8.8 C
İstanbul
Salı, Ağustos 4, 2020
More

    Son Gelişmeler

    Kadir Gecesi ne zaman? Kadir Gecesi nedir?

    Kadir Gecesi ne zaman? Kadir Gecesi nedir? Kadir Gecesinin önemi ve fazileti nedir? Kadir gecesi yapılacak dua ve ibadetler nelerdir? Kadir Gecesi Ramazan ayının 27....

    Bayramda sokağa çıkma kısıtlaması 4 gün mü olacak?

    Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında video konferans yöntemiyle başladı. Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklama yapması ve 'Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma kısıtlaması olacak mı?' sorusuna da yanıt vermesi bekleniyor.

    Coronavirüs canlı harita, Covid-19 Canlı veriler

    Türkiye

    Vaka
    233,851
    +0 (24h)
    Vefat
    5,747
    +0 (24h)
    Kurtarılan
    217,497
    93.01%
    Aktif
    10,607
    4.54%

    Covid-19 Dünya Haritası

    Vaka
    18,443,484
    +8,052 (24h)
    Vefat
    697,189
    +366 (24h)
    Kurtarılan
    11,467,068
    62.17%
    Aktif
    6,279,227
    34.05%
    Coronavirus
    Covid-19
    Turkey Coronavirüs canlı harita, Covid-19 Canlı veriler 1World
    +0 (24h)
    233,851
    Vaka
    0
    +0 (24h)
    5,747
    Vefat
    0
    93.01%
    217,497
    İyileşen
    0
    4.54%
    10,607
    Aktif hasta
    +8,052 (24h)
    18,443,484
    Vaka
    0
    +366 (24h)
    697,189
    Vefat
    0
    63.29%
    11,672,917
    İyileşen
    0
    32.93%
    6,073,378
    Aktif hasta

    Worldwide
    • Country
      Vaka
      Vefat
      İyileşen
    • Amerika Birleşik Devletleri
      4.862.174
      158.929
      2.446.798
    • Brezilya
      2.751.665
      94.702
      1.912.319
    • Hindistan
      1.855.331
      38.971
      1.230.440
    • Rusya
      856.264
      14.207
      653.593
    • Güney Afrika
      516.862
      8.539
      358.037
    • Meksika
      443.813
      48.012
      295.677
    • Peru
      433.100
      19.811
      298.091
    • Şili
      361.493
      9.707
      333.976
    • İspanya
      344.134
      28.472
    • Kolombiya
      327.850
      11.017
      173.727
    • İran
      312.035
      17.405
      270.228
    • Birleşik Krallık
      305.623
      46.210
    • Suudi Arabistan
      280.093
      2.949
      242.055
    • Pakistan
      280.029
      5.984
      248.873
    • İtalya
      248.229
      35.166
      200.589
    • Bangladeş
      242.102
      3.184
      137.905
    • Türkiye
      233.851
      5.747
      217.497
    • Almanya
      212.320
      9.232
      194.700
    • Arjantin
      206.743
      3.813
      91.302
    • Fransa
      191.295
      30.294
      81.500
    • Irak
      131.886
      4.934
      94.111
    • Kanada
      117.031
      8.947
      101.597
    • Endonezya
      113.134
      5.302
      70.237
    • Katar
      111.322
      177
      108.002
    • Filipinler
      106.330
      2.104
      65.821
    • Mısır
      94.640
      4.888
      44.066
    • Kazakistan
      92.662
      793
      62.511
    • Ekvador
      87.041
      5.767
      59.344
    • Çin
      84.464
      4.634
      79.030
    • Bolivya
      81.846
      3.228
      24.510
    • İsveç
      81.012
      5.744
    • Umman
      79.159
      421
      61.421
    • İsrail
      74.430
      546
      47.571
    • Ukrayna
      73.158
      1.738
      39.876
    • Dominik Cumhuriyeti
      73.117
      1.183
      38.824
    • Belçika
      70.314
      9.850
      17.598
    • Panama
      68.456
      1.497
      42.093
    • Kuveyt
      68.299
      461
      59.739
    • Belarus
      68.166
      571
      62.943
    • Birleşik Arap Emirlikleri
      61.163
      351
      54.863
    • Hollanda
      55.470
      6.149
    • Romanya
      54.009
      2.432
      27.750
    • Singapur
      53.051
      27
      47.179
    • Portekiz
      51.569
      1.738
      37.111
    • Guatemala
      51.542
      2.013
      39.346
    • Polonya
      47.469
      1.732
      34.881
    • Nijerya
      44.129
      896
      20.663
    • Honduras
      43.794
      1.384
      5.854
    • Bahreyn
      41.835
      150
      39.007
    • Ermenistan
      39.102
      762
      29.861
    • Japonya
      38.687
      1.012
      26.487
    • Gana
      37.812
      191
      34.313
    • Kırgızistan
      37.129
      1.420
      27.927
    • Afganistan
      36.747
      1.288
      25.669
    • İsviçre
      35.616
      1.981
      31.500
    • Azerbaycan
      32.684
      468
      27.760
    • Cezayir
      31.972
      1.239
      21.901
    • Sırbistan
      26.451
      598
      14.047
    • İrlanda
      26.208
      1.763
      23.364
    • Fas
      26.196
      401
      18.968
    • Özbekistan
      26.066
      157
      16.838
    • Moldova
      25.482
      800
      17.942
    • Kenya
      22.597
      382
      8.740
    • Avusturya
      21.385
      718
      19.063
    • Venezuela
      20.754
      180
      11.622
    • Nepal
      20.750
      57
      14.961
    • Kosta Rika
      19.402
      171
      4.689
    • Etiyopya
      19.289
      336
      7.931
    • Avustralya
      18.728
      232
      10.622
    • El Salvador
      17.843
      477
      8.809
    • Kamerun
      17.255
      391
      15.320
    • Çekya
      17.008
      386
      11.708
    • Fildişi Sahili
      16.220
      102
      11.887
    • Güney Kore
      14.423
      301
      13.352
    • Danimarka
      13.996
      616
      12.682
    • Filistin Bölgeleri
      12.541
      84
      5.390
    • Bosna-Hersek
      12.462
      362
      6.359
    • Bulgaristan
      12.159
      404
      6.684
    • Sudan
      11.738
      752
      6.137
    • Madagaskar
      11.660
      118
      8.825
    • Kuzey Makedonya
      11.128
      500
      6.972
    • Senegal
      10.386
      211
      6.901
    • Norveç
      9.334
      256
      8.752
    • Kongo - Kinşasa
      9.133
      215
      7.424
    • Malezya
      9.001
      125
      8.668
    • Fransız Guyanası
      7.948
      44
      6.767
    • Gabon
      7.646
      51
      5.408
    • Tacikistan
      7.538
      61
      6.317
    • Haiti
      7.511
      166
      4.832
    • Finlandiya
      7.466
      329
      6.950
    • Gine
      7.364
      46
      6.505
    • Lüksemburg
      6.864
      118
      5.498
    • Zambiya
      6.580
      171
      4.701
    • Moritanya
      6.382
      157
      5.174
    • Paraguay
      5.724
      55
      4.249
    • Arnavutluk
      5.620
      172
      3.031
    • Hırvatistan
      5.294
      153
      4.438
    • Cibuti
      5.240
      59
      5.028
    • Lübnan
      5.062
      65
      1.837
    • Ekvator Ginesi
      4.821
      83
      2.182
    • Yunanistan
      4.737
      209
      1.374
    • Orta Afrika Cumhuriyeti
      4.614
      59
      1.635
    • Macaristan
      4.544
      597
      3.413
    • Maldivler
      4.293
      18
      2.670
    • Malavi
      4.272
      123
      1.945
    • Zimbabve
      4.075
      80
      1.057
    • Libya
      4.063
      93
      625
    • Nikaragua
      3.672
      116
      2.492
    • Çin Hong Kong ÖİB
      3.592
      38
      2.037
    • Kongo - Brazavil
      3.546
      58
      1.589
    • Tayland
      3.320
      58
      3.142
    • Karadağ
      3.301
      52
      1.445
    • Somali
      3.220
      93
      1.598
    • Mayotte
      3.008
      39
      2.738
    • Esvatini
      2.838
      45
      1.253
    • Sri Lanka
      2.828
      11
      2.517
    • Küba
      2.670
      87
      2.373
    • Cape Verde
      2.583
      25
      1.911
    • Mali
      2.543
      124
      1.943
    • Güney Sudan
      2.429
      46
      1.175
    • Namibya
      2.406
      12
      187
    • Slovakya
      2.354
      29
      1.746
    • Slovenya
      2.181
      122
      1.831
    • Litvanya
      2.120
      80
      1.645
    • Ruanda
      2.092
      5
      1.169
    • Estonya
      2.080
      63
      1.935
    • Gine-Bissau
      1.981
      27
      803
    • Mozambik
      1.973
      14
      676
    • İzlanda
      1.915
      10
      1.825
    • Surinam
      1.893
      27
      1.227
    • Sierra Leone
      1.848
      67
      1.375
    • Benin
      1.805
      36
      1.036
    • Yemen
      1.734
      499
      863
    • Yeni Zelanda
      1.567
      22
      1.523
    • Tunus
      1.565
      51
      1.225
    • Uruguay
      1.291
      36
      1.023
    • Angola
      1.280
      58
      476
    • Letonya
      1.246
      32
      1.052
    • Ürdün
      1.218
      11
      1.131
    • Liberya
      1.214
      78
      696
    • Uganda
      1.195
      5
      1.070
    • Gürcistan
      1.179
      17
      959
    • Kıbrıs
      1.155
      19
      856
    • Nijer
      1.152
      69
      1.032
    • Burkina Faso
      1.150
      53
      947
    • Togo
      976
      19
      663
    • Andorra
      937
      52
      821
    • Çad
      936
      75
      814
    • Jamaika
      905
      12
      743
    • Malta
      874
      9
      666
    • São Tomé ve Príncipe
      874
      15
      787
    • Suriye
      847
      46
      268
    • Botsvana
      804
      2
      63
    • Lesotho
      718
      19
      173
    • Diamond Princess
      712
      13
      651
    • San Marino
      699
      42
      657
    • Bahamalar
      679
      14
      91
    • Réunion
      667
      4
      592
    • Vietnam
      652
      7
      374
    • Jersey
      591
      47
      533
    • Tanzanya
      509
      21
      183
    • Gambiya
      498
      9
      68
    • Tayvan
      475
      7
      441
    • Guyana
      474
      21
      185
    • Burundi
      395
      1
      304
    • Komorlar
      386
      7
      330
    • Myanmar (Burma)
      355
      6
      302
    • Mauritius
      344
      10
      334
    • Man Adası
      336
      24
      312
    • Moğolistan
      293
      0
      230
    • Eritre
      282
      0
      225
    • Guadeloupe
      272
      14
      179
    • Martinik
      269
      15
      98
    • Kamboçya
      240
      0
      197
    • Faroe Adaları
      225
      0
      192
    • Cayman Adaları
      203
      1
      202
    • Cebelitarık
      188
      0
      183
    • Trinidad ve Tobago
      182
      8
      135
    • Bermuda
      157
      9
      144
    • Sint Maarten
      150
      16
      64
    • Brunei
      141
      3
      138
    • Barbados
      132
      7
      98
    • Aruba
      124
      3
      112
    • Monako
      121
      4
      105
    • Turks ve Caicos Adaları
      116
      2
      38
    • Seyşeller
      114
      0
      113
    • Papua Yeni Gine
      111
      2
      34
    • Butan
      103
      0
      89
    • Antigua ve Barbuda
      92
      3
      75
    • Liechtenstein
      89
      1
      85
    • Fransız Polinezyası
      62
      0
      62
    • Belize
      57
      2
      30
    • Saint Vincent ve Grenadinler
      55
      0
      45
    • Saint Martin
      53
      3
      41
    • Çin Makao ÖİB
      46
      0
      46
    • Curaçao
      29
      1
      24
    • Fiji
      27
      1
      18
    • Saint Lucia
      25
      0
      22
    • Grenada
      24
      0
      23
    • Timor-Leste
      24
      0
      24
    • Yeni Kaledonya
      22
      0
      22
    • Laos
      20
      0
      19
    • Dominika
      18
      0
      18
    • Saint Kitts ve Nevis
      17
      0
      16
    • Grönland
      14
      0
      13
    • Karayip Hollandası
      13
      0
      7
    • Falkland Adaları
      13
      0
      13
    • Montserrat
      13
      1
      10
    • Vatikan
      12
      0
      12
    • Batı Sahra
      10
      1
      8
    • MS Zaandam
      9
      2
    • Saint Barthelemy
      9
      0
      6
    • Britanya Virjin Adaları
      8
      1
      7
    • Saint Pierre ve Miquelon
      4
      0
      1
    • Anguilla
      3
      0
      3
    Total
    18.443.484
    697.189
    11.672.917
    World History Chart
    Turkey
    CountryVaka24hVefat24h%İyileşen%AktifTests
    Amerika Birleşik Devletleri4,862,1740158,92903.3%2,446,79850.3%2,256,44760,937,541
    Brezilya2,751,665094,70203.4%1,912,31969.5%744,64413,196,132
    Hindistan1,855,331038,97102.1%1,230,44066.3%585,92020,864,750
    Rusya856,264014,20701.7%653,59376.3%188,46429,029,900
    Güney Afrika516,86208,53901.7%358,03769.3%150,2863,058,695
    Meksika443,8134,76748,01226610.8%295,67766.6%100,1241,011,050
    Peru433,100019,81104.6%298,09168.8%115,1982,417,857
    Şili361,49309,70702.7%333,97692.4%17,8101,697,558
    İspanya344,134028,47208.3%315,6626,678,414
    Kolombiya327,850011,01703.4%173,72753%143,1061,685,530
    İran312,035017,40505.6%270,22886.6%24,4022,534,658
    Birleşik Krallık305,623046,210015.1%259,41316,717,684
    Suudi Arabistan280,09302,94901.1%242,05586.4%35,0893,473,715
    Pakistan280,02905,98402.1%248,87388.9%25,1722,010,170
    İtalya248,229035,166014.2%200,58980.8%12,4746,940,801
    Bangladeş242,10203,18401.3%137,90557%101,0131,193,544
    Türkiye233,85105,74702.5%217,49793%10,6074,927,217
    Almanya212,32009,23204.3%194,70091.7%8,3888,006,135
    Arjantin206,74303,81301.8%91,30244.2%111,628747,907
    Fransa191,295030,294015.8%81,50042.6%79,5012,982,302
    Irak131,88604,93403.7%94,11171.4%32,8411,042,806
    Kanada117,03108,94707.6%101,59786.8%6,4874,178,195
    Endonezya113,13405,30204.7%70,23762.1%37,5951,552,141
    Katar111,322017700.2%108,00297%3,143502,792
    Filipinler106,33002,10402%65,82161.9%38,4051,585,957
    Mısır94,64004,88805.2%44,06646.6%45,686135,000
    Kazakistan92,662079300.9%62,51167.5%29,3582,079,540
    Ekvador87,04105,76706.6%59,34468.2%21,930247,583
    Çin84,464364,63405.5%79,03093.6%80090,410,000
    Bolivya81,8461,6933,228753.9%24,51029.9%54,108175,283
    İsveç81,01205,74407.1%75,268810,356
    Umman79,159042100.5%61,42177.6%17,317305,651
    İsrail74,430054600.7%47,57163.9%26,3131,794,889
    Ukrayna73,15801,73802.4%39,87654.5%31,5441,067,006
    Dominik Cumhuriyeti73,11701,18301.6%38,82453.1%33,110268,529
    Belçika70,3144659,850514%17,59825%42,8661,703,059
    Panama68,45601,49702.2%42,09361.5%24,866232,514
    Kuveyt68,299046100.7%59,73987.5%8,099511,599
    Belarus68,166057100.8%62,94392.3%4,6521,323,814
    Birleşik Arap Emirlikleri61,163035100.6%54,86389.7%5,9495,189,891
    Hollanda55,47006,149011.1%49,321962,965
    Romanya54,00902,43204.5%27,75051.4%23,8271,248,318
    Singapur53,05102700.1%47,17988.9%5,8451,321,094
    Portekiz51,56901,73803.4%37,11172%12,7201,622,951
    Guatemala51,54202,01303.9%39,34676.3%10,183161,606
    Polonya47,46901,73203.6%34,88173.5%10,8562,315,210
    Nijerya44,129089602%20,66346.8%22,570287,532
    Honduras43,7945971,38473.2%5,85413.4%36,556108,314
    Bahreyn41,835015000.4%39,00793.2%2,678850,648
    Ermenistan39,102076201.9%29,86176.4%8,479167,095
    Japonya38,68701,01202.6%26,48768.5%11,188849,115
    Gana37,812019100.5%34,31390.7%3,308399,446
    Kırgızistan37,12901,42003.8%27,92775.2%7,782267,718
    Afganistan36,74701,28803.5%25,66969.9%9,79089,377
    İsviçre35,61601,98105.6%31,50088.4%2,135803,725
    Azerbaycan32,684046801.4%27,76084.9%4,456744,837
    Cezayir31,97201,23903.9%21,90168.5%8,832
    Sırbistan26,451059802.3%14,04753.1%11,806686,488
    İrlanda26,20801,76306.7%23,36489.1%1,081636,085
    Fas26,196040101.5%18,96872.4%6,8271,316,861
    Özbekistan26,066015700.6%16,83864.6%9,0711,377,915
    Moldova25,482080003.1%17,94270.4%6,740128,076
    Kenya22,597038201.7%8,74038.7%13,475318,376
    Avusturya21,385071803.4%19,06389.1%1,604910,437
    Venezuela20,754018000.9%11,62256%8,9521,554,624
    Nepal20,75005700.3%14,96172.1%5,732711,309
    Kosta Rika19,402017100.9%4,68924.2%14,54292,680
    Etiyopya19,289033601.7%7,93141.1%11,022444,226
    Avustralya18,728410232111.2%10,62256.7%7,8744,476,021
    El Salvador17,843047702.7%8,80949.4%8,557246,302
    Kamerun17,255039102.3%15,32088.8%1,544149,000
    Çekya17,008038602.3%11,70868.8%4,914706,461
    Fildişi Sahili16,220010200.6%11,88773.3%4,231103,112
    Güney Kore14,4233430102.1%13,35292.6%7701,589,780
    Danimarka13,996061604.4%12,68290.6%6981,587,403
    Filistin Bölgeleri12,54108400.7%5,39043%7,067200,280
    Bosna-Hersek12,462036202.9%6,35951%5,741142,404
    Bulgaristan12,159040403.3%6,68455%5,071276,628
    Sudan11,738075206.4%6,13752.3%4,849401
    Madagaskar11,660011801%8,82575.7%2,71744,033
    Kuzey Makedonya11,128050004.5%6,97262.7%3,656106,047
    Senegal10,386021102%6,90166.4%3,274110,525
    Norveç9,334025602.7%8,75293.8%326455,059
    Kongo - Kinşasa9,133021502.4%7,42481.3%1,494
    Malezya9,001012501.4%8,66896.3%208983,297
    Fransız Guyanası7,94804400.6%6,76785.1%1,13739,369
    Gabon7,64605100.7%5,40870.7%2,18779,255
    Tacikistan7,53806100.8%6,31783.8%1,160
    Haiti7,5113516612.2%4,83264.3%2,51318,300
    Finlandiya7,466032904.4%6,95093.1%187367,814
    Gine7,36404600.6%6,50588.3%81314,407
    Lüksemburg6,864011801.7%5,49880.1%1,248596,354
    Zambiya6,580017102.6%4,70171.4%1,70887,380
    Moritanya6,382015702.5%5,17481.1%1,05157,387
    Paraguay5,72405501%4,24974.2%1,420129,724
    Arnavutluk5,620017203.1%3,03153.9%2,41737,503
    Hırvatistan5,294015302.9%4,43883.8%703122,083
    Cibuti5,24005901.1%5,02896%15358,088
    Lübnan5,06206501.3%1,83736.3%3,160322,725
    Ekvator Ginesi4,82108301.7%2,18245.3%2,55644,356
    Yunanistan4,737020904.4%1,37429%3,154564,856
    Orta Afrika Cumhuriyeti4,61405901.3%1,63535.4%2,92029,545
    Macaristan4,5440597013.1%3,41375.1%534346,962
    Maldivler4,29301800.4%2,67062.2%1,60582,208
    Malavi4,272012302.9%1,94545.5%2,20431,864
    Zimbabve4,07508002%1,05725.9%2,938134,209
    Libya4,06309302.3%62515.4%3,34554,788
    Nikaragua3,672011603.2%2,49267.9%1,064
    Çin Hong Kong ÖİB3,59203801.1%2,03756.7%1,517593,962
    Kongo - Brazavil3,54605801.6%1,58944.8%1,899
    Tayland3,32005801.7%3,14294.6%120749,213
    Karadağ3,30105201.6%1,44543.8%1,80436,752
    Somali3,22009302.9%1,59849.6%1,529
    Mayotte3,00803901.3%2,73891%23113,000
    Esvatini2,83804501.6%1,25344.2%1,54020,784
    Sri Lanka2,82801100.4%2,51789%300162,090
    Küba2,67008703.3%2,37388.9%210274,474
    Cape Verde2,58302501%1,91174%64741,634
    Mali2,543012404.9%1,94376.4%47623,757
    Güney Sudan2,42904601.9%1,17548.4%1,20812,044
    Namibya2,40601200.5%1877.8%2,20728,514
    Slovakya2,35402901.2%1,74674.2%579265,797
    Slovenya2,181012205.6%1,83184%228133,067
    Litvanya2,12008003.8%1,64577.6%395527,729
    Ruanda2,0920500.2%1,16955.9%918275,385
    Estonya2,08006303%1,93593%82120,342
    Gine-Bissau1,98102701.4%80340.5%1,1511,500
    Mozambik1,97301400.7%67634.3%1,28360,473
    İzlanda1,91501000.5%1,82595.3%80142,224
    Surinam1,89302701.4%1,22764.8%6392,015
    Sierra Leone1,84806703.6%1,37574.4%406
    Benin1,80503602%1,03657.4%73385,863
    Yemen1,7340499028.8%86349.8%372120
    Yeni Zelanda1,56702201.4%1,52397.2%22473,769
    Tunus1,56505103.3%1,22578.3%28996,537
    Uruguay1,29103602.8%1,02379.2%232119,042
    Angola1,28005804.5%47637.2%74664,747
    Letonya1,24603202.6%1,05284.4%162201,997
    Ürdün1,21801100.9%1,13192.9%76611,875
    Liberya1,21407806.4%69657.3%440
    Uganda1,1950500.4%1,07089.5%120280,747
    Gürcistan1,17901701.4%95981.3%203225,145
    Kıbrıs1,15501901.6%85674.1%280210,028
    Nijer1,15206906%1,03289.6%519,052
    Burkina Faso1,15005304.6%94782.3%150
    Togo97601901.9%66367.9%29443,708
    Andorra93705205.5%82187.6%643,750
    Çad93607508%81487%47
    Jamaika905111201.3%74382.1%15040,095
    Malta8740901%66676.2%199131,603
    São Tomé ve Príncipe87401501.7%78790%722,967
    Suriye84704605.4%26831.6%533
    Botsvana8040200.2%637.8%73968,423
    Lesotho71801902.6%17324.1%5268,630
    Diamond Princess71201301.8%65191.4%48
    San Marino69904206%65794%06,068
    Bahamalar67901402.1%9113.4%5744,458
    Réunion6670400.6%59288.8%7135,419
    Vietnam6520711.1%37457.4%271482,456
    Jersey59104708%53390.2%1130,721
    Tanzanya50902104.1%18336%305
    Gambiya4980901.8%6813.7%4214,859
    Tayvan4750701.5%44192.8%2782,337
    Guyana47402104.4%18539%2684,893
    Burundi3950100.3%30477%9015,614
    Komorlar3860701.8%33085.5%49
    Myanmar (Burma)3550601.7%30285.1%47118,127
    Mauritius34401002.9%33497.1%0205,285
    Man Adası33602407.1%31292.9%08,358
    Moğolistan2930000%23078.5%6336,667
    Eritre2820000%22579.8%57
    Guadeloupe27201405.1%17965.8%7917,682
    Martinik26901505.6%9836.4%15612,227
    Kamboçya2400000%19782.1%4365,974
    Faroe Adaları2250000%19285.3%3339,520
    Cayman Adaları2030100.5%20299.5%030,122
    Cebelitarık1880000%18397.3%521,783
    Trinidad ve Tobago1820804.4%13574.2%398,766
    Bermuda1570905.7%14491.7%424,242
    Sint Maarten150416010.7%6442.7%701,026
    Brunei1410302.1%13897.9%041,148
    Barbados1320705.3%9874.2%2711,711
    Aruba1240302.4%11290.3%913,173
    Monako1210403.3%10586.8%1238,209
    Turks ve Caicos Adaları1160201.7%3832.8%761,220
    Seyşeller1140000%11399.1%1
    Papua Yeni Gine1110201.8%3430.6%7510,471
    Butan1030000%8986.4%1451,141
    Antigua ve Barbuda920303.3%7581.5%141,477
    Liechtenstein890101.1%8595.5%3900
    Fransız Polinezyası620000%62100%05,390
    Belize570203.5%3052.6%253,484
    Saint Vincent ve Grenadinler550000%4581.8%102,191
    Saint Martin530305.7%4177.4%91,183
    Çin Makao ÖİB460000%46100%04,071
    Curaçao290103.4%2482.8%41,080
    Fiji270103.7%1866.7%86,693
    Saint Lucia250000%2288%33,548
    Grenada240000%2395.8%16,252
    Timor-Leste240000%24100%01,568
    Yeni Kaledonya220000%22100%010,186
    Laos200000%1995%128,100
    Dominika180000%18100%01,005
    Saint Kitts ve Nevis170000%1694.1%11,043
    Grönland140000%1392.9%15,876
    Karayip Hollandası130000%753.8%6424
    Falkland Adaları130000%13100%01,816
    Montserrat130107.7%1076.9%261
    Vatikan120000%12100%0
    Batı Sahra1001010%880%1
    MS Zaandam902022.2%7
    Saint Barthelemy90000%666.7%31,246
    Britanya Virjin Adaları801012.5%787.5%01,253
    Saint Pierre ve Miquelon40000%125%3
    Anguilla30000%3100%0537
    Live Covid-19
    Amerika Birleşik Devletleri 4.862.174
    Vaka: 4.862.174
    Vefat: 158.929
    İyileşen: 2.446.798
    Aktif: 2.256.447
    Brezilya 2.751.665
    Vaka: 2.751.665
    Vefat: 94.702
    İyileşen: 1.912.319
    Aktif: 744.644
    Hindistan 1.855.331
    Vaka: 1.855.331
    Vefat: 38.971
    İyileşen: 1.230.440
    Aktif: 585.920
    Rusya 856.264
    Vaka: 856.264
    Vefat: 14.207
    İyileşen: 653.593
    Aktif: 188.464
    Güney Afrika 516.862
    Vaka: 516.862
    Vefat: 8.539
    İyileşen: 358.037
    Aktif: 150.286
    Meksika 443.813
    Vaka: 443.813
    Vefat: 48.012
    İyileşen: 295.677
    Aktif: 100.124
    Peru 433.100
    Vaka: 433.100
    Vefat: 19.811
    İyileşen: 298.091
    Aktif: 115.198
    Şili 361.493
    Vaka: 361.493
    Vefat: 9.707
    İyileşen: 333.976
    Aktif: 17.810
    İspanya 344.134
    Vaka: 344.134
    Vefat: 28.472
    İyileşen:
    Aktif: 315.662
    Kolombiya 327.850
    Vaka: 327.850
    Vefat: 11.017
    İyileşen: 173.727
    Aktif: 143.106
    İran 312.035
    Vaka: 312.035
    Vefat: 17.405
    İyileşen: 270.228
    Aktif: 24.402
    Birleşik Krallık 305.623
    Vaka: 305.623
    Vefat: 46.210
    İyileşen:
    Aktif: 259.413
    Suudi Arabistan 280.093
    Vaka: 280.093
    Vefat: 2.949
    İyileşen: 242.055
    Aktif: 35.089
    Pakistan 280.029
    Vaka: 280.029
    Vefat: 5.984
    İyileşen: 248.873
    Aktif: 25.172
    İtalya 248.229
    Vaka: 248.229
    Vefat: 35.166
    İyileşen: 200.589
    Aktif: 12.474
    Bangladeş 242.102
    Vaka: 242.102
    Vefat: 3.184
    İyileşen: 137.905
    Aktif: 101.013
    Türkiye 233.851
    Vaka: 233.851
    Vefat: 5.747
    İyileşen: 217.497
    Aktif: 10.607
    Almanya 212.320
    Vaka: 212.320
    Vefat: 9.232
    İyileşen: 194.700
    Aktif: 8.388
    Arjantin 206.743
    Vaka: 206.743
    Vefat: 3.813
    İyileşen: 91.302
    Aktif: 111.628
    Fransa 191.295
    Vaka: 191.295
    Vefat: 30.294
    İyileşen: 81.500
    Aktif: 79.501
    Irak 131.886
    Vaka: 131.886
    Vefat: 4.934
    İyileşen: 94.111
    Aktif: 32.841
    Kanada 117.031
    Vaka: 117.031
    Vefat: 8.947
    İyileşen: 101.597
    Aktif: 6.487
    Endonezya 113.134
    Vaka: 113.134
    Vefat: 5.302
    İyileşen: 70.237
    Aktif: 37.595
    Katar 111.322
    Vaka: 111.322
    Vefat: 177
    İyileşen: 108.002
    Aktif: 3.143
    Filipinler 106.330
    Vaka: 106.330
    Vefat: 2.104
    İyileşen: 65.821
    Aktif: 38.405
    Mısır 94.640
    Vaka: 94.640
    Vefat: 4.888
    İyileşen: 44.066
    Aktif: 45.686
    Kazakistan 92.662
    Vaka: 92.662
    Vefat: 793
    İyileşen: 62.511
    Aktif: 29.358
    Ekvador 87.041
    Vaka: 87.041
    Vefat: 5.767
    İyileşen: 59.344
    Aktif: 21.930
    Çin 84.464
    Vaka: 84.464
    Vefat: 4.634
    İyileşen: 79.030
    Aktif: 800
    Bolivya 81.846
    Vaka: 81.846
    Vefat: 3.228
    İyileşen: 24.510
    Aktif: 54.108

    Son Gelişmeler

    Kadir Gecesi ne zaman? Kadir Gecesi nedir?

    Kadir Gecesi ne zaman? Kadir Gecesi nedir? Kadir Gecesinin önemi ve fazileti nedir? Kadir gecesi yapılacak dua ve ibadetler nelerdir? Kadir Gecesi Ramazan ayının 27....

    Bayramda sokağa çıkma kısıtlaması 4 gün mü olacak?

    Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında video konferans yöntemiyle başladı. Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklama yapması ve 'Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma kısıtlaması olacak mı?' sorusuna da yanıt vermesi bekleniyor.

    Kaçırmayın

    Kadir Gecesi ne zaman? Kadir Gecesi nedir?

    Kadir Gecesi ne zaman? Kadir Gecesi nedir? Kadir Gecesinin önemi ve fazileti nedir? Kadir gecesi yapılacak dua ve ibadetler nelerdir? Kadir Gecesi Ramazan ayının 27....

    Bayramda sokağa çıkma kısıtlaması 4 gün mü olacak?

    Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında video konferans yöntemiyle başladı. Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklama yapması ve 'Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma kısıtlaması olacak mı?' sorusuna da yanıt vermesi bekleniyor.

    Son Dakika 18 Mayıs koronavirüs tablosu 18 Mayıs Vaka sayısı, 18 Mayıs ölü sayısı ve koronavirüs son durum açıklandı, Koronavirüs tablosu son durum ne...

    18 Mayıs koronavirüs tablosu, 18 Mayıs Vaka sayısı, 18 mayıs ölü sayısı, 18 mayıs koronavirüs son durum, Koronavirüs tablosu 18 Mayıs, Koronavirüs Türkiye 18 mayıs, 18 mayıs vaka dataları, 18 mayıs vakaları kaç oldu, 18 mayıs coorna virğs sayıları, 18 mayıs koronavirüs sayıları,