Eşkiya Edho 164. Bölüm fragmanı

0
2602

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz seyircisi 164. Bölümde neler olacağını merak etmektedir. Edho‘da neler olacak, Edho’nun yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 164. Bölüm fragmanı yayınlandı

“Amaçlarına ulaştılar, beni yıktılar!”

Eşkiya Edho 164. Bölüm fragmanını izleyebilirsiniz…

Eşkiya Edho 163. Bölüm Özeti

Nasuh’u tuzağa çeken Çakırbeylilerin planı kusursuz işlerken Façalılara yapılan saldırı elde edilecek zafere gölge düşürür.

Kardeşinin acı çığlıklarına tanık olan Haşmet’in, Ömür ve İlyas ikilisinin en büyük hayalini yok etmek isteyenlerden alacağı intikam hızlı ve acılı olacaktır.

Çakırbeyliler, Ceylan’dan gelen bilgiler doğrultusunda bir strateji belirlemeye çalışırken, Feyyaz’ın yeni işbirlikçileri daha önce hiç görülmemiş bir taktikle saldırıya geçmeyi hedeflemektedir.

Bunun için masayla ilgili araştırmalar yaparak bir şema oluşturmaya çalışırlar.

Hızır’ın başında olduğu yapıda kimin hangi gücü temsil ettiğini ortaya çıkararak bir ölüm haritası çizecekler ve vakit kaybetmeden harekete geçeceklerdir.

Oluşturdukları kara listenin başlarında yer alan bir ismin acı kaybı ise Kasaplar olarak anılan yeni düşmanın ilk zaferi olacaktır.

Eşkiya Edho 163. Bölüm fotoğrafları

Eşkiya Edho 163. Bölüm fotoğrafları ve özeti Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz seyircisi 163. Bölümde neler olacağını merak etmektedir. Edho'da neler olacak, Edho'nun yeni bölüm fotoğrafları yayınlandı.  Eşkiya Edho 163. Bölüm fotoğrafları ve özeti Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz seyircisi 163. Bölümde neler olacağını merak etmektedir. Edho'da neler olacak, Edho'nun yeni bölüm fotoğrafları yayınlandı.  Eşkiya Edho 163. Bölüm fotoğrafları ve özeti Eşkiya Edho 163. Bölüm fotoğrafları ve özeti Eşkiya Edho 164. Bölüm fragmanı 1 Eşkiya Edho 164. Bölüm fragmanı 2 Eşkiya Edho 164. Bölüm fragmanı 3 Eşkiya Edho 164. Bölüm fragmanı 4 Eşkiya Edho 164. Bölüm fragmanı 5 Eşkiya Edho 163. Bölüm fotoğrafları ve özeti Eşkiya Edho 164. Bölüm fragmanı 6 Eşkiya Edho 164. Bölüm fragmanı 7 Eşkiya Edho 164. Bölüm fragmanı 8 Eşkiya Edho 164. Bölüm fragmanı 9 Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz seyircisi 163. Bölümde neler olacağını merak etmektedir. Edho'da neler olacak, Edho'nun yeni bölüm fotoğrafları yayınlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz