Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. Bölüm 2. Fragmanı

0
169

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm Fragmanı yayınlandı mı? soruları internette araştırılmaya başlandı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. Bölüm 2. Fragmanı yayınlanınca haberimizden izleyebilirsiniz...

Corona Virüsten korunmak için kolay maske yapımı…

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 25. Bölümünde neler oldu?

Corona Virüste Son Durum?

Kuzey’e bir daha güvenemeyecektir. Kuzey, kendini affettirmek için her yolu dener. Yıldız’ı köşeye sıkıştırmak, pes ettirmek için elinden geleni yapar. Kah Mecnun olur, kah romantik olur, kah gözü kara bir adam olur. Fakat Yıldız’ın kaybettiği güveni, tamir olacak gibi değildir. Yıldız da karşı atağa geçer. Yıldız, Kuzey’i delirtikçe Kuzey bir adım daha atar...

 

Tüm Mollaoğulları ve artık fahri Mollaoğlu olan Nahide ve Sefer de Kuzeyle Yıldız’ın kavuşması için seferber olmuştur. İki aşığı bir araya getirmek için plan üstüne plan yaparlar. Ama Yıldız’ın hiçbirine pabuç bırakmaya niyeti yoktur. Fakat Yıldız’ın hesap etmediği bir şey vardır. O ne kadar inatçıysa Kuzey de en az o kadar inatçıdır ve Yıldız’ı kazanmak için yapmayacağı hiçbir şey yoktur. Yıldız’ı, kendinden bile vazgeçecek kadar çok sevmektedir. Ve bunu, ona ispat ettiğinde Yıldız ne yapacağını şaşırır. Belki de artık herşey için çok geçtir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 25. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 25. Bölüm 2. Fragmanı yayında haberimizden izleyebilirsiniz...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz