Çukur 83. bölüm fragmanı izle

0
498

Çukur 83. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının cevaplarını Çukur İzleyicisi merak etmektedir.

Çukur 3. sezon 16. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Çukur 83. bölüm ile ilgili detaylar haberimizde …

 

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Babasının katilini öğrenmek için peşinde olduğu flash belleğe sonunda ulaşan Vartolu gördükleri karşısında derinden sarsılıyor. “Yamaç!” diyerek acı içinde haykıran Vartolu’nun öğrendiği gerçek sonrası neler yapacağı merakla bekleniyor.

Yamaç’ı kim kurtardı? Kimsin Sen?

İzleyiciler sonunda Yamaç’ı kimin kurtardı sorusunun cevabını öğrendi. Yamaç’ı Mahsun Kurtardı. Mahsun yeniden Çukur’da. İşte karşınızda o sahne.

Çukur 83. Bölüm Fragmanı izle, Mahsun yaşıyor. Mahsun Tekrar Çukurda.

Çukur 3. Sezon 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. Çukurda neler olacağı merakla bekleniyor. İşte Çukur’un 81. bölümünden detaylar …

Çukur 82. bölüm ekrana geldi! Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi Çukur, sürükleyici konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Çukur 83. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Çukur 83. bölüm fragmanı, Çukur 83. bölüm yeni fragmanı, Çukur 83. yeni bölüm fragmanı, çukur 83 fragmanı, çukur 3. sezon 16. bölüm fragmanı, çukur fragman,

Cumali Koçovalı öldü mü?

Kısaca Cumali’den bahsedelim biraz. Cumali İdris’in hapisteki oğludur. Cumali çocukların en büyüğüdür. Çocuk yaşta evlerini basan Karakuzuların ağa babalarını temizlemiş ve hapse düşmüştür. Biz diyelim 15 sene siz deyin 20 sene kadar içerde yatmıştır. Çok defa öldürülmek istenmiş ancak Cumali hepsinden de sıyrılmıştır.

Sonunda hapisten kaçmayı başaran Cumali kendisine ölü süsü verdirip Çukur’a dönmüştür. Devlet Cumali’yi öldü olarak bilmektedir. Cumali ise geçmişin intikamını almak için Çukur’a dönmüştür. Dönmüştür ama Cumali’nin yapcak çok işi vardır. Çeto ve Mahsun’undan alcağı intikamın yanı sıra eski aşkı Yıldız ile de yüzleşecektir. Her karakterin bir sonu olduğu gibi Cumali karakterinin de bir sonu var elbet. Peki Cumali nasıl ölecektir?

Çukur 83. bölüm fragmanı, Çukur 83. bölüm yeni fragmanı, Çukur 83. yeni bölüm fragmanı, çukur 83 fragmanı, çukur 3. sezon 16. bölüm fragmanı, çukur fragman,

Çukur 82. yeni bölüm fragmanı izle

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’un 2. Sezon 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 83. yeni bölüm fragmanında, Yamaç’ı neler bekliyor.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen 3. sezon 16. bölüm fragmanı yayınlandı.

Çukur 83. Bölüm 13 Ocak Pazartesi günü saat 20: 00’de ShowTV’de.

Çukur 83. bölüm fragmanı, Çukur 83. bölüm yeni fragmanı, Çukur 83. yeni bölüm fragmanı, çukur 83 fragmanı, çukur 3. sezon 16. bölüm fragmanı, çukur fragman,

Çukur Büyük Mekan Baskını yaptı. İzlemek için tıklayınız.

Çukur izleyicisi, Çukur 81. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı, Çukur 81 bölüm fragmanı yayınlandı mı, Çukurda yeni fragman yayınlandı mı? Çukur Cumali ölecek mi, gibi soruların cevaplarını aramaktadır.

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur ekrana gelen 80. son bölümüyle nefesleri kesti. Çukur’un son bölümünde, Yamaç’ın evine basarak kardeşi Kadir’i öldürdüğü Azer korkunç bir intikam planı yaptı. Çukur final sahnesi ise Kahraman Koçovalı’nın öldürüldüğü sahneyi akıllara getirdi. Azer, Yamaç ve Selim’in gözleri önünde otel çıkışında Cumali’yi vurdurttu. Kanlar içinde yere yığılan Cumali’ye ne olduğu ve başarılı oyuncu Necip Memili’nin Çukur’dan ayrılıp ayrılmadığı ise merak konusu oldu.

Cumali öldü mü? Necip Memili diziden ayrıldı mı? Çukur’un 16 Aralık Pazartesi akşamına yayınlanan son bölümüne Cumali damga vurdu. Cumali’nin pusuya düşürülmesi ve vurulması, Cumali öldü mü? sorusunu gündeme getirdi.

Geçtiğimiz hafta Kemal karakteri ölmüş ve diziye veda etmişti. Şimdi de Cumali’nin vurulması dizinin hayranlarının aklına aynı soruyu getirdi.

Cumali’nin kardeşi Kahraman gibi pusuya düşürülmesi ve yanında yine Selim’in olduğu anda vurulması kafaları karıştırdı.

Cumali öldü mü?

Cumali karakterini öldüğüyle alakalı herhangi bir bildirim yapılmadı. Bu nedenle Cumali’yi canlandıran Necip Memili’nin anlaşması devam ediyor ve diziden ayrılması beklenmiyor.

Çukur 3.Sezon 11.Bölüm – Asi Feat. Ceyhun Çelikten – Baba Sözüm Var yayınlandı.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un 23 Aralık Pazartesi ekrana gelecek olan 81. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlandı.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YAMAÇ’IN GİZEMLİ KURTARICISI ORTAYA ÇIKTI!

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 3. sezonun 15. bölümünde Yamaç’ın yaşadıklarının tüm sorumlusu olarak kendini gören Mahsun ile Yamaç büyük bir yüzleşme yaşadı. Fakat Yamaç, hayatını defalarca kurtaran Mahsun’u affetmedi. Azer’in eli kolu bağlıyken ipleri ele alan Efsun, Konsey ile toplantı yapmak için harekete geçti. Cumali’nin kendine gelmesiyle Koçovalılar rahat bir nefes aldı. Yamaç, Aliço’nun yardımıyla Efsun’un altınlarına ulaştı. Altınları ele geçirmeyi başaran Yamaç, yılbaşının da yaklaşmasıyla birlikte mahalleliye hediye almaya karar verdi. Yeni yıl öncesi tüm Çukur’a hediyeleriyle büyük bir mutluluk yaşatan Yamaç karşısında duran Konsey’i Çukur’un da yardımıyla sonunda dize getirmeyi başardı. Vartolu ise Almanya’daki macerasında sona yaklaştı. Çocuğu Berlin dışında, ormanlık bir alandan geçirmek zorunda kalan Vartolu’nun yolunu Almanya’da yaşayan göçmenler kesti. Buna rağmen çocuğu babasına sağ salim götüren Vartolu, uzun zamandır peşinde olduğu flash belleği elde etti. Efsun’a ait altınları alarak kendini yepyeni bir dünyanın ve daha acımasız bir düşmanın karşısında bulan Yamaç, Çukur’u yok etmek için harekete geçecek olan Çağatay Erdenet’le tanıştı. Çağatay’ın dengeleri nasıl değiştireceği ise merak konusu oldu.

Çukur 83. bölüm fragmanı, Çukur 83. bölüm yeni fragmanı, Çukur 83. yeni bölüm fragmanı, çukur 83 fragmanı, çukur 3. sezon 16. bölüm fragmanı, çukur fragman,

 

Çukur 83. bölüm fragmanı, Çukur 83. bölüm yeni fragmanı, Çukur 83. yeni bölüm fragmanı, çukur 83 fragmanı, çukur 3. sezon 16. bölüm fragmanı, çukur fragman,Çukur 83. bölüm fragmanı, Çukur 83. bölüm yeni fragmanı, Çukur 83. yeni bölüm fragmanı, çukur 83 fragmanı, çukur 3. sezon 16. bölüm fragmanı, çukur fragman,   

Çukur 83. bölüm fragmanı, Çukur 83. bölüm yeni fragmanı, Çukur 83. yeni bölüm fragmanı, çukur 83 fragmanı, çukur 3. sezon 16. bölüm fragmanı, çukur fragman,

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kalemediği Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Tavşan Sürel gibi oğlan , Salih Kalyon ve Nur Sürer’i alıyor. Dizide bu isimler Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Lorin Merhart, Gizem Ergün eşlik ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz