Merve Dizdar, şimdilerde The Good Doctor uyarlaması olan Mucize Doktor’da Damla karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Mucize Doktor Asistan Damla ne zaman izleyici karşısına çıkacak?

Dizinin 5 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan 25.bölümünden itibaren izleyici ile buluşacak Merve Dizdar, ilk fragmanda da kendini gösterdi. Damla ile Nazlı arasında bir sürtüşme başlayacak. Nazlı “Ali’nin incinmesine asla izin vermem” diyerek ültimatom veriyor.

Nazlı ve Damla arasındaki bu mücadele diziye de renk ve heyecan katacak. Ayrıca Beliz ile Kıvılcım arasında da büyük savaş bitecek gibi durmuyor.

Mucize Doktor Damla nasıl bir karakter

Damla, gelir gelmez hastanede herkesin tepkisini çekecek. Çok başarılı, akıllı bir asistan olmakla birlikte hem kıskanç hem de ters tavırlarıyla öne çıkacak. Hastane dengelerini geldiği andan itibaren alt üst ederek ortalığı birbirine katan Damla, Ali Vefa’yla (Taner Ölmez) da rekabet içinde olacak. Kimsenin sevgisine ihtiyaç duymayan, sadece hırs odaklı çalışan birisi olarak dikkatleri üzerinde toplayacak.

Mucize Doktor Asistan Damla kimdir?

Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde hastaneye gelecek olan Damla, Ali’nin üzerine oynayacak. Ali’ye verilen tüm görevlere adeta atlayan Damla, Ali’yi üzecek. Buna sessiz kalmayan Nazlı ise Damla’yı sert bir şekilde uyaracak.

Damla’nın amacı ne?

Kıvılcım hastanede güçleri eline almak ve hastaneyi Beliz’in kötü yönetimine bırakmak istememektedir; bunun için ölen eşinin spermleri ile yetim bir çocuk dünyaya getirmek için hamile bile kalmıştır. Kıvılcım’ın hastanede kontrol altında tutamadığı tek bölüm ise her hastanenin bel kemiği olan cerrahi bölümüdür. Cerrahi bölümünü karıştırmak isteyen ve içeri de olanlardan bilgi almak isteyen Kıvılcım ise yeni asistan Damla’yı çok da iyi kullanacaktır.

Mucize Doktor Damla kimdir, Mucize Doktor Damla, Mucize Doktor Asistan Damla kimdir, Mucize Doktor'a katılan Damla karakteri kimdir, Asistan Damla kimdir, Mucize Doktor Damla kimdir? Mucize Doktor Asistan Damla kimdir? Mucize Doktor'a katılan Damla karakteri kimdir? Mucize Doktor'a Damla ne zaman katılacak, Asistan Damla'yı kim canlandıracak?

Mucize Doktor Damla Kimdir?

Mucize Doktor dizisinde Damla 3 yıllık deneyimli bir asistandır. Çok zeki bir insan olan Damla aynı zaman da oldukça kıskanç ve hırslı bir kızdır. Asistanlıkta gösterdiği üstün başarı ve CV’sinin kabarıklığı ile İstanbul’un en iyi hastanelerinden birine kabul edilen Damla aslında bir projedir.

Mucize Doktor Damla Merve Dizdar kimdir?

25 Haziran 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Kendisi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesi’nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yapmaktadır.

Tiyatro kariyerine Semaver Kumpanya ile başlayıp, halen devam etmektedir. İlk sinema deneyimi “Bir ses böler geceyi” filminde, Cem Davran ile yapan Dizdar, Kavak Yelleri, Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dershane Üniversite’de gibi başlıca dizilerin yanı sıra, son olarak Beş Kardeş dizisiyle seyircileriyle buluşmaktadır.

Ayrıca TRT ÇOCUK kanalında Arkadaşım Bıdı ve 23 Nisan şenliğe doğru adlı çocuk programlarının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Mucize Doktor Damla Merve Dizdar Rol aldığı oyunlar

2010 Çok Yaşa Dünya
2010 – 2011 Bir Tutam Hayat
2011 – 2012 Titus Andronicus
2012 Bir Kurşun Deliğine Kaç İnsan Sığar
2013 Bir İnfazın Portresi
2013 Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler (Müzikal)
2014 Kuşlar
2017 Yutmak

Mucize Doktor Damla kimdir, Mucize Doktor Damla, Mucize Doktor Asistan Damla kimdir, Mucize Doktor'a katılan Damla karakteri kimdir, Asistan Damla kimdir, Mucize Doktor Damla kimdir? Mucize Doktor Asistan Damla kimdir? Mucize Doktor'a katılan Damla karakteri kimdir? Mucize Doktor'a Damla ne zaman katılacak, Asistan Damla'yı kim canlandıracak?

Mucize Doktor Damla Merve Dizdar Filmografi

2020 Mucize Doktor Damla Fox
2017 Vatanım Sensin Efsun Kanal D
2017 7Yüz (Büyük Günahlar) Nihal BluTV
2015 Kertenlele İrem Atv
2015 Kırgın Çiçekler İrem Atv Konuk Oyuncu
2014 Beş Kardeş Fatma Kanal D
2015 Çılgın Dersane Üniversitede Astrolog Özge Show TV
2013 Doksanlar Selin Atv
2013 Bir Yastıkta Yeliz Gelin (Konuk Oyuncu) TRT 1
2012 İnsanlar Alemi Konuk Oyuncu
2012 Kavak Yelleri Saliha

Mucize Doktor Damla Merve Dizdar Sinema Filmleri
2020 Eltilerin Savaşı Gizem
2016 Yok Artık 2
2013 Mandıra Filozofu
2011 Bir Ses Böler Geceyi
Mucize Doktor Damla Merve Dizdar Ödülleri
XVII. Direklerarası Seyirci Ödülleri “Küçük Salon Kadın Oyuncu” – Yutmak – Craft Tiyatro – 2017
21. Afife Tiyatro Ödülleri – “Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu” – Yutmak – Craft Tiyatro – 2017

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz