Çukur 71. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

0
15708

Çukur 71. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı?

Çukur İzleyicisi, Çukur 71. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı, Çukur 71. Bölüm yeni fragman çıktı mı, Çukur 71. Bölüm Fragman yayınlandı mı, Çukur Fragman ne zaman yayınlanacak, gibi soruları  merak etmektedir.

Çukur 71. Bölümde neler olacak?

Çukur İzleyicisi, Çukur 71. Bölümde neler olacak, Çukur’un 71. Bölümünde neler olacak, Çukur 71. Bölümde Yamaç nasıl kurtuldu, Çukur’un 71. Bölümünde Yamaç’ı kim kurtardı, Çukurda neler olacak, Çukurda neler oluyor gibi soruları merak etmektedir.

Çukur’un 71. Bölümünde neler olacak?

Yamaç’ı Azer, Akın ve Timsah’ın saldırısından gizemli biri kurtarırken onun öldüğünü sanan Azer bu kez diğer Koçovalıları bitirmek için harekete geçecek.

Çukur 71. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı, Çukur 71. Bölüm yeni fragman çıktı mı, Çukur 71. Bölüm Fragman yayınlandı mı, Çukur Fragman ne zaman yayınlanacak, Çukur 71. Bölümde neler olacak? Çukur'un 71. Bölümünde neler olacak, Çukur 71. Bölümde Yamaç nasıl kurtuldu, Çukur'un 71. Bölümünde Yamaç'ı kim kurtardı, Çukurda neler olacak, Çukurda neler oluyor

Yamaç’ı Azer, Akın ve Timsah’ın saldırısından gizemli biri kurtarırken onun öldüğünü sanan Azer bu kez diğer Koçovalıları bitirmek için harekete geçecek.

Hapisteki Koçovalıların bu saldırılar karşısında nasıl ayakta kalacağı merak konusuyken Vartolu’ya beklemediği bir yerden yardım gelecek.

Çukur 71. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı, Çukur 71. Bölüm yeni fragman çıktı mı, Çukur 71. Bölüm Fragman yayınlandı mı, Çukur Fragman ne zaman yayınlanacak, Çukur 71. Bölümde neler olacak? Çukur'un 71. Bölümünde neler olacak, Çukur 71. Bölümde Yamaç nasıl kurtuldu, Çukur'un 71. Bölümünde Yamaç'ı kim kurtardı, Çukurda neler olacak, Çukurda neler oluyor

Aliço’nun geçmişindeki acılı anlar seyirciyi ekran başına kilitlerken, Aliço Yamaç’a ulaşmaya çalışacak. Yamaç’ın yaptığı beklenmedik ziyaretler, onu yine Çukur’un sokaklarına götürecek.

Çukur 71. Bölüm Fotoğrafları yayınlandı…

Çukur 71. Bölümde neler olacak? Çukur'un 71. Bölümünde neler olacak, Çukur 71. Bölümde Yamaç nasıl kurtuldu, Çukur'un 71. Bölümünde Yamaç'ı kim kurtardı, Çukurda neler olacak, Çukurda neler oluyor Çukur 71. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı, Çukur 71. Bölüm yeni fragman çıktı mı, Çukur 71. Bölüm Fragman yayınlandı mı, Çukur Fragman ne zaman yayınlanacak, Çukur 71. Bölümde neler olacak? Çukur'un 71. Bölümünde neler olacak, Çukur 71. Bölümde Yamaç nasıl kurtuldu, Çukur'un 71. Bölümünde Yamaç'ı kim kurtardı, Çukurda neler olacak, Çukurda neler oluyor

Bu durum karşısında Akın’ın tepkisi ve Yamaç’ın atacağı hamleler soluksuz beklenecek.

Çukur 71. Bölümde neler olacak? Çukur'un 71. Bölümünde neler olacak, Çukur 71. Bölümde Yamaç nasıl kurtuldu, Çukur'un 71. Bölümünde Yamaç'ı kim kurtardı, Çukurda neler olacak, Çukurda neler oluyor

 

Çukur Kutay kim? merak ediyor musun?

Çukur 3. sezon 4. bölüm fragmanı ile herkesi meraklandırdı. Çukur’un başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Ödüllü oyuncu Aras Bulut İynemli hayat verdiği Yamaç karakteriyle Çukur dizisine damga vurmaya devam diyor. Mahallesine geri dönen Yamaç, Akın‘ı şaşkına çevirdi. Mahallede yaşananlar Akın kadar Yamaç’ı da şaşırttı. Yamaç’ın bir süredir anlayamadığı gerçek yüzüne söylendi; orası artık onun Çukur‘u!

 

Akın gövde gösterisi yapmak için Çukur’a iner. Mahalleli ile selamlaşan Akın, hiç beklemediği bir şey ile karşı karşıya kalır.

“Çukur evimiz, Yamaç babamız” sloganları Akın’ı şaşkına çevirir.

 
Çukur 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı, Çukur 71. Bölüm ilk sahne, Çukur 71. Bölüm Fragman yayınlandı, Çukurda neler olacak, Çukurun yeni bölümü olan 71. bölümde neler olacak, Çukur Fragman ne zaman yayınlanacak

Mahallede yaşananlar Akın kadar Yamaç’ı da şaşırttı. Yamaç’ın bir süredir anlayamadığı gerçek yüzüne söylendi; orası artık onun Çukur‘u!

Çukur 71. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı, Çukur 71. Bölüm yeni fragman, Çukur 71. Bölüm Fragman yayınlandı mı, Çukur Fragman ne zaman yayınlanacak,  Çukur 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı, Çukur 71. Bölüm ilk sahne, Çukur 71. Bölüm Fragman yayınlandı, Çukurda neler olacak, Çukurun yeni bölümü olan 71. bölümde neler olacak, Çukur Fragman ne zaman yayınlanacak

Çukur yeni bölüm ilk sahne: Aliço Yamaç’a ulaşmaya çalışıyor! Çukur 3. sezon 3. son bölümünde neler oldu?

Çukur 3. sezon 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur’un yeni bölümünde, Yamaç’a ulaşmaya çalışan Aliço’nun telaşlı hallerinin ekrana geldiği sahnede şifreli konuştuğu anlar dikkat çekiyor. Cüneyt adım adım Aliço’ya yaklaşırken, neler olacağı merakla bekleniyor. İşte Çukur 71. bölümünden detaylar…

Çukur 71. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm ilk sahnede Aliço gizli bir şekilde Yamaç’tan yardım istiyor. Yamaç’a ulaşamayan Aliço daha sonra farklı bir numarayı arayarak şifreli mesaj gönderiyor. Aliço kimle şifreli konuştu?

Çukurun Son Bölümünde yaşananlar

 

Çukur 71. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı, Çukur 71. Bölüm yeni fragman çıktı mı, Çukur 71. Bölüm Fragman yayınlandı mı, Çukur Fragman ne zaman yayınlanacak, Çukur 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı, Çukur 71. Bölüm ilk sahne, Çukur 71. Bölüm Fragman yayınlandı, Çukur Fragman ne zaman yayınlanacak

Çukur izleyicisi Çukur‘un 30 Eylül günü yayınlanan bölümünde şokları yaşadı.

Çukur’un bu akşam ekrana gelen 3. sezonun 3. bölümünde teslimat sırasında sıkıntı yaşan Akın, adamların elinden kurtulmak için suçu Azer’e atsa da her şeyi planlayanın Karaca olduğunu anladı. Azer kardeşinin ölümüyle yıkılırken Timsah, intikam oyununda sıranın kendisine geldiğini fark etti.

Düşmanlarından tek tek intikam alan Yamaç bu sefer soluğu Timsah’ın karşısında aldı ve ona peş peşe ateş ederek ekran başındakileri şoke etti. Babasının yanında olan Aliço, Çukur’a dönmek için elinden geleni yaptı fakat Çukur’a girdiği sırada Yamaç’a ulaşamadan babasının adamları tarafından geri götürüldü.

Çukur 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı, Çukur 71. Bölüm ilk sahne, Çukur 71. Bölüm Fragman yayınlandı, Çukurda neler olacak, Çukurun yeni bölümü olan 71. bölümde neler olacak, Çukur Fragman ne zaman yayınlanacak

Vartolu, gittiği yeni hapishanede tutunmaya çalışırken, hapisten kaçan Cumali, İdris’in ölümünden sonra ortaklığı bozan Çizgili Kenan’ın peşine düştü. Teslimat sırasında sıkıntı yaşadığı adamlardan kurtulmak için Azer’le birlikte hareket eden Akın, planını başarıyla gerçekleştirdi.

Yaşadığı acıların aynısını çektirmeye yeminli Yamaç, son hedefi Efsun’un karşısına çıktı fakat ikili birbirlerine doğrulttuğu silahları çekemedi. Final sahnesinde Yamaç’ın yaşadığı büyük tehlike ise nefes kesti.

Final sahnesinde Yamaç’ın kaza yapması için Akın ve Timsah’ın işbirliği yaptığı görüldü. Timsah’ın bölüm sonunda ortaya çıkması izleyenleri şoke ederken, “Yamaç’a ne olacak?” sorusunun yanıtı merakla beklenecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Hare Sürel gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Salih Kalyon yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Lorin Merhart, Gizem Ergün eşlik ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz