9 Mayıs Kuzey Yıldızı var mı? Bugün Kuzey Yıldızı var mı? Kuzey Yıldızı 9 Mayıs var mı? Kuzey Yıldızı 28. yeni bölüm ne zaman?

0
1279
25 Nisan Kuzey Yıldızı İlk Aşk bugün var mı? 25 Nisan? Bugün Kuzey Yıldızı İlk Aşk var mı 25 Nisan 2020? Kuzey Yıldızı 28. yeni bölüm ne zaman? 25 Nisan Show TV yayın akışı

9 Mayıs Kuzey Yıldızı var mı? Bugün Kuzey Yıldızı var mı? sorularının cevapları nette araştırılmaya başlandı.

9 Mayıs Kuzey Yıldızı var mı? Bugün Kuzey Yıldızı var mı?

Kuzey Yıldızı bugün var mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. yeni bölüm ne zaman? Show TV yayın akışında Kuzey Yıldızı var mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk izleyicileri heyecanla yeni bölümü bekliyorlar. Bugün Kuzey Yıldızı İlk Aşk var mı? Her hafta cumartesi akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde nelerin olacağı merak konusu. Koronavirüs önlemleri kapsamında dizilerin yeni bölümlere ara vermesi, Kuzey Yıldızı İlk Aşk izleyicilerinin de akıllarında soru işaretleri oluşturdu. İşte 9 Mayıs Show TV yayın akışı

9 Mayıs Show TV Yayın Akışı’nda bugün Kuzey Yıldızı var mı?

Bugün Kuzey Yıldızı İlk Aşk var mı?” sorusunun yanıtını ve dizinin koronavirüs salgını nedeni ile setlere ara verip vermediği merak ediliyor. 9 Mayıs 2020 Show Tv yayın akışı haberimiz içerisinde yer alıyor.

Cumartesi akşamı saat 20.00’de izleyicisiyle buluşan Kuzey Yıldızı dizisinin yeni bölümü Kuzey Yıldızı izleyicileri tarafından heyecanla bekleniyor. Ancak dizinin bu akşam Show TV yayın akışında yer almaması izleyicilerin aklına Kuzey Yıldızı bu akşam var mı sorusunu getirdi. Bu kapsamda izleyiciler merakla Kuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusuna yanıt aramaya başladı.

Cumartesi günlerinin vazgeçilmez komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. 28. bölümünün yayınlanmasını bekleyen izleyiciler “Bugün Kuzey Yıldızı İlk Aşk var mı?” sorusunun yanıtını ve dizinin koronavirüs salgını nedeni ile setlere ara verip vermediği merak ediliyor. İşte 9 Mayıs Show TV yayın akışı

KUZEY YILDIZI BUGÜN VAR MI?

Kuzey Yıldızı bu akşam var mı yok mu? Sorusu dizinin sıkı takipçileri tarafından araştırma konusu haline gelirken sevilen yapımın birçok dizi ve filmde olduğu gibi ülkemizdeki salgın nedeniyle çekimlerinin ertelendiği biliniyor. Kanallar dizilerin yeni bölümleri yerine film veya tekrar bölümleri ekranlara getirirken birçok vatandaş “Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, fragman yayınlandı mı?” merak ediyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 28. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Bugün Kuzey Yıldızı var mı? 9 Mayıs Kuzey Yıldızı bugün var mı?

Süreç Film imzalı, ilk bölümü 14 Eylül 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini ve senaryosunu Ersoy Güler’in üstlendiği komedi ve dram türündeki yapım bu akşamın Show Tv yayın akışı içerisinde yer almadığı görülüyor.

Buna göre; Kuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman, bu akşam var mı yok mu? Kuzey Yıldızı neden yok? İşte sevilen yapımla ilgili merak edilen detaylar…

Dizinin yeni bölümü bu akşam ekrana gelmeyecek. Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam yoktur. Show TV’de 20:00’de Güldür Güldür Show ekrana gelecek.

Kuzey Yıldızı bugün yoktur. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 28. yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.

9 Mayıs Show Tv yayın akışı

13:00 Tugay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu

14:15 Feryat

16:15 Güldüy Güldüy Çocuk

18:45 Hafta Sonu Ana Haber

20:00 Güldür Güldür Show

Süreç Film’in, Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, dün akşam yayınlanan eğlenceli bölümüyle ekran başındakilerin beğenisini kazandı. Kuzey ve Yıldız’ın arkadaş olmaya karar verdiği ve kendilerini değiştirmek için psikoloğa gittiği bölümde kendine “11 Kadıoğlu” diyen Sefer seyircilere yine kahkaha dolu anlar yaşattı. Final sahnesinde ise Çetin’in beklenmedik hamlesi herkesi şoke etti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk ABC1’de yüzde 6.84 rating ve yüzde 13.00 izlenme payı, AB’de yüzde 4.99 rating ve 10.21 izlenme payı ve Total’da 10.07 rating ve yüzde 18.90 izlenme payı elde etti. Dizinin heyecanla beklenen yeni bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #BulBeni etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #BulBeni etiketi Twitter’ın Türkiye gündeminde 9 saat 10 dakika TT listesinde kaldı.

 

9 Mayıs Kuzey Yıldızı var mı?  Bugün Kuzey Yıldızı var mı? Kuzey Yıldızı 9 Mayıs var mı?Kuzey Yıldızı 28. yeni bölüm ne zaman?
 

KUZEY VE YILDIZ’IN BARIŞTIĞI ANLAR RÜYA ÇIKTI!
Kuzey ve Yıldız’ın kavuştuğu romantik anlar bir rüya çıkarken, Kuzey’in kendini affettirmek için çekildiği inziva gittikçe trajik bir hal almaya başladı. Elektrik ve suyun olmadığı barakada mahsur kalan Kuzey, ateşi de çıkınca iyice panik oldu. Sefer, Nahide ve kızlar Kuzey’e ulaşamayınca polise giderken, Yıldız da Kuzey’i aramaya başladı.

 

9 Mayıs Kuzey Yıldızı var mı?  Bugün Kuzey Yıldızı var mı? Kuzey Yıldızı 9 Mayıs var mı?Kuzey Yıldızı 28. yeni bölüm ne zaman?
 

KUZEY VE YILDIZ ARKADAŞ OLMAYA KARAR VERDİ!

Temiz kalbi ve özel güçleriyle pampasının zor durumda olduğunu gören Sefer’in kendine “11 Kadıoğlu” dediği anlar ise izleyenleri kahkahaya boğdu. Kuzey’in yardımına yine Yıldız koştu ve onu mahsur kaldığı yerden kurtardı. Yıldız yaptıklarından dolayı vicdan azabı çekse de Kuzey ile hemen eskisi gibi sevgili olma niyetinde değildi. Zamana ihtiyaçları olduğunu düşünerek arkadaş kalmak istedi. Kuzey ise arkadaş olmak istemese de mecburen bunu kabul etti.

 

9 Mayıs Kuzey Yıldızı var mı?  Bugün Kuzey Yıldızı var mı? Kuzey Yıldızı 9 Mayıs var mı?Kuzey Yıldızı 28. yeni bölüm ne zaman?
 

ÇETİN, ŞULE’NİN TÜM KOZLARINI YILDIZ’A VERDİ!

Çetin kötülüklerine ara vermeden devam ederken bu sefer hedefine Yaşar, Sefer ve çocukları alarak onlara tuzak kurdu. Kuzey ve Yıldız kendilerini değiştirmek istediğini söyleyerek psikoloğa gitmeye karar verdi. Final sahnesinde Çetin, bir milyon lira parayı ve Şule’ye karşı bütün kozların olduğu bir belleği Yıldız’a vererek herkesi şoke etti. Çetin’in şaşırtan hamlesi karşısında Yıldız’ın ne yapacağı merak konusu olurken, “Çetin yine oyun mu oynuyor?” sorusu akıllara geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz