Çukur bugün var mı? Çukur Dizisi bu akşam var mı? Çukur bugün neden yayınlanmıyor? Çukur Yeni Bölüm yayınlanacak mı? Çukur bugün neden yok? 30 Mart 2020 Çukur var mı?

0
140

Çukur bugün var mı? Çukur dizisi yeni bölüm yayın tarihi dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Corona virüsü tedbirleri nedeniyle birçok dizi ve film projesi çekimlerine ara vermiş ve yayınlarını ileri tarihe almıştı. Peki, Çukur dizisi bu hafta yayınlanacak mı, yeni bölüm ne zaman ekranda olacak?

Çukur bu akşam var mı? Çukur bugün neden yok sorusu özellikle Çukur izleyicisi tarafından bu saatlerde yoğun olarak araştırılıyor. Çukur dizisi bu akşam var mı? Pazartesi akşamları izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla takip edilen Çukur’da geçen hafta yaşananlar dikkatle takip edildi. Son bölümde Gazeteci Emir ve polis Erkan’ın yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet’in sonunu adım adım getirdi. Ancak bu son Vartolu’nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirdi. Bu akşam Çukur var mı? Dizinin bu hafta Show TV yayın akışında yer almaması Çukur 93. yeni bölüm ne zaman sorusunu getirdi. İşte 30 Mart Show TV yayın akışı

çukur bugün var mı? Çukur dizisi bu akşam var mı? bu akşam çukur var mı? Çukur bugün neden yayınlanmıyor? Çukur Yeni Bölüm yayınlanacak mı? Çukur bugün neden yok? Çukur bugün yok mu? Çukur dizisi bu hafta yayınlanacak mı, yeni bölüm ne zaman ekranda olacak? Çukur bugün neden yok, çukur neden yok, çukur dizisi neden yok, Çukur 30 Mart 2020 var mı? Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak. Çukur 3. sezon 26. bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur 30 Mart 2020 var mı yok mu neden yayınlanmıyor? Çukur 3. sezon 26. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Çukur bugün neden yok izleyiciler tarafından merak ediliyor. Çukur dizisi her hafta pazartesi günü Show TV ekranlarında büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Çukur’da geçen hafta yaşanan gelişmeler izleyicileri ekran başına kilitledi. Çukur dizisinin bugün Show TV yayın akışında yer almaması izleyicileri şaşırttı. İzleyiciler bu kapsamda şimdilerde Çukur neden yok sorusuna yanıt arıyor. Peki, Çukur yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar…

Çukur yeni bölüm tanıtımı için geri sayım sürerken dizinin takipleri projenin bu akşam ekranda olup olmayacağını araştırmayı sürdürüyor. Yayıncı kuruluşun yayın akışı bilgileri içerisinde sevilen dizinin 30 Mart’ta yayınlanıp yayınlamayacağı bilgisi yerini aldı. İşte Çukur’la ilgili detaylar…

ÇUKUR DİZİSİ BU AKŞAM VAR MI? ÇUKUR BUGÜN VAR MI?

Pazartesi günleri dizi severlerle buluşan proje bu akşam ekrana gelmeyecek. Corona virüsü tedbirleri kapsamında birçok dizinin çekimlerine ara verilirken Çukur’un da bu projeler arasında olduğu tahmin ediliyor. Çekimlerin olmaması nedeniyle dizinin yeni bölümü bu akşam ekranda olmayacak.
çukur bugün var mı? Çukur dizisi bu akşam var mı? Çukur bugün neden yayınlanmıyor? Çukur Yeni Bölüm yayınlanacak mı? Çukur bugün neden yok? Çukur bugün yok mu? Çukur dizisi bu hafta yayınlanacak mı, yeni bölüm ne zaman ekranda olacak? Çukur bugün neden yok, çukur neden yok, çukur dizisi neden yok, Çukur 30 Mart 2020 var mı? Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak. Çukur 3. sezon 26. bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur 30 Mart 2020 var mı yok mu neden yayınlanmıyor? Çukur 3. sezon 26. bölüm ne zaman yayınlanacak?

ÇUKUR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?


Projenin yeni bölümünün hangi tarihte ekranda olacağı henüz netlik kazanmazken virüsün ortadan kalkarak çekimlerin başlamasıyla birlikte yeni bölümlerin tekrardan ekrana gelmesi bekleniyor.


SHOW YAYIN AKIŞI 30 MART 2020 PAZARTESİ


Yayıncı kuruluşun bugün ekrana getireceği programların bilgisi ise şöyle;

09:30 Zahide Yetiş’le

12:30 Kuaförüm Sensin

16:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk

18:45 Ana Haber

20:00 Aile Arasında Yerli Sinema

22:45 Aile Arasında Tekrar

 

Çukur’un son fragmanını izleyebilirsiniz.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur dizisi bu akşam var mı? Çukur bugün neden yayınlanmıyor? Çukur Yeni Bölüm yayınlanacak mı? Çukur bugün neden yok? Çukur bugün yok mu? Çukur dizisi bu hafta yayınlanacak mı, yeni bölüm ne zaman ekranda olacak?Çukur bugün neden yok sorusu özellikle bu saatlerde yoğun olarak araştırılıyor. çukur neden yok, çukur dizisi neden yok, Çukur 30 Mart 2020 var mı? Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak. Çukur 3. sezon 26. bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur 30 Mart 2020 var mı yok mu neden yayınlanmıyor? Çukur 3. sezon 26. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Gazeteci Emir ve polis Erkan’ın yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet‘in sonunu adım adım getirecek. Ancak bu son Vartolu’nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirecek.

Yamaç’ın planı işlemeye devam ederken Çağatay’ın adamları yüzünden zor durumda kalan Cumali’nin yardımına sürpriz bir isim yetişecek.

Celasun’un Karaca’yla ilgili verdiği bilgi karşısında Yamaç’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olacak.

Çağatay’ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak için uğraşacak.

Ancak büyük bir darbe alan Erdenetler Koçovalıların peşini bırakmayacak. Arık Böke Erdenet’in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz