8.8 C
İstanbul
Cuma, Ekim 30, 2020
More

  Son Gelişmeler

  Çukur sezon finali mi yaptı? Show TV ve Ay Yapım’dan flaş karar! Çukur yeni bölümler ne zaman yayınlanacak? Çukur dizisi sezon finali mi yaptı? Karar verildi! Çukur bitti mi?

  Show TV’nin fenomen dizisi Çukur‘un yeni bölüm çekimleri koronavirüs salgının ardından durdurulmuştu. Bu nedenle Fenomen dizi oyuncularının evlerinde çektiği özel bir bölümle sürpriz yapmıştı. İlerleyen süreçte ise Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verilen Çukur dizisi flaş bir karar aldı. Bir süre daha sete çıkamayacağına karar veren ekip, sezon finali tarihini belirledi. Show TV ve Ay Yapım Çukur dizisi için kararını verdi. Böylece Çukur, 93. son bölümüyle sezon finali yaptı.

  Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Damla Sönmez, Nejat İşler ve Perihan Savaş’ın paylaştığı Çukur‘un akıbeti belli oldu. Çukur bitti mi? işte cevabı.

  Çukur Sezon Finali mi yaptı? Çukur Bitti mi?

  Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine devam edip etmeyeceği merak konusu olan Çukur dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Arka Sokaklar, Kuruluş Osman gibi dizilerin yeni bölüm çekimleri sürerken, Ay Yapım ise salgının ardından çekimlerine ara verdiği Çukur’a erken final yaptırdı.

  Çukur dizisinin çekimlerine devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Ay Yapım Çukur dizisini sezon finali yaptı. Dizinin 4. sezon çekimlerine temmuz sonu ya da ağustos başında başlanacak.

  ÇUKUR YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

  Show TV ve Ay Yapım’ın aldığı karara göre Çukur dizisi sezon finali yaptı. Dizinin 4. sezon çekimlerine ise Ağustos ayında başlanacak. Fenomen dizi Eylül ayında yeni bölümleriyle ekrana gelecek. Çukur’a son olarak ünlü oyuncu Barış Arduç da katılmıştı.

  Çukur sezon finali 93. Bölümde neler oldu

  Çukur sezon finali mi yaptı? Show TV ve Ay Yapım'dan flaş karar! Çukur dizisi sezon finali mi yaptı? Çukur 93. bölüm sezon finali, Çukur sezon finali yaptı. Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak? Çukur 4. sezonda devam edecek mi?

  Ekranların sevilen dizisi Çukur, son olarak 93. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkmıştı. Özel bölüm maalesef Çukur’un sezon finali oldu. İşte Çukur Sezon Finalinde yaşananlar.

  Çukur 93. bölümde ağabeyleri ile sorunlarını çözemeyen Yamaç bir çare bulmak için Vartolu’ya danışacak. Vartolu’dan aldığı fikirle eski bir dostundan yardım isteyen Yamaç, Cumali ve Selim’den istediği tepkiyi alamayacak. Koçovalı kardeşler sorunlarını yine kendi yöntemleriyle çözmeye karar verirken hapishanedeki Vartolu olanlara müdahale edemeyecek. Gizli görüşmelerine devam eden Azer ve Karaca’nın bir karar vermeleri gerekecek. Akın ise Songül’e yaklaşmak için bir adım atacak. Koçovalı kardeşler diğer sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet’le ilgili ulaşacakları yeni bilgi merak konusu olacak.

  Son Gelişmeler

  Kaçırmayın

  Kadir Gecesi ne zaman? Kadir Gecesi nedir?

  Kadir Gecesi ne zaman? Kadir Gecesi nedir? Kadir Gecesinin önemi ve fazileti nedir? Kadir gecesi yapılacak dua ve ibadetler nelerdir? Kadir Gecesi Ramazan ayının 27....