11 Mayıs Çukur bugün var mı? 11 Mayıs 2020 bugün Çukur Var mı? Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? 11 Mayıs Show TV yayın akışı!

0
2392
27 Nisan Çukur bugün var mı? 27 Nisan? Bugün Çukur 27 Nisan var mı? 27 Nisan Çukur? Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? 27 Nisan Show TV yayın akışı!

11 Mayıs Çukur bugün var mı? Çukur bugün var mı? 11 Mayıs 2020? Çukur yeni bölümü yayınlanacak mı?  Çukur Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 11 Mayıs Show TV yayın akışı ve dizi hakkında merak edilenler haberimizde.

Çukur dizisinin yeni bölümü geçen hafta yayınlanmadı. Çukur bugün var mı? Bugün Çukur var mı? 11 Mayıs 2020 Çukur dizisi var mı? internette araştırılmaya başlandı. Corona virüs nedeniyle bazı setler çekimlere ara verdi. Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşan Çukur bu akşam var mı? yok mu? izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Peki 11 Mayıs Pazartesi Çukur dizisi bugün var mı? Çukur bu akşam var mı? 11 Mayıs var mı, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? işte detaylar…

Senelerdir ekranlara gelen Çukur, izleyicinin beğenisini topluyor. Reyting yarışında da yer alan Çukur’un oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli Ercan Kesal ve Şenay Gürler gibi isimler yer alıyor. Show TV’de ekranlara gelen dizinin yeni bölümü geçen hafta yayınlanmadı. Bugün Çukur dizisi var mı? 11 Mayıs 2020 Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı araştırılıyor. Peki 11 Mayıs Çukur bugün var mı?

ÇUKUR BU AKŞAM VAR MI? BUGÜN ÇUKUR VAR MI? 11 MAYIS 2020

Çukur’un bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilmektedir. Çukur Bugün var mı? Dünyaya yayılan corona virüsün Türkiye’ye gelmesinden sonra birçok set çekimlere ara verdi. 11 Mayıs Show TV yayın akışında Çukur’un yeni bölümü yer almadı. Çukur dizisi 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü ekranlarda ki yerini almayacaktır. Çukur dizisi yerine Düğüm Salonu adlı program yayınlanacaktır.

11 Mayıs Çukur bugün var mı? 11 Mayıs 2020 bugün Çukur Var mı? Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? 11 Mayıs Show TV yayın akışı!

11 MAYIS SHOW TV YAYIN AKIŞI

13.00 Kuaförüm Sensin-Tekrar

16.00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk -Tekrar

18.45 Show Ana Haber-Canlı

20.00 Düğüm Salonu

Çukur 93. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu merak edilmektedir

Çukur’un son Fragmanı yayında. İzleyebilirsiniz…

ÇUKUR’UN 92.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

11 Mayıs Çukur bugün var mı? 11 Mayıs 2020 bugün Çukur Var mı? Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? 11 Mayıs Show TV yayın akışı!

Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Çukur’un 92.bölümünde gazeteci Emir ve polis Erkan’ın yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet’in sonunu adım adım getirecek. Ancak bu son Vartolu’nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirecek.

Yamaç’ın planı işlemeye devam ederken Çağatay’ın adamları yüzünden zor durumda kalan Cumali’nin yardımına sürpriz bir isim yetişecek. Celasun’un Karaca’yla ilgili verdiği bilgi karşısında Yamaç’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olacak. Çağatay’ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak için uğraşacak. Ancak büyük bir darbe alan Erdenetler Koçovalıların peşini bırakmayacak. Arık Böke Erdenet’in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz