8.8 C
İstanbul
Cuma, Ekim 30, 2020
More

  Son Gelişmeler

  18 Mayıs Çukur bugün var mı? Bugün Çukur var mı? Çukur 18 Mayıs 2020 var mı? 18 Mayıs Show TV yayın akışı!

  18 Mayıs Çukur bugün var mı? Çukur yeni bölümü yayınlanacak mı?  Çukur Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Bugün Çukur var mı? 18 Mayıs Show TV yayın akışı ve dizi hakkında merak edilenler haberimizde.

  Çukur dizisinin yeni bölümü geçen hafta yayınlanmadı. Çukur bugün var mı? 18 Mayıs 2020 Çukur var mı? internette araştırılmaya başlandı. Corona virüs nedeniyle bazı setler çekimlere ara verdi. Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşan Çukur bu akşam var mı? yok mu? izleyiciler tarafından merak ediliyor.

  Peki 18 Mayıs Pazartesi Çukur bugün var mı? Çukur bu akşam var mı? 18 Mayıs var mı, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? işte detaylar…

  Senelerdir ekranlara gelen Çukur, izleyicinin beğenisini topluyor. Reyting yarışında da yer alan Çukur’un oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli Ercan Kesal ve Şenay Gürler gibi isimler yer alıyor. Show TV’de ekranlara gelen dizinin yeni bölümü geçen hafta yayınlanmadı. Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı araştırılıyor. Peki 18 Mayıs Çukur bugün var mı?

  Çukur Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

  Çukur’un yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Son Fragmanını izleyebilirsiniz.

  ÇUKUR BU AKŞAM VAR MI? ÇUKUR BU HAFTA VAR MI?

  Çukur’un bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilmektedir. Çukur Bugün var mı? Dünyaya yayılan corona virüsün Türkiye’ye gelmesinden sonra birçok set çekimlere ara verdi. 16 Mayıs Show TV yayın akışında Çukur’un yeni bölümü yer almadı. Maalesef Çukur bugün yayınlanmayacak. Çukur 16 Mayıs 2020 Pazartesi günü ekranlara gelmeyecektir.

  18 Mayıs Çukur bugün var mı? Bugün Çukur var mı? Çukur 18 Mayıs 2020 var mı? 18 Mayıs Show TV yayın akışı! 18 Mayıs Çukur var mı? Çukur 18 Mayıs var mı? Çukur bu hafta var mı 18 Mayıs? 18 Mayıs var mı Çukur?

  16 MAYIS SHOW TV YAYIN AKIŞI

  15.30 Pis Yedili -Tekrar

  18.45 Show Ana Haber-Canlı

  20.00 Yol Arkadaşım

  Çukur Sezon Finali mi yaptı? Çukur Bitti mi?

  Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine devam edip etmeyeceği merak konusu olan Çukur dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Arka Sokaklar, Kuruluş Osman gibi dizilerin yeni bölüm çekimleri sürerken, Ay Yapım ise salgının ardından çekimlerine ara verdiği Çukur’a erken final yaptırdı.

  Çukur dizisinin çekimlerine devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Ay Yapım Çukur dizisini sezon finali yaptı. Dizinin 4. sezon çekimlerine temmuz sonu ya da ağustos başında başlanacak.

  ÇUKUR YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

  Show TV ve Ay Yapım’ın aldığı karara göre Çukur dizisi sezon finali yaptı. Dizinin 4. sezon çekimlerine ise Ağustos ayında başlanacak. Fenomen dizi Eylül ayında yeni bölümleriyle ekrana gelecek. Çukur’a son olarak ünlü oyuncu Barış Arduç da katılmıştı.

   

  ÇUKUR’UN 92.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

  18 Mayıs Çukur bugün var mı? Bugün Çukur var mı? Çukur 18 Mayıs 2020 var mı? 18 Mayıs Show TV yayın akışı! 18 Mayıs Çukur var mı? Çukur 18 Mayıs var mı? Çukur bu hafta var mı 18 Mayıs? 18 Mayıs var mı Çukur?

  Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Çukur’un 92.bölümünde gazeteci Emir ve polis Erkan’ın yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet’in sonunu adım adım getirecek. Ancak bu son Vartolu’nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirecek.

  Yamaç’ın planı işlemeye devam ederken Çağatay’ın adamları yüzünden zor durumda kalan Cumali’nin yardımına sürpriz bir isim yetişecek. Celasun’un Karaca’yla ilgili verdiği bilgi karşısında Yamaç’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olacak. Çağatay’ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak için uğraşacak. Ancak büyük bir darbe alan Erdenetler Koçovalıların peşini bırakmayacak. Arık Böke Erdenet’in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

  Son Gelişmeler

  Kaçırmayın

  Kadir Gecesi ne zaman? Kadir Gecesi nedir?

  Kadir Gecesi ne zaman? Kadir Gecesi nedir? Kadir Gecesinin önemi ve fazileti nedir? Kadir gecesi yapılacak dua ve ibadetler nelerdir? Kadir Gecesi Ramazan ayının 27....